Hore
Fórum » Mirrorless fórum
 

sony A II + Laowa 15/2 + Tamron 28-75 2.8 Di III

tomd
2019-05-07 09:39:15+02
Dobry den, po mojom badani internetom som sa zatial rozhodol pre zostavu sony A7 II + Laowa 15/2 +Tamron 28-75 2.8 Di III. Ide mi hlavne o krajinkarske foto a fotografie nocnej oblohy, sekundarne by som pouzival zostavu na cestovanie + tvorba videii z ciest. Moj budget je cca 2500 eur, kupovat budem zo zahranicia resp ebay, e-infin.com. Chcel by som sa spytat na skusenosti s bezzrkadlovkou a hore vypisanymi objektivmi, hlavne s Laowa 15/2, popripade by som si nechal poradit inu variantu v tejto cenovej relacii...

Dakujem za odpovede
 
Jozi Mačutek
2019-05-07 15:20:13+02
Ja mám podobne kombo len namiesto tej Laowy mam Voigtlander s f/4.5 kedže ja nočne foto až tak nefotim... Inak foťak a Tamron fakt perfekt a verím že aj ta Laowa by bola fajn
 
peterpeto
2019-05-21 01:31:24+02
príspevok od: tomd
Dobry den, po mojom badani internetom som sa zatial rozhodol pre zostavu sony A7 II + Laowa 15/2 +Tamron 28-75 2.8 Di III. Ide mi hlavne o krajinkarske foto a fotografie nocnej oblohy, sekundarne by som pouzival zostavu na cestovanie + tvorba videii z ciest. Moj budget je cca 2500 eur, kupovat budem zo zahranicia resp ebay, e-infin.com. Chcel by som sa spytat na skusenosti s bezzrkadlovkou a hore vypisanymi objektivmi, hlavne s Laowa 15/2, popripade by som si nechal poradit inu variantu v tejto cenovej relacii...

Dakujem za odpovede
Chcem sa spytat, ci ste objednaval cez e-infin a ako ste bol spokojny + rychlost dodania?
Tiez tam planujem kupit Sony system.
 
close
2019-05-21 06:35:58+02
Na toto ti viem odpovedať aj ja keďže som si Sony zostavu tiež kupoval z týchto stránok dokonca niektoré veci som aj dodatočne stornoval po zaplatení a nikdy nebol s ničím problém či už s vrátením peňazí s dodaním ktoré trvalo 7 až 10 dní a všetko bolo zabalené originálnom balení a dostatočne bezpečne aby sa to nepoškodilo pri preprave takže za mňa maximálna spokojnosť
 
fatality
2019-05-21 11:05:05+02
príspevok od: peterpeto
Chcem sa spytat, ci ste objednaval cez e-infin a ako ste bol spokojny + rychlost dodania?
Tiez tam planujem kupit Sony system.
https://www.trustpilot.com/review/e-infin.com
 
peterpeto
2019-05-21 17:09:53+02
príspevok od: fatality
https://www.trustpilot.com/review/e-infin.com
Poznam aj tuto stranku. Je tam vela recenzii aj negativnych, preto som opatrny
Ohladom uvedeneho predajcu som si presiel cely net, ale chcel som od niekoho konkretneho zo SR, aby sa podelil o nazor. Vela recenzii na internete je v dnesnej dobe fiktivnych a zavadyajucich.

Ked som pozeral dostupne videa na nete, z e-infin krabica s fotakom SONY A7 III nema prelepenu cast ochrannou paskou s napisom SONY a unboxing videa z Europy su prelepene priamo od SONY. Aj u Zola su krabice prelepene, teda zapecatene ze neboli pouzivane, rozbalene a pod.
 
francesco
2019-05-21 17:26:48+02
príspevok od: peterpeto
Poznam aj tuto stranku. Je tam vela recenzii aj negativnych, preto som opatrny
Ohladom uvedeneho predajcu som si presiel cely net, ale chcel som od niekoho konkretneho zo SR, aby sa podelil o nazor. Vela recenzii na internete je v dnesnej dobe fiktivnych a zavadyajucich.

