Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

Ktory objektív?Prosim poradte

vetvicka
2010-12-04 11:40:25+01
Zdravim.Prednedavnom som si kupila Canon 400d telo a teraz k nemu hladam nejaky lepsi objektiv.Kedze som lajk a vo fotografovani sa velmi nevyznam prosim o radu.Nasiel by sa nejaky schopny objektiv do 200 eur?Ja rozmyslam nad ty mito dvomi,mozte mi poadit ktory je lepsi,alebo mam si kupit nejaky iny?prvy je tu:http://www.talkive.sk/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=32306&category_id=2748&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=1....a druhy:http://www.talkive.sk/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=32045&option=com_virtuemart&Itemid=100...dakujem
 
kecal
2010-12-04 11:53:33+01
žiadny ....

nielen že sa nevyznáš vo fotení, ale nevieš ani používať dostupné informácie, internet a podobne.....

A z logiky by si prepadola - nemá ju tvoja otázka vôbec, nakoľko sa jedná o dva úplne odlišné objektívy, oba sú to takmer najhoršie ( najlacnejšie ) čo sa vôbec dá zohnať. Jedno je dlhé zoom sklo a druhé ultrazoom záklaďák.

Logické by bolo napísať na čo ten objektív chceš .. určite bude super s tou 70-300 fotiť detičky v izbe ako sa hrajú ... :-D
 
kecal
2010-12-04 11:53:33+01
žiadny ....

nielen že sa nevyznáš vo fotení, ale nevieš ani používať dostupné informácie, internet a podobne.....

A z logiky by si prepadola - nemá ju tvoja otázka vôbec, nakoľko sa jedná o dva úplne odlišné objektívy, oba sú to takmer najhoršie ( najlacnejšie ) čo sa vôbec dá zohnať. Jedno je dlhé zoom sklo a druhé ultrazoom záklaďák.

Logické by bolo napísať na čo ten objektív chceš .. určite bude super s tou 70-300 fotiť detičky v izbe ako sa hrajú ... :-D
 
kecal
2010-12-04 11:59:10+01
A potešilo na:
Prednedavnom som si kupila Canon 400d telo a teraz k nemu hladam nejaky lepsi objektiv

ak chceš ´lepší´ objektív ( nepíšeš čo máš ) tak potom si priprav nie desiatky, ale stovky a tisíce €

.-DDD
 
kecal
2010-12-04 11:59:10+01
A potešilo na:
Prednedavnom som si kupila Canon 400d telo a teraz k nemu hladam nejaky lepsi objektiv

ak chceš ´lepší´ objektív ( nepíšeš čo máš ) tak potom si priprav nie desiatky, ale stovky a tisíce €

.-DDD
 
Jubi
2010-12-04 11:59:18+01
Chcel poradit, nie zdrbat! Co si dnes vstal lavou nohou? Sa pozri ako si to napisal...
 
Jubi
2010-12-04 11:59:18+01
Chcel poradit, nie zdrbat! Co si dnes vstal lavou nohou? Sa pozri ako si to napisal...
 
maTTo_corp
2010-12-04 12:00:54+01
mne ani tie linky neotvorilo dobre..takže ja ani netuším aké objektívy
 
maTTo_corp
2010-12-04 12:00:54+01
mne ani tie linky neotvorilo dobre..takže ja ani netuším aké objektívy
 
Michal Matloň
redakcia ephoto.sk
- moderator
2010-12-04 12:01:57+01
Som si istý, že je dobrý pocit správať sa ako ostatní a robiť si z podobných opakujúcich sa tém a otázok srandu, ale myslím si, že občas zachádzaš priďaleko.

Samozrejme, že je treba hľadať v dostupných zdrojoch a že to ľudia nerobia, čo zasmecuje celé fórum, ale viem si predstaviť, že keď niekomu napíšeš ´nielen že sa nevyznáš vo fotení, ale nevieš ani používať dostupné informácie, internet a podobne´, tak sa aspoň ja mám z toho pocit výrazného útoku, aj keď to tak nemusí znieť.
 
Michal Matloň
redakcia ephoto.sk
- moderator
2010-12-04 12:01:57+01
[reply0=kecal]žiadny ....

nielen že sa nevyznáš vo fotení, ale nevieš ani používať dostupné informácie, internet a podobne.....

A z logiky by si prepadola - nemá ju tvoja otázka vôbec, nakoľko sa jedná o dva úplne odlišné objektívy, oba sú to takmer najhoršie ( najlacnejšie ) čo sa vôbec dá zohnať. Jedno je dlhé zoom sklo a druhé ultrazoom záklaďák.

