Hore
Fórum » Nikon fórum
 

Blikanie bieleho svetla

LordSlu
2012-11-24 22:10:42+01
Dobrý Vecer

Mam taký problém s mojim novým nikonom D3100. Asi pred týždňom som bol fotiť jednu akciu a na druhy deň som si pozeral všetky fotky a na niektorých fotkách prebzikovalo biele svetlo s čiernou farbou.To nie len fotky čo som fotil ale aj tie čo boli úplné prvé fotene stačí že je tam viacej svetla alebo nie jaky odraz svetla a začne to blikať ale ak si to priblížim tu fotku vo fotaku tak nič nebliká všetko je super.Prosim vás o radu čo to môže spôsobovať ďakujem vám veľmi pekne.
 
DBandyk
2012-11-24 22:18:49+01
To ti len v prezentácii ukazuje respektíve upozorňuje na prepaly. Na fotke v počítači to nebude blikať
 
slavmiro
2012-11-24 22:18:55+01
OMG! zobrazuju sa Ti prepaly (biele plochy a chybajuca kresba v tienoch (tmave blikacky). Pls. nastuduj manual, ked si sa rozhodol fotografovat so zrkadlovkou.
 
sachmo
2012-11-24 22:19:19+01
príspevok od: LordSlu
Dobrý Vecer

Mam taký problém s mojim novým nikonom D3100. Asi pred týždňom som bol fotiť jednu akciu a na druhy deň som si pozeral všetky fotky a na niektorých fotkách prebzikovalo biele svetlo s čiernou farbou.To nie len fotky čo som fotil ale aj tie čo boli úplné prvé fotene stačí že je tam viacej svetla alebo nie jaky odraz svetla a začne to blikať ale ak si to priblížim tu fotku vo fotaku tak nič nebliká všetko je super.Prosim vás o radu čo to môže spôsobovať ďakujem vám veľmi pekne.
Asi mas zapnute zvyraznenie prepalov v nahlade fotky. To je napomocna funkcia a nie chyba. To, co blika, je prepal. Co je prepal, to snad vies.
 
LordSlu
2012-11-24 22:30:47+01
Ďakujem vám za upozornenie nastavil som si to na 60H.a nebliká to ďakujem pekne
.
 
blahoslav J B Art
2012-11-25 01:16:32+01
príspevok od: slavmiro
OMG! zobrazuju sa Ti prepaly (biele plochy a chybajuca kresba v tienoch (tmave blikacky). Pls. nastuduj manual, ked si sa rozhodol fotografovat so zrkadlovkou.
ako povedal klasik: navody su pre blbcov
 
lpallangova@gmail.com
2022-05-21 12:05:14+02
príspevok od: LordSlu
Dobrý Vecer

Mam taký problém s mojim novým nikonom D3100. Asi pred týždňom som bol fotiť jednu akciu a na druhy deň som si pozeral všetky fotky a na niektorých fotkách prebzikovalo biele svetlo s čiernou farbou.To nie len fotky čo som fotil ale aj tie čo boli úplné prvé fotene stačí že je tam viacej svetla alebo nie jaky odraz svetla a začne to blikať ale ak si to priblížim tu fotku vo fotaku tak nič nebliká všetko je super.Prosim vás o radu čo to môže spôsobovať ďakujem vám veľmi pekne.
Dobrý deň
Ja mam taky istý problém ale absolútne netuším ako to mám opraviť. Neviem kde presne to mam nadstaviť a čo mam nadstaviť. Prosim vás ako presne to mam nadstaviť lebo už som v koncoch, dakujem vám veľmi pekne.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()