Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

Cewe fotokniha

KESKOSENI
2009-11-11 10:37:52+01
Ma niekto skusenosti s tymto produktom?Hlavne by ma zaujimalo ako to je s autorskymi pravami,samozrejme s mojimi,odovzdavam im totiz foto v dost velkom rozliseni....
 
2009-11-11 10:53:40+01
Karol Srnec ju ma, Riso tiez (staleusmiaty)...aspon o nich dvoch viem...
 
admin
redakcia ephoto.sk 2009-11-11 10:57:32+01
existuje na to rvideoecenzia na ephoto. Tam je popisane vsetko. Autorske prava su chranene, tak ako pri vsetkych dielach (napr. knihach) takze niet co riesit.
http://www.ephoto.sk/foto-technika/recenzie/cewe-fotokniha/
 
KESKOSENI
2009-11-11 10:59:30+01
spravit som si dal aj ja ale len z dovolenky,ale zaujima ma to ohladne tych prav...pokial by som chcel nejaky kalendar s mojimi foto,aby neboli niekde publikovane bez mojho vedomia..
 
KESKOSENI
2009-11-11 10:59:56+01
admin-diky
 
admin
redakcia ephoto.sk 2009-11-11 11:06:32+01
príspevok od: KESKOSENI
spravit som si dal aj ja ale len z dovolenky,ale zaujima ma to ohladne tych prav...pokial by som chcel nejaky kalendar s mojimi foto,aby neboli niekde publikovane bez mojho vedomia..
kto chce ´kradnut´ ukradne. Potom to stoji uz len na dokazovani a pravnej ochrane. Nemyslim si vsak ze v pri vyrobe fotoknihy alebo kalendara to hrozi. Premelie sa tam kopec fotiek, k tomu asi ani nie je priestor. A pokial by sa to stalo (co sa moze stat vzdy) tak potom sa treba branit. Inak najlepsou ochranou je fotky drzat doma na v skrini. :)
 
KESKOSENI
2009-11-11 11:12:44+01
doteraz som ich drzal v skrini...:)ale mam par dost dobrych zaberov a rad by som sa nimi prezentoval,asi to risknem...
 
lu_boss
2009-11-11 11:18:08+01
Skusil som dat urobit fotoknihu na fotopapier - kvalita uplne bombova.
S tymi pravami - uz to tu zaznelo, technologicky vyrabaju knihy, kalendare..., pochybujem, ze vobec niekto fyzicky pozera na fotografie a ak, ci vobec by mal tu drzost nieco slohnut... Ak som dobre rozumel, vyraba sa to v Nemecku, kam smeruju vsetky objednavky a firma si na to urcite dava velky pozor. Strasne by sa na trhu diskvalifikovali, keby porusili autorske prava.
Takze, nebal by som sa.
 
IceDive1
2009-11-11 12:20:28+01
CEWE je super. Da sa na nej dobre vyblaznit. Pouzitie fotopapiera ju posunulo v mojich ociach o dalsi level vyssie. Zneuzitia by som sa nebal.
 
KESKOSENI
2009-11-22 11:09:27+01
takze uz je doma,som spokojny,len jedna mala rada,spravte si foto trochu bledsie..a dokladne skontrolujte foto,mne sa podarilo jeden zabar dat dva krat....:)
 
lu_boss
2009-11-22 11:54:00+01
príspevok od: KESKOSENI
takze uz je doma,som spokojny,len jedna mala rada,spravte si foto trochu bledsie..a dokladne skontrolujte foto,mne sa podarilo jeden zabar dat dva krat....:)
Ja som bol s vysledkom spokojny, takmer na 100% totozne s mojou upravou. Jedinu fotografiu mi vyrobili ´bledsie´.
 
IceDive1
2009-11-22 12:04:19+01
príspevok od: KESKOSENI
takze uz je doma,som spokojny,len jedna mala rada,spravte si foto trochu bledsie..a dokladne skontrolujte foto,mne sa podarilo jeden zabar dat dva krat....:)
Toto sa podla mna neda takto globalizovat. Zalezi ako mas nastaveny monitor.
 