Logické by bolo napísať na čo ten objektív chceš .. určite bude super s tou 70-300 fotiť detičky v izbe ako sa hrajú ... :-D[/reply0]Som si istý, že je dobrý pocit správať sa ako ostatní a robiť si z podobných opakujúcich sa tém a otázok srandu, ale myslím si, že občas zachádzaš priďaleko.

Samozrejme, že je treba hľadať v dostupných zdrojoch a že to ľudia nerobia, čo zasmecuje celé fórum, ale viem si predstaviť, že keď niekomu napíšeš ´nielen že sa nevyznáš vo fotení, ale nevieš ani používať dostupné informácie, internet a podobne´, tak sa aspoň ja mám z toho pocit výrazného útoku, aj keď to tak nemusí znieť.
 
kecal
2010-12-04 12:09:25+01
[reply0=maTTo_corp]mne ani tie linky neotvorilo dobre..takže ja ani netuším aké objektívy[/reply0]tuším Tamron 18-200 a Sigma 70-300
 
kecal
2010-12-04 12:09:25+01
tuším Tamron 18-200 a Sigma 70-300
 
vetvicka
2010-12-04 12:10:50+01
[reply0=kecal]žiadny ....

nielen že sa nevyznáš vo fotení, ale nevieš ani používať dostupné informácie, internet a podobne.....

A z logiky by si prepadola - nemá ju tvoja otázka vôbec, nakoľko sa jedná o dva úplne odlišné objektívy, oba sú to takmer najhoršie ( najlacnejšie ) čo sa vôbec dá zohnať. Jedno je dlhé zoom sklo a druhé ultrazoom záklaďák.

Logické by bolo napísať na čo ten objektív chceš .. určite bude super s tou 70-300 fotiť detičky v izbe ako sa hrajú ... :-D[/reply0]nepoznam ta,ale vyskocit na niekoho tak ako si vyskocil ty len preto ze sa nevyzna,tak to je pod uroven,ale vsak sme na internete nikto nas tu nepozna tak si dovolujme:)kazdy nejak zacat musi a ty si tiez musel..a tvarit sa ze si zhltol vsetku mudrost sveta iba dokazuje aky si...no fajn nejdem sa tu s stebou vybavovat nestojis mi za to:)prajem prijemny den
 
vetvicka
2010-12-04 12:10:50+01
nepoznam ta,ale vyskocit na niekoho tak ako si vyskocil ty len preto ze sa nevyzna,tak to je pod uroven,ale vsak sme na internete nikto nas tu nepozna tak si dovolujme:)kazdy nejak zacat musi a ty si tiez musel..a tvarit sa ze si zhltol vsetku mudrost sveta iba dokazuje aky si...no fajn nejdem sa tu s stebou vybavovat nestojis mi za to:)prajem prijemny den
 
maTTo_corp
2010-12-04 12:13:06+01
hmmm tak z tých 2...ak by to muselo byť....tak skôr ten tamron 18-200...
 
maTTo_corp
2010-12-04 12:13:06+01
hmmm tak z tých 2...ak by to muselo byť....tak skôr ten tamron 18-200...
 
kecal
2010-12-04 12:13:46+01
a ?

prečo by som mal útočiť? Iba som reálne zhodnotil ako vidím situáciu. Je to fakt. Alebo chceš poprieť že nie?

Sú dve možnosti ( pre vetvičku ) ... rozplakať sa a sťažovať aký je kecal zlý, alebo prečítať si a skúsiť spraviť to čo mi bolo vytknuté. Skúsiť si niečo nájsť o tom najzákladnejšom ...
 
kecal
2010-12-04 12:13:46+01
[reply0=Michal]Som si istý, že je dobrý pocit správať sa ako ostatní a robiť si z podobných opakujúcich sa tém a otázok srandu, ale myslím si, že občas zachádzaš priďaleko.

Samozrejme, že je treba hľadať v dostupných zdrojoch a že to ľudia nerobia, čo zasmecuje celé fórum, ale viem si predstaviť, že keď niekomu napíšeš ´nielen že sa nevyznáš vo fotení, ale nevieš ani používať dostupné informácie, internet a podobne´, tak sa aspoň ja mám z toho pocit výrazného útoku, aj keď to tak nemusí znieť.[/reply0]a ?

prečo by som mal útočiť? Iba som reálne zhodnotil ako vidím situáciu. Je to fakt. Alebo chceš poprieť že nie?

Sú dve možnosti ( pre vetvičku ) ... rozplakať sa a sťažovať aký je kecal zlý, alebo prečítať si a skúsiť spraviť to čo mi bolo vytknuté. Skúsiť si niečo nájsť o tom najzákladnejšom ...
 
kecal
2010-12-04 12:15:22+01
ale vetvička zháňa ´lepší´ objektív .... myslím že sem ( do tejto kategórie ) nepatrí ani jeden ...
 
Strana 1 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()