Hore
Fórum » Nikon fórum
 

Nikon - Obnova výroby

eMM
2012-02-15 18:50:10+01
Pozdravujem všetkých,
videl som tu častejšie otázky ohľadom dostupnosti modelov, ktoré sa vyrábali v Thajsku a po povodniach ako každý vie bola výroba odstavená. Popravde ja tiež čakám na model D7000. Po všetkých nezmyselných krvopotne vytlačených odpovediach od predajcov, kedy sa dá očakávať obnova výroby som sa sám odhodlal osobne napísať do Nikonu s otázkou kedy bude naskladnený model o ktorý mám záujem na SK a CZ predajňach...nie obnovená výroba, ale naskladnený model.

No a pre čakajúcich je tu odpoveď :

[i]Dakujeme za Vas email ohladom D7000

Vyroba tohto modelu v Thajsku bola obnovena priblizne v polovici minuleho mesiaca, v obchodoch by fotoaparaty mali podla nasich informacii byt dostupne do konca februara (konkretny datum k dispozicii nemame, takze sa teoreticky este moze zmenit)


V pripade dalsich otazok nas nevahajte znovu kontaktovat.


S pozdravom,

Martin Maco
Evropska podpora Nikonu
www.europe-nikon.com/support[/i]
 
transporti686
2012-02-15 20:10:55+01
príspevok od: eMM
Pozdravujem všetkých,
videl som tu častejšie otázky ohľadom dostupnosti modelov, ktoré sa vyrábali v Thajsku a po povodniach ako každý vie bola výroba odstavená. Popravde ja tiež čakám na model D7000. Po všetkých nezmyselných krvopotne vytlačených odpovediach od predajcov, kedy sa dá očakávať obnova výroby som sa sám odhodlal osobne napísať do Nikonu s otázkou kedy bude naskladnený model o ktorý mám záujem na SK a CZ predajňach...nie obnovená výroba, ale naskladnený model.

No a pre čakajúcich je tu odpoveď :

[i]Dakujeme za Vas email ohladom D7000

Vyroba tohto modelu v Thajsku bola obnovena priblizne v polovici minuleho mesiaca, v obchodoch by fotoaparaty mali podla nasich informacii byt dostupne do konca februara (konkretny datum k dispozicii nemame, takze sa teoreticky este moze zmenit)


V pripade dalsich otazok nas nevahajte znovu kontaktovat.


S pozdravom,

Martin Maco
Evropska podpora Nikonu
www.europe-nikon.com/support[/i]
našťastie mi to žily vôbec netrhá
 
Marcel Rebro
2012-02-15 20:55:40+01
príspevok od: transporti686
našťastie mi to žily vôbec netrhá
Ak nemozes vydrzat kym sa Nikon nakopne, skus napisat uzivatelovi IceDive1 (Peter Nemeth)

www.ephoto.sk/uzivatel/uzivatel-85681418704451/

... myslim ze jednu D7000 predava. Kupovali sme spolu pred rokom, ale nejak nema pre nu vyuzitie ...
 
Marcel Rebro
2012-02-15 20:56:08+01
... sorrac ... reagoval som na zly prispevok ...
 
Marcel Rebro
2012-02-15 20:56:19+01
príspevok od: eMM
Pozdravujem všetkých,
videl som tu častejšie otázky ohľadom dostupnosti modelov, ktoré sa vyrábali v Thajsku a po povodniach ako každý vie bola výroba odstavená. Popravde ja tiež čakám na model D7000. Po všetkých nezmyselných krvopotne vytlačených odpovediach od predajcov, kedy sa dá očakávať obnova výroby som sa sám odhodlal osobne napísať do Nikonu s otázkou kedy bude naskladnený model o ktorý mám záujem na SK a CZ predajňach...nie obnovená výroba, ale naskladnený model.

No a pre čakajúcich je tu odpoveď :

[i]Dakujeme za Vas email ohladom D7000

Vyroba tohto modelu v Thajsku bola obnovena priblizne v polovici minuleho mesiaca, v obchodoch by fotoaparaty mali podla nasich informacii byt dostupne do konca februara (konkretny datum k dispozicii nemame, takze sa teoreticky este moze zmenit)


V pripade dalsich otazok nas nevahajte znovu kontaktovat.


S pozdravom,

Martin Maco
Evropska podpora Nikonu
www.europe-nikon.com/support[/i]
... vid vyssie ...
 
eMM
2012-02-15 21:19:24+01
príspevok od: Marcel Rebro
... vid vyssie ...
Vďaka, za tipa...ale za cca necelé 4 mesiace som nevidel žiadnu reálnu ponuku...ale ja počkám sa neponáhľam, aj tak ma ešte čaká dlhá cesta kým sa naučím s tým fotiť
 
eMM
2012-02-15 21:21:24+01
príspevok od: transporti686
našťastie mi to žily vôbec netrhá
Zjavne trhá, keď reaguješ...píšem si s užívateľmi, ktorý čakajú tiež na D7000...niekomu je informácia nápomocná a niekomu nie...
 
filba181
2012-02-15 22:22:55+01
Ďakujem, tiež čakám na D7000ku, objednal som ju od predajcu pred viac ako mesiacom, ale už sa jej neviem dočkať... týmto si mi dosť pomohol... Dúfam že to bude čo najskôr, čo mi príde pod ruky
 
Miro Bartánus
2012-02-15 22:57:29+01
Dnes som sa pytal v jednom znamom BA velkosklade, odpoved od produktaka znela "D7000 skladom cca koncom marca, D800 sa zacne predavat po 23 marci"...
 
Manicy
2012-02-16 14:07:35+01
Osobne by som veril viac nikonu ako produktakovi,pretoze vo fotolabe mi povedali ze im pridu zaciatkom marca
 
quintes
2012-02-16 14:55:42+01
sorry ze sa zapajam z ineho klanu, ale ja to riesim inak... idem sa prejst do nakupneho centra, a ajhla, co nevidim, canon 60d.. hm, aku date zlavu?? za 5 minut si ho beriem domov...
O tyzden na to sa idem prejst do ineho centra, a ajhla, objektiv, hm, aku date zlavu? bum a uz si ho beriem domov.... Ked nieco chcem tak si to kupim. A ked nemaju kupim ine.
 
Marcel Rebro
2012-02-16 15:10:46+01
príspevok od: quintes
sorry ze sa zapajam z ineho klanu, ale ja to riesim inak... idem sa prejst do nakupneho centra, a ajhla, co nevidim, canon 60d.. hm, aku date zlavu?? za 5 minut si ho beriem domov...
O tyzden na to sa idem prejst do ineho centra, a ajhla, objektiv, hm, aku date zlavu? bum a uz si ho beriem domov.... Ked nieco chcem tak si to kupim. A ked nemaju kupim ine.
... napriklad puklice na elektrony ... ved nechas ich tam ked su so zlavou?
 
quintes
2012-02-16 16:03:10+01
príspevok od: Marcel Rebro
... napriklad puklice na elektrony ... ved nechas ich tam ked su so zlavou?
Preco len nikonista zareaguje toto mi bude vzdy zahadou
 
Marcel Rebro
2012-02-16 16:07:37+01
príspevok od: quintes
Preco len nikonista zareaguje toto mi bude vzdy zahadou
lebo kanonisti nemaju elektrony?
 
tomis.ales
2012-02-16 17:19:17+01
príspevok od: quintes
Preco len nikonista zareaguje toto mi bude vzdy zahadou
Preco canonista pise na nikon vlakno to mi je tiez zahadou
 
quintes
2012-02-17 08:33:37+01
príspevok od: tomis.ales
Preco canonista pise na nikon vlakno to mi je tiez zahadou
zacal som takto: sorry ze sa zapajam z ineho klanu....

tu slo o sposob kupovania, nie o to, co kupujem.. ale trosku je to zavist, lebo ňik-oň je tak uzasny stroj, ze sa nan caka polroka.... ako na nove bmw 530
 
diewithme
2012-02-17 09:12:11+01
príspevok od: quintes
zacal som takto: sorry ze sa zapajam z ineho klanu....

tu slo o sposob kupovania, nie o to, co kupujem.. ale trosku je to zavist, lebo ňik-oň je tak uzasny stroj, ze sa nan caka polroka.... ako na nove bmw 530
Netreba caka t, na sklade ich je zopar aj s celkom slusnou vybavou, ak teda pan nie je fajnsmeker a nema zaujem o "i"
 
quintes
2012-02-17 09:41:08+01
príspevok od: diewithme
Netreba caka t, na sklade ich je zopar aj s celkom slusnou vybavou, ak teda pan nie je fajnsmeker a nema zaujem o "i"
ja som to eln pocul, vies ako, bratovej frajerky teta videla chleba s maslom... znamy chcel ten novy baworak, 530, asi to s 'i', a mu povedali ze musi pockat polroka, bo nestihaju vyrabat... tak sa nasral a kupil si mercedes
 
Marcel Rebro
2012-02-17 09:53:15+01
príspevok od: quintes
ja som to eln pocul, vies ako, bratovej frajerky teta videla chleba s maslom... znamy chcel ten novy baworak, 530, asi to s 'i', a mu povedali ze musi pockat polroka, bo nestihaju vyrabat... tak sa nasral a kupil si mercedes
lebo na ten sa caka len 6 mesiacov ...
 
quintes
2012-02-17 09:56:17+01
príspevok od: Marcel Rebro
lebo na ten sa caka len 6 mesiacov ...
vidim ze aj ty si cakal
 
Strana 1 z 13
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()