Hore
Fórum » Mirrorless fórum
 

Sony A7 > Adapter > Sigma s Nikon F

cinges
2021-10-22 09:48:02+02
Caute, planujem kupit telo Sony A7.. Chcem sa spytat, ze ci uz niekto skusal pouzivat A7cky s adapterom a objektivy od sigmy s bajonetom pre nikon?
Kedze mam objektivy od sigmy pre nikon, tak ma to zaujima, lebo asi nebudem hned prehadzovat celu techniku tak by tento adapter bol ako docasna moznost. Hlavne ma teda zaujima autofocus. Daco som nasiel na nete ale vacsinou tam testovali original nikonacke objektivy. Vdaka
 
pepos
2021-10-25 21:01:01+02
príspevok od: cinges
Caute, planujem kupit telo Sony A7.. Chcem sa spytat, ze ci uz niekto skusal pouzivat A7cky s adapterom a objektivy od sigmy s bajonetom pre nikon?
Kedze mam objektivy od sigmy pre nikon, tak ma to zaujima, lebo asi nebudem hned prehadzovat celu techniku tak by tento adapter bol ako docasna moznost. Hlavne ma teda zaujima autofocus. Daco som nasiel na nete ale vacsinou tam testovali original nikonacke objektivy. Vdaka
Zdravím, s A7II autofokus prakticky nepôjde, batéria nestíha, čas clona a stabilizácia ano. A7III mi ide pekne s nikonom 24-70 f2,8 vr II- stabilizáciu berie objektív, sigmou 18-35 1,8 A Dx, nikon 12-24 f4G Dx st. berie foťák, podobne je to s pevnou 300-vkou, tu však už nestačí na af, ani s 105 makro nejde af, ostatné funkcie áno. Zábavka je s starými sklami.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()