Ked som pozeral dostupne videa na nete, z e-infin krabica s fotakom SONY A7 III nema prelepenu cast ochrannou paskou s napisom SONY a unboxing videa z Europy su prelepene priamo od SONY. Aj u Zola su krabice prelepene, teda zapecatene ze neboli pouzivane, rozbalene a pod.
Ja som tam riez kupil objektiv, vsetko bez problemov. Urcite sa moze vyskytnut nejaka problematicka situacia - presne tak isto ako aj od nasho predajcu. Ak si taky fajnsmeker kup si u nas a nespekuluj. Nechapem aky je rozdiel medzi novym fotakom v zalepenej a rozlepenej krabici. Inak objektivy som uz kupoval kdekade, ale u tiel som vzdy uprednostnil dvojrocnu zaruku .
 
Martin Kurka
2019-05-21 17:31:48+02
Ja som riešil podobný problém na krajinky. Sony A7II , k tomu som vzal Voigtlander 15/4,5 a 28/2 (Leica) Chcel som tiež Tamrona 28-75 pre jeho univerzálne ohnisko. (mal som ho na Pentaxe) nakoniec som zatiaľ skončil pri starých sklách od Pentaxu (40-80 a 80-200) Na e-infin som zatiaľ počul dobré referencie, akurát je to spojené s určitým rizikom , ale o tom určite vieš keď máš v pláne cez nich nakupovať.
 
blahoslav J B Art
2019-05-21 17:38:41+02
príspevok od: peterpeto
Poznam aj tuto stranku. Je tam vela recenzii aj negativnych, preto som opatrny
Ohladom uvedeneho predajcu som si presiel cely net, ale chcel som od niekoho konkretneho zo SR, aby sa podelil o nazor. Vela recenzii na internete je v dnesnej dobe fiktivnych a zavadyajucich.

Ked som pozeral dostupne videa na nete, z e-infin krabica s fotakom SONY A7 III nema prelepenu cast ochrannou paskou s napisom SONY a unboxing videa z Europy su prelepene priamo od SONY. Aj u Zola su krabice prelepene, teda zapecatene ze neboli pouzivane, rozbalene a pod.
ja som vzdy kupoval objektivy z Ebay pouzite a boli bez problemov ... az posledne 2 roky sa tak znizil predaj na Ebay, ze som kupoval za vyhodnejsie ceny nove objektivy na EGC, tiez bez problemov
 
Tibor78
2019-05-21 17:56:06+02
príspevok od: peterpeto
Chcem sa spytat, ci ste objednaval cez e-infin a ako ste bol spokojny + rychlost dodania?
Tiez tam planujem kupit Sony system.
Pred 3 tyzdnami som bral odtial Sony A7 III a do 4 prac.dni som to mal v rukach ...
 
tomd
2019-05-24 15:21:22+02
Nakoniec som od nich objednal sony a7 r II, rychle dodanie, do 4 dni som ho mal doma. Vsetko nove - len krabica nebola prelepena, funkcne, usetrenych 700 eur oproti nasim predajcom zatial velka spokojnost
 
peterpeto
2019-06-05 15:06:28+02
Nakoniec som to riskol a objednal Sony A7RIII a Sony FE 85mm f1.8.
Vo stvrtok som objednal a v utorok mi to priniesol kurier.

Vsetko bolo nove s 100% stave. Objektiv mal aj krabicu prelepenu original sony blombou.
Vo fotaku bol uz fw 3.00 takze ziadna stara ulozenka zabudnuta na sklade to nebola.

Vcera som aktualizoval na 3.01 a vsetko prebehlo OK.

Vsetko funguje. Som maximalne spokojny a zatial nebanujem .

Za usetrenych 900-1200 eur mam dalsi objektiv

 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()