Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

HDR

Palso
Palso 2010-07-27 02:18:59+02
Ako robite HDR? V akych programoch? Ja som z toho uz zufaly, chcem sa aspon z par percent dopracovat k niecomu takemuto - http://steppenwolf.1x.com/gallery/641 - avsak neviem ako. Mam namysli ten "rozpravkovy" look a taku peknu nerealnost. Skusal som robit HDR vo Photoshope, z toho som dostal akurat tak realisticke vysledky, potom som skusal Photomatix, tam sa uz co to rysovalo, ale stale to nie je ono :( Uvitam akekolvek napady, tipy, linky na SCHOPNE tutorialy a podobne. Vdaka.
 
atiart
2010-11-08 23:04:37+01
príspevok od: dodo_bb
Tak prečo sa pýtal na HDR, keď chcel kartón? To, že to je výsledok fatálneho prehnania pôsobenia HDR technológie na obraz, neznamená, že to je HDR... Proste len si nezamieňať pojmy, inak každý nech si v pohode robí, čo chce :-)))
.... HDR , ja ani neviem o čom je reč :)))
 
Palso
2010-11-08 23:11:52+01
príspevok od: dodo_bb
:-))) Ja IMHO (neviem, čo to je, ale znie to tak vznešene) dosť často nemám celkom pravdu :-))) Ako chceš natesnať celú pravdu do párslovného komentára? A navyše - kúsok pravdy si musím nechať aj nabudúce, predsa si ju nevystrieľam všetku naraz :-))))
IMHO = in my humble opinion = podľa môjho skromného názoru... ja som taký skromný :)
 
dodo_bb
2010-11-08 23:24:36+01
príspevok od: atiart
.... HDR , ja ani neviem o čom je reč :)))
Neľutuj - nič pre temnokomorníka :-)))
 
atiart
2010-11-08 23:30:02+01
príspevok od: dodo_bb
Neľutuj - nič pre temnokomorníka :-)))
.... už som sa zľakol že nejaká nový druh vývojky o ktorej neviem :)))
 
Strana 4 z 4
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()