Duduk1
2009-11-22 13:41:55+01
Ja ju mám tiež.Dal som si ju vyhotoviť vo fotokvalite,teda na fotopapier,tá je sice najdrahšia,ale stojí to za to.Všetko ostatné je na autorovej fantázie.Dodanie bolo bez problémov.Predtým som si dal robiť v happy foto,ale tam netlačia na fotopapier. Doporučujem.
 
KESKOSENI
2009-11-22 13:45:16+01
Co to je fotokvalita?nemyslim si ze som mal na vyber...ale som spokojny s kvalitou,a4 ma stala 32eur...
 
Duduk1
2009-11-22 14:08:52+01
Urobiť si knihu vo fotokvalite je novinka,ak sa nemýlim tak od tohoto leta a stránky sú z fotopapiera.Strana sice je hrubšia,lebo foto je z obidvoch strán,ale ako som už písal,tak je to väčšia kvalita.
 
staleusmiaty
2009-11-22 15:33:26+01
príspevok od: KESKOSENI
Co to je fotokvalita?nemyslim si ze som mal na vyber...ale som spokojny s kvalitou,a4 ma stala 32eur...
Ale áno, dá sa vybrať, označená je ako ´fotokniha na fotopapieri´, ostatné sú klasický digi print. Viď. http://www.fotolab.sk/fotoprodukty/cewe-fotokniha/nove-na-fotopapieri-622
 
KESKOSENI
2009-12-16 15:14:50+01
Bohuzial s dalsou objednavkou nie som spokojny...dal som objednavku podobnym postupom ako naposledy,chcel som to pod stromcek,odozdal som cd na zberni11.12,s tym ze dnes-16.12 som si bol pre knihu a bol som nemilo prekvapeny,kniha nebola,cd-vratene s tym ze nebol pri priprave pouzity ich softver a ze na cd-ku sa nachadzaju len obrazky...po prevereni cd-ka v praci na sluzobnom pocitaci do ktoreho som si koli tomu stiahol ich softver bolo cd absolutne v poriadku....takze som tam telefonoval,vysledok-poslat im to znovu ako raklamaciu ale vybavene to bude az v januari,dakujem pekne....
 
IceDive1
2009-12-16 15:41:35+01
príspevok od: KESKOSENI
Bohuzial s dalsou objednavkou nie som spokojny...dal som objednavku podobnym postupom ako naposledy,chcel som to pod stromcek,odozdal som cd na zberni11.12,s tym ze dnes-16.12 som si bol pre knihu a bol som nemilo prekvapeny,kniha nebola,cd-vratene s tym ze nebol pri priprave pouzity ich softver a ze na cd-ku sa nachadzaju len obrazky...po prevereni cd-ka v praci na sluzobnom pocitaci do ktoreho som si koli tomu stiahol ich softver bolo cd absolutne v poriadku....takze som tam telefonoval,vysledok-poslat im to znovu ako raklamaciu ale vybavene to bude az v januari,dakujem pekne....
Nie vzdy sa zadari. Inak by ma zaujimalo kde sa stala chyba. Mal si tam aj tie fotky ako ti napisali? Ja som vcera dokoncil a online odoslal svoje veldielo 82str. XL fotoknihu a fakt som zvedavy ako to dopadne.
 
Marcel Rebro
2009-12-16 15:45:17+01
príspevok od: IceDive1
Nie vzdy sa zadari. Inak by ma zaujimalo kde sa stala chyba. Mal si tam aj tie fotky ako ti napisali? Ja som vcera dokoncil a online odoslal svoje veldielo 82str. XL fotoknihu a fakt som zvedavy ako to dopadne.
Ja mam (zatial) jednu - landscape A4 na fotopapieri (50 ci kolko stran) ... maximalna spokojnost. farby take ako mam aj na televizore, dynamicky rozsah pekne ´fotopapierovy´ ... mnam, mnam ... prave robim dalsiu ...
 
KESKOSENI
2009-12-16 16:18:49+01
príspevok od: IceDive1
Nie vzdy sa zadari. Inak by ma zaujimalo kde sa stala chyba. Mal si tam aj tie fotky ako ti napisali? Ja som vcera dokoncil a online odoslal svoje veldielo 82str. XL fotoknihu a fakt som zvedavy ako to dopadne.
ked som to otvoril v praci tak tam bolo vsetko ako ma byt....tak vazne neviem kde sa stala chyba...
 
Strana 1 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()