Mnohí,ktorých osobne poznám fotia Olympusom.Na tomto fóre som sa nestretol s priazňou k tejto značke.Ja som Olympusák.Píšte,prosím,prečo Olympus nepatrí medzi obľúbenu značku.Ja by som svoje Olympusi(mám ich 3) nevymenil za inú značku...:)
Plný súhlas.
Zatvorte oči a skúste si to aspoň predstaviť,že ste nositeľom nejakého mena,ktoré má cveng i keď v úplne niečom inom.Na skúšku si predstavte že by ste sa volali Adolf Hitler.
Myslíte,že Vám to voľačo uľahčí v oblasti,ktorá je mimo politiku?
Silne pochybujem,skôr naopak.
krajanov urcite potesil, netreba podcenovat a ani precenovat podobne tripy za nimi. Ako sa vyjadril, popri tom fotografuje (alebo popri fotografovani spieva? :) ) a tak mozno ocakavat aj fotovystupy.
Boris Filan fotí Olympusom
Zatvorte oči a skúste si to aspoň predstaviť,že ste nositeľom nejakého mena,ktoré má cveng i keď v úplne niečom inom.Na skúšku si predstavte že by ste sa volali Adolf Hitler.
Myslíte,že Vám to voľačo uľahčí v oblasti,ktorá je mimo politiku?
Silne pochybujem,skôr naopak.
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte sa