Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

Co si zobrat do grecka - Kreta ?

djpali
djpali 2011-06-01 00:47:20+02
Vazeny, mate skusenosti mam 2 otazky na Vas ? Prvou otazkou je ci je mozne do lietadla zobrat si batoh s fototechnikou, a toto ciastocne suvisi s otazkou 2 a sice co si zobrat do grecka na Kretu.

otazka mozem zobrat do lietadla a) http://ecx.images-amazon.com/images/I/41AioVQgsvL.jpg alebo po b) http://s5.thisnext.com/media/largest_dimension/CB670501.jpg, alebo mam kupit este njaky batoh (co odporucate) ?

druha otazka, mam SIGMA 10-20, CANON 1.8 50 fix, L 24-70, L 100 macro, L 200 fix. Co by ste brali vy ? zenska polka osadenstva planuje lezat na plazi 11 dni, ja samozrejme lezat nemienim,

Este drobnost, mate skusenosti ako je to s lupeznikmi na krete ? mam si kupit nejaky batoh na ktorom neni logo, a fotak skryvat, alebo je to jedno. dikes
 
leto
2011-06-06 22:38:11+02
príspevok od: lu_boss
... ja zase nopak, na Korfu bolo super.
Zalezi aj od miesta, aj od hotela, aj od casu, kedy tam clovek je.
My sme boli v septembri a po anglanoch akurat zly chyr...
ako hovoriš, ideo okolnosti, ale ten ostrov je zdevastovaný, aspon v okolí Kavosu, