Hore
Fórum » Nikon fórum
 

ePhoto.sk na NikonRumors.com!

Miro Bartánus
2011-04-01 16:59:37+02
Nikon Day on April 7th in Bratislava promises to be full of surprises

http://nikonrumors.com/2011/03/31/nikon-day-on-april-7th-in-bratislava-promises-to-be-full-of-surprises.aspx

Asi by sme mali readkcii zagratulovať ;p)
A hlavne autorovi s menom "Charles Roe" DD
 
wayne
2011-04-01 17:02:41+02
tak Charles Roe ale vobec neznie zle, ak by Karol uvazoval nad pseudonymom nemusi dlho premyslat
 
MartinH
2011-04-01 17:29:51+02
veruze dobra reklama..
 
soulfly
2011-04-01 18:05:30+02
príspevok od: Miro Bartánus
Nikon Day on April 7th in Bratislava promises to be full of surprises

http://nikonrumors.com/2011/03/31/nikon-day-on-april-7th-in-bratislava-promises-to-be-full-of-surprises.aspx

Asi by sme mali readkcii zagratulovať ;p)
A hlavne autorovi s menom "Charles Roe" DD
v diskusii pod tym clankom uz akciu stihol zvozit nejaky "i am slovakain pro photographer" ktory na svojej osobnej /mimochodom uz len po grafickej stranke totalne nezvladnutej/ stranke superlativami na seba rozhodne nesetri...
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2011-04-01 18:33:35+02
príspevok od: soulfly
v diskusii pod tym clankom uz akciu stihol zvozit nejaky "i am slovakain pro photographer" ktory na svojej osobnej /mimochodom uz len po grafickej stranke totalne nezvladnutej/ stranke superlativami na seba rozhodne nesetri...
Toto si treba prečítať a zamyslieť sa nad sebou, koľko ešte máme rezerv...

http://photo.plantae.sk/quality-fotografovanie.htm
 
soulfly
2011-04-01 18:42:01+02
príspevok od: Stratený Stano
Toto si treba prečítať a zamyslieť sa nad sebou, koľko ešte máme rezerv...

http://photo.plantae.sk/quality-fotografovanie.htm
tak tak..nechcel som mu tu robit reklamu, ved kto chce "kvalitu"si tohto pana urcite najde
Neprestane ma udivovat, aki vieme byt my slovaci zli a zavistlivi a na druhej strane sebavedomi tam, kde to rozhodne nie je namieste...
Ta stranka je ta zla, ze ten clovek by musel byt kuzelnik s fotoaparatom aby napravil to, co zbabral po grafickej stranke..to ale nie je
Nuz teda i ja pridam ukazku z tej stranky, ktoru si netreba nechat ujst: http://photo.plantae.sk/graficky-dizajn.htm
 
Python
2011-04-01 19:21:33+02
príspevok od: Stratený Stano
Toto si treba prečítať a zamyslieť sa nad sebou, koľko ešte máme rezerv...

http://photo.plantae.sk/quality-fotografovanie.htm
Fú aj ja chcem takú stránku
 
hombreee
2011-04-01 19:53:35+02
No nezvyknem nejak kritizovat druhych... Vacsina fotiek vyzera jak nafotene kompaktom alebo mobilom. Ale tak to je jeho vec, mozno sa mu to tak paci, nech si kazdy foti ako chce.

Ale pokial ide o graficky dizajn... Od toho nech da radsej ruky prec. Ako chce robit graficky dizajn niekto komu nezalezi ani len na tom aby jeho stranka mala nejaku aspon priemernu graficku uroven? Podla toho co som na tej stranke videl ten clovek nema ani len zakladne esteticke citenie.
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2011-04-01 20:08:57+02
Panu Michalovi Parvanovi som poslal email. Som zvedavy, ci bude mat tolko cti, ze na NR uvedie veci na pravu mieru.
Ja sa este vyjadrim k prekvapeniu. Mnohi tusi, co pride, ale vzhladom na informacne embargo, nie je mozne spomenut o co sa jedna. Embargo ma padnut tesne pred akciou a my sme radi, ze prekvapko budme mat kratko na to k dispozicii.
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2011-04-01 20:20:10+02
príspevok od: wayne
tak Charles Roe ale vobec neznie zle, ak by Karol uvazoval nad pseudonymom nemusi dlho premyslat
Chcem len poukazat, ze nie Roe, ale Roebuck. Preto aj www.roebuck.sk. Ale ten Translate to pekne prelozil.
 
autocord
2011-04-01 20:20:34+02
ach jaj, to slovensko nase tak to skusim zrhnut ok ?

najprv sa tu vychvalujete ze na zahranicnej stranke je spomenute ephoto, a to aj tak len koli tomu, lebo to tam postol clovek z ephoto - typicke slovensko. (neviem co je na tom take uzasne).
potom sa pride na to ze jeden clovek zo slovenska vam to tam obrble - typicke.
hned sa na neho vrhnete ako supy a obgrciate ho tu - treba komentar ?
nakoniec sem este date aj jeho plne meno stylom ako kebyze na neho idete podavat trestne oznamenie

proste si sedite na svojom malom piesocku a uzkostlivo si strazite kyblik a lopatku

Si uvedomte ze ephoto nie je pupok fotografickeho slovenska

PS: toho pana co to tam pisal nepoznam, ale myslim ze nie je daleko od pravdy s tym jeho prispevkom
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2011-04-01 20:44:32+02
príspevok od: autocord
ach jaj, to slovensko nase tak to skusim zrhnut ok ?

najprv sa tu vychvalujete ze na zahranicnej stranke je spomenute ephoto, a to aj tak len koli tomu, lebo to tam postol clovek z ephoto - typicke slovensko. (neviem co je na tom take uzasne).
potom sa pride na to ze jeden clovek zo slovenska vam to tam obrble - typicke.
hned sa na neho vrhnete ako supy a obgrciate ho tu - treba komentar ?
nakoniec sem este date aj jeho plne meno stylom ako kebyze na neho idete podavat trestne oznamenie

proste si sedite na svojom malom piesocku a uzkostlivo si strazite kyblik a lopatku

Si uvedomte ze ephoto nie je pupok fotografickeho slovenska

PS: toho pana co to tam pisal nepoznam, ale myslim ze nie je daleko od pravdy s tym jeho prispevkom
Venujem fungovaniu tohto portalu vela usilia, rovnako aj pripravovanej akcii. A so mnou aj moji kolegovia. Zatial co si ostatni budu uzivat volny vikend, ja sa b udem pripravovat na prednasky. Bude prednasa o tom, co som sa naucil vo svojom volnom case, pouzijuc svoje vlastne vybavenie.
Mam pravo sa ohradit voci tomu, ak niekto uvadza nepravdy na tak znamom servery.

Ja som toto vlakno nezalozil a rovnako ani to na NR. Ako sa na NR pozeram, temu zalozil ich administrator.
 
autocord
2011-04-01 20:56:00+02
príspevok od: Karol Srnec
Venujem fungovaniu tohto portalu vela usilia, rovnako aj pripravovanej akcii. A so mnou aj moji kolegovia. Zatial co si ostatni budu uzivat volny vikend, ja sa b udem pripravovat na prednasky. Bude prednasa o tom, co som sa naucil vo svojom volnom case, pouzijuc svoje vlastne vybavenie.
Mam pravo sa ohradit voci tomu, ak niekto uvadza nepravdy na tak znamom servery.

Ja som toto vlakno nezalozil a rovnako ani to na NR. Ako sa na NR pozeram, temu zalozil ich administrator.
tak ja za teba dufam ze vies pre koho to robis a za co to robis, inak by asi bolo uzivatelia zalozit nadaciu ephoto.sk, aby ste neumreli od hladu hysteria je ale asi celkom zbytocna nie? drzim palce do dalsieho posobenia
 
autocord
2011-04-01 20:56:59+02
eh, ...inak by asi mali uzivatelia...
 
wayne
2011-04-01 20:57:26+02
príspevok od: Karol Srnec
Chcem len poukazat, ze nie Roe, ale Roebuck. Preto aj www.roebuck.sk. Ale ten Translate to pekne prelozil.
Tak toto mi doteraz nedoslo, ale priznam sa, vobec som po tom nepatral, keby to prelozil rovno ze Roebuck asi by mi cvaklo hned. Tak prvy april nakoniec koncim poucenim.
 
wayne
2011-04-01 20:59:14+02
príspevok od: autocord
ach jaj, to slovensko nase tak to skusim zrhnut ok ?

najprv sa tu vychvalujete ze na zahranicnej stranke je spomenute ephoto, a to aj tak len koli tomu, lebo to tam postol clovek z ephoto - typicke slovensko. (neviem co je na tom take uzasne).
potom sa pride na to ze jeden clovek zo slovenska vam to tam obrble - typicke.
hned sa na neho vrhnete ako supy a obgrciate ho tu - treba komentar ?
nakoniec sem este date aj jeho plne meno stylom ako kebyze na neho idete podavat trestne oznamenie

proste si sedite na svojom malom piesocku a uzkostlivo si strazite kyblik a lopatku

Si uvedomte ze ephoto nie je pupok fotografickeho slovenska

PS: toho pana co to tam pisal nepoznam, ale myslim ze nie je daleko od pravdy s tym jeho prispevkom
fiha. pan je znalec.
 
conan7
2011-04-01 21:03:18+02
príspevok od: Stratený Stano
Toto si treba prečítať a zamyslieť sa nad sebou, koľko ešte máme rezerv...

http://photo.plantae.sk/quality-fotografovanie.htm
no z tvojho linku som prečítal iba prvé tri vety a hned som si spomenul na jednu pesničku

http://www.youtube.com/watch?v=3WQt7eQdPqs

nebude to tvoj žáner určite, ale autora maximálne vystihuje refrén.
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2011-04-01 21:04:29+02
príspevok od: autocord
tak ja za teba dufam ze vies pre koho to robis a za co to robis, inak by asi bolo uzivatelia zalozit nadaciu ephoto.sk, aby ste neumreli od hladu hysteria je ale asi celkom zbytocna nie? drzim palce do dalsieho posobenia
Ja som ziadnu hysteriu neinicioval. Rovnako ako "miso" si napisal koment do temy na NR, tak rovnako tu napisali nasi uzivatelia k jeho vyjadreniu. Rovnaky nastroj = internetova demokraticka anarchia.
 
autocord
2011-04-01 21:06:49+02
ja som ani netvrdil ze ty si s tym zacal pekny vikend.
 
tomatito
ocenenie redakciou 2011-04-01 21:10:23+02
Slovakian pro photographer from underground..he knows how it goes here

Akoze niekedy si vecer pozriem zo srandy na pobavenie superstar hviedznu rotu a az mi je divne ako niektori ludia su presveceny ako vedia oni super spievat a pritom bliakaju ako chore kozy. Takym s prepacenim treba vlepit facku s otockou nech sa zobudia a nech sa zacnu na tento svet pozerat realne. Su to ludia ktori nemaju v mozgu vyvinute centrum sebareflexie, im to tak vlastne chyba uplne. Ja osobne takych ludi lutujem lebo to budu mat v zivote velmi tazke a druhym budu iba na posmech !!! MR plantae je podobny typ cloveka ktoremu ked som nabehol na stranku skoro som dostal infarkt ze ci to co tam pise mysli uplne vazne...to ked ona sa povazuje za PRO slovakian photographer neviem co mam ja o sebe povedat..ach jaj..Miso daj si facku a zobud sa !!!
 
Strana 1 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()