Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

Pomoc fotografa

ciao
2010-11-03 15:46:33+01
Hladam clevoka ktory by bol ochotny pomoct, nieco na styl fotoskoly, alebo konzultacii :) zo Žiaru, Krupiny, Zvolena alebo aj Banskej Štiavnice.. Chcela by som ziskat nejake skusenosti pri svadobnej fotografii, atelierovej a portretnej fotografii.. A rady co sa tyka vybavenia fototechniky.. Ako protihodnotu by som ponukla, rady pri uprave fotografii, cize grafike, tlaci a pod..
 
quintes
2010-11-03 16:57:00+01
jejha, to bude boj..
 
Cako
ocenenie redakciou 2010-11-03 17:05:40+01
príspevok od: quintes
jejha, to bude boj..
:) Keby hladala radu pri nejakej grafike, skoda :P
 
quintes
2010-11-03 17:16:23+01
príspevok od: Cako
:) Keby hladala radu pri nejakej grafike, skoda :P
Peťo, môžte si kľudne vymieňať názory a skúsenosti :-)
K téme. Predbehnem pár ľudí. Minimálne začni tu na stránke v sekcii fotoškola, potom prejdi fórum, ak bude málo, tak stránku fotoroman.cz, a foť. Veľa. Nikto za teba spúšť nestlačí.. Ale máš výhodu, si žena, určite sa nájde nejaký dobrák profík ktorý ti ukáže čo a ako..
 
Radko.com
2010-11-03 17:24:33+01
Som zo Zvolena, keď tak PM.
 
ciao
2010-11-03 17:37:30+01
fotit budem, veela, to urcite, o modeli nemam nudzu, len nejake tie prakticke rady by sa zisli, popripade by som velmi rada zasla s niekym na oslavu, svadbu fotit, hadam to nie je odomna velmi odvazne :)
forum, foto skolu a rozne clanky a recenzie pravidelne citam uz dlhsiu dobu :) da sa tu naozaj nachytat vela zaujimavosti a popripade sa aj pobavit, ale stale to nie je ono :) prax je prax..

aaa dakujem
 
ciao
2010-11-03 17:39:26+01
príspevok od: Radko.com
Som zo Zvolena, keď tak PM.
PM? :D hm tak to naozaj netusim co moze znamenat :D
 
Radko.com
2010-11-03 17:56:25+01
príspevok od: ciao
PM? :D hm tak to naozaj netusim co moze znamenat :D
Súkromná správa inak :-D SS
 
chribik
2010-11-03 17:57:11+01
príspevok od: Radko.com
Som zo Zvolena, keď tak PM.
ja som zo stiavnice :-) mozem sa pridat? :-))) tiez sa rada cosi priucim :-)
 
Radko.com
2010-11-03 18:00:21+01
Pridajte sa koľké chcete, nehehe :-)))) ...ale nie, kľudne môžme zorganizovať niečo kočky, dohodnite sa cez SS (súkromnú správu) a mne potom dajte vedieť alebo sa dohodneme aj inak ako tu cez SS.
 
Marcel Rebro
2010-11-03 18:06:22+01
príspevok od: chribik
ja som zo stiavnice :-) mozem sa pridat? :-))) tiez sa rada cosi priucim :-)
Deniska ak ides vyucovat Ty, hlasim sa aj aj ... ;-)
 
chribik
2010-11-03 18:26:41+01
príspevok od: Marcel Rebro
Deniska ak ides vyucovat Ty, hlasim sa aj aj ... ;-)
no, ja mozem tak vyucovat projektovy manazment :-) v tom som dobra :-))) ale o to asi nemas zaujem :-)
 
veronikaS
2010-11-03 18:26:48+01
no tak to je super, ze to teda pojde :D a kto bude seef ? mne by sa napriklad pacilo aj v BS fotit tam je toho vela,okrem toho by som vedela zabezpecit nejake modely :P
 
Radko.com
2010-11-03 18:33:28+01
príspevok od: veronikaS
no tak to je super, ze to teda pojde :D a kto bude seef ? mne by sa napriklad pacilo aj v BS fotit tam je toho vela,okrem toho by som vedela zabezpecit nejake modely :P
Mne je to viac menej jedno, kto bude šéf :-) čiže sa dohodnime na dákom termíne a stretneme sa tam... ja by som došiel zrejme busom, autíčko mám v servise a neviem ani kedy sa k nemu dostane :-X ...ak je teda miesto BS, ak je ZV, tak nie je problém...
 
adamk
2010-11-03 18:44:54+01
príspevok od: veronikaS
no tak to je super, ze to teda pojde :D a kto bude seef ? mne by sa napriklad pacilo aj v BS fotit tam je toho vela,okrem toho by som vedela zabezpecit nejake modely :P
ahoj, mna by zaujimalo kde sa ti podarilo zohnat tu D7000 co mas uvedenu v profile
 
veronikaS
2010-11-03 18:45:19+01
príspevok od: Radko.com
Mne je to viac menej jedno, kto bude šéf :-) čiže sa dohodnime na dákom termíne a stretneme sa tam... ja by som došiel zrejme busom, autíčko mám v servise a neviem ani kedy sa k nemu dostane :-X ...ak je teda miesto BS, ak je ZV, tak nie je problém...
no toho sefa by mohol robit niekto kto uz ma z fotenia co to za sebou a vedel by vysvetlit aj nejake otazocky :)
 
adamk
2010-11-03 18:46:15+01
príspevok od: ciao
PM? :D hm tak to naozaj netusim co moze znamenat :D
klikol som nespravne RE. takze este raz :

ahoj, mna by zaujimalo kde sa ti podarilo zohnat tu D7000 co mas uvedenu v profile

:-)
 
adamk
2010-11-03 18:47:44+01
príspevok od: Radko.com
Mne je to viac menej jedno, kto bude šéf :-) čiže sa dohodnime na dákom termíne a stretneme sa tam... ja by som došiel zrejme busom, autíčko mám v servise a neviem ani kedy sa k nemu dostane :-X ...ak je teda miesto BS, ak je ZV, tak nie je problém...
sef bude ten kto ma najvacsi ... fotak :-) ci?
 
Radko.com
2010-11-03 18:49:06+01
príspevok od: veronikaS
no toho sefa by mohol robit niekto kto uz ma z fotenia co to za sebou a vedel by vysvetlit aj nejake otazocky :)
Ja mám čo to odfotené, ale na tom šéfovi by som sa aj tak nedohadoval :-) čiže by som to riešil tak, ako debatný krúžok ;-)) treba vlastne dáky termín a idem do toho :-) neviem, ako ´chribik´ ale so mnou môžeš počítať, ak nepôjde ´chribik´ vyhovoval by mi Zvolen :-))
 
veronikaS
2010-11-03 18:50:57+01
príspevok od: adamk
ahoj, mna by zaujimalo kde sa ti podarilo zohnat tu D7000 co mas uvedenu v profile
mam ju objednanu no bohuzial stale cakam, distibutor sluboval ze do piatku bude :) tesim sa jak blska, a necakala som ze to bude az tak niekoho zaujimat ked tam nemam ziadne fotky, ale to vies od radosti som si to vyplnila.. miesto pre nu pripravila :)
 
Strana 1 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()