Hore
Fórum » Panasonic fórum
 

Lumix G9 + Sigma 56mm + Godox AD200

Stanleysss
2020-08-21 18:16:16+02
Zdravím má niekto skúsenosti s touto kombináciou ? Chcel by som ju používať na fotenie portrétov . Každá vaša skúsenosť určite pomôže. Ďakujem
 
photox
2020-08-21 18:43:49+02
príspevok od: Stanleysss
Zdravím má niekto skúsenosti s touto kombináciou ? Chcel by som ju používať na fotenie portrétov . Každá vaša skúsenosť určite pomôže. Ďakujem
To pocujem prvy krat, ze s Lumixom chce niekto fotit portrety.
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2020-08-21 22:18:37+02
príspevok od: photox
To pocujem prvy krat, ze s Lumixom chce niekto fotit portrety.
Prestan trepat hovadiny. Kazdy si forim, ci cche a autor mozno s tym Lumixom nafotiu lepsie portrety ako ty a FF.
 
Stanleysss
2020-08-21 22:39:52+02
príspevok od: photox
To pocujem prvy krat, ze s Lumixom chce niekto fotit portrety.
nemám pocit, že by som sa pýtal či sa dá fotiť portrety s takým fotákom takže úplne zbytočný komentár
 
photox
2020-08-22 07:46:12+02
príspevok od: Stanleysss
nemám pocit, že by som sa pýtal či sa dá fotiť portrety s takým fotákom takže úplne zbytočný komentár
Nauc sa citat, vobec som nespomenul ci s nim mas fotit alebo nie.
 
photox
2020-08-22 07:47:17+02
príspevok od: Karol Srnec
Prestan trepat hovadiny. Kazdy si forim, ci cche a autor mozno s tym Lumixom nafotiu lepsie portrety ako ty a FF.
Pises ako amater, keby fotil dobre portrety nepytal by sa.
 
Krtko fotografom
2020-08-22 09:05:22+02
Nemam skusenosti s touto kombinaciou, ale som presvedceny, ze ano. Len mam otazku, mas odpalovac k tomu Panasonicu? Ten Godox je univerzalny, ja mam k nemu odpalovce Nikon a Fuji.
 
Jozef Macák
2020-08-22 11:01:47+02
príspevok od: Stanleysss
Zdravím má niekto skúsenosti s touto kombináciou ? Chcel by som ju používať na fotenie portrétov . Každá vaša skúsenosť určite pomôže. Ďakujem
ja by som miesto AD200 (postarsi model) asi trosku prihodil a kupil novsi AD300. Pri podobnych rozmeroch mas lepsi vykon o polovicu kratsi recycle time a hlavne modeling light, ktory ti pri portretoch vie dost pomoct (AD200 ho nema)
 
Stanleysss
2020-08-22 11:56:16+02
príspevok od: Jozef Macák
ja by som miesto AD200 (postarsi model) asi trosku prihodil a kupil novsi AD300. Pri podobnych rozmeroch mas lepsi vykon o polovicu kratsi recycle time a hlavne modeling light, ktory ti pri portretoch vie dost pomoct (AD200 ho nema)
No ja primárne fotím reality takže tam mi určite postečí aj AD200 a s portretom alebo celkovo fotením ludí budem len začínať takže mi netreba niečo extra .. v prípade potreby predám a kúpim výkonnejší
 
Stanleysss
2020-08-22 11:57:36+02
príspevok od: Krtko fotografom
Nemam skusenosti s touto kombinaciou, ale som presvedceny, ze ano. Len mam otazku, mas odpalovac k tomu Panasonicu? Ten Godox je univerzalny, ja mam k nemu odpalovce Nikon a Fuji.
tak dúfam, že ano ... no objednával som set blesk,odpalovať a ešte nejaké príslušenstvo k tomu takže by mali všetko fungovať priamo s panasonicom
 
Stanleysss
2020-10-11 15:33:55+02
Ak to ešte bude niekoho zaujímať tak som spomínanú kombináciu kúpil a som spokojný fotí sa skvele

Ak chce niekto pozriet fotky tak tu ich nájdete https://www.stanleysss.com/portrety
 
Johnnny
2020-10-12 07:48:54+02
príspevok od: Stanleysss
Zdravím má niekto skúsenosti s touto kombináciou ? Chcel by som ju používať na fotenie portrétov . Každá vaša skúsenosť určite pomôže. Ďakujem
S tou kombinaciou skusenosti nemam, ale G9 som dlho vlastnill a z pohladu ergonomie je to jeden z najlepsich fotakov aky sa da zohnat. Na portret by som si vybral vacsi snimac, ale ak ho uz vlastnis, trapit sa s tym nebudes. Ta Sigma by mala byt vynikajuca, takze tiez nepohoris, ak Ti teda sedi to ohnisko.
 
blahoslav J B Art
2020-10-12 12:54:24+02
príspevok od: Johnnny
S tou kombinaciou skusenosti nemam, ale G9 som dlho vlastnill a z pohladu ergonomie je to jeden z najlepsich fotakov aky sa da zohnat. Na portret by som si vybral vacsi snimac, ale ak ho uz vlastnis, trapit sa s tym nebudes. Ta Sigma by mala byt vynikajuca, takze tiez nepohoris, ak Ti teda sedi to ohnisko.
Vymenil si telo G9 za ine Micro 4/3 telo, alebo si vymenil cely system MFT za iny?
 
Johnnny
2020-10-12 13:22:29+02
príspevok od: blahoslav J B Art
Vymenil si telo G9 za ine Micro 4/3 telo, alebo si vymenil cely system MFT za iny?
Za ine mFT telo. System zatial menit neplanujem, kym teda bude aspon nejaka sanca, ze ho vyrobcovia budu podproovat
 
blahoslav J B Art
2020-10-12 17:17:44+02
príspevok od: Johnnny
Za ine mFT telo. System zatial menit neplanujem, kym teda bude aspon nejaka sanca, ze ho vyrobcovia budu podproovat
a za ake, ak to nie je tajomstvo? lebo G9 sa mi zdal dost nadupany, teda ak si nesiel smerom k lepsiemu videu GH5, alebo dualnej stabilizacii s Oly M1 mk?
 
Johnnny
2020-10-12 17:20:58+02
príspevok od: blahoslav J B Art
a za ake, ak to nie je tajomstvo? lebo G9 sa mi zdal dost nadupany, teda ak si nesiel smerom k lepsiemu videu GH5, alebo dualnej stabilizacii s Oly M1 mk?
Xko. G9 je v zasade vynikajuci fotak a hlavne teraz realne nebol dovod ho menit a ani som to nechcel. Aj teraz mi par veci trochu chyba, ale dostal som vyhodnu ponuku na Xko a aj napriek tomu, ze z pouzivatelskeho hladiska ma moc neoslovilo, ma par benefitov ktore mi G9 trochu chybali (stabilizacia, Live ND, PDAF).
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()