Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

Lokácie v Bratislava

Kat_Erdelyi
Kat_Erdelyi 2010-09-15 16:30:25+02
Zdravim, onedlho sa stahujem do Bratislavy /internat-mlyny/ a bola by som rada, keby mi niekto, kto tam pozna, mohol poradit nejake svoje oblubene lokacie v Bratislave, ci nejake tichsie /lesy, luky, aj ked to je mozno narocnejsie najst/ alebo rusnejsie ale o to zaujimavejsie, kedze to tam absolutne nepoznam. Nemusi to byt v blizkosti mna, moze byt hocikde v v Bratislave. Najcastejsie by som fotila ludi. Vopred dakujem.
 
Palso
2010-09-23 11:59:28+02
Ako som uz povedal, mozes skusit Rakusky Berg, Hainburg alebo Kitsee. Najlepsia cesta ak nemas rakusku dialnicnu znamku je cez prechod v Bergu. Vsetko je to par km od BA, 1 do 10-15 minut cesty, pesi si v Bergu za nieco vyse hodinky. Berg je malebna dedinka, okolo je jeden kopec s malebnou vyhliadkou na BA, inak su vsade polia s veternymi elektrarnami, pri dobrom slnku je to nadherne. Treba sa previezt od Bergu po Kitsee a od Bergu po Hainburg, nieco si urcite najdes. Treba si akurat dat pozor na reflexne vesty a myslim ze by si mal mat v aute aj hasiaci pristroj v AT, ale ten stoji par eur (do 15 alebo 20 bol myslim v Tescu). Inak je samozrejme zbytocne hovorit, ze je to iny svet, vsetko upravene, krasne dedinky a normalni ludia. Pozor na policajtov, nasi zabiaci casto meraju za vyjazdom z obchvatu pred starou colnicou na Berg, to iste na Kitsee po starej ceste cez Jarovce. Rakusania zasa radi kontroluju znamky z ich strany pred dialnicnym prechodom Jarovce - Kitsee. Sprav si vylet na hodinku, dve a uvidis sám:)
 
Strana 4 z 4
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()