Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

Boris Filan fotí Olympusom

fotografik
fotografik 2009-10-10 11:57:36+02
Mnohí,ktorých osobne poznám fotia Olympusom.Na tomto fóre som sa nestretol s priazňou k tejto značke.Ja som Olympusák.Píšte,prosím,prečo Olympus nepatrí medzi obľúbenu značku.Ja by som svoje Olympusi(mám ich 3) nevymenil za inú značku...:)
 
milos
2009-10-16 02:24:39+02
Plný súhlas.
Zatvorte oči a skúste si to aspoň predstaviť,že ste nositeľom nejakého mena,ktoré má cveng i keď v úplne niečom inom.Na skúšku si predstavte že by ste sa volali Adolf Hitler.
Myslíte,že Vám to voľačo uľahčí v oblasti,ktorá je mimo politiku?
Silne pochybujem,skôr naopak.
 
2009-10-16 08:30:10+02
je doba ked moze fotit kazdy duro a je len na nom ako sa presadi
 
Dodo PO
2009-10-16 08:40:43+02
´Internet je sice slobodne medium, ale znova vyzyvam o prejav ucty a respektu.´ Klobúk dole, vážim si v dnešnej dobe taký názor.
 
slavmiro
2009-10-20 16:35:17+02
http://kultura.sme.sk/c/5068477/peter-nagy-ma-na-turne-v-australii-uspech.html
 
duroslav
2009-10-20 16:39:43+02
príspevok od: slavmiro
http://kultura.sme.sk/c/5068477/peter-nagy-ma-na-turne-v-australii-uspech.html
Čo spieval? Profesor Indigo? :-)
 
slavmiro
2009-10-20 16:56:05+02
príspevok od: duroslav
Čo spieval? Profesor Indigo? :-)
krajanov urcite potesil, netreba podcenovat a ani precenovat podobne tripy za nimi. Ako sa vyjadril, popri tom fotografuje (alebo popri fotografovani spieva? :) ) a tak mozno ocakavat aj fotovystupy.
 
Strana 5 z 5
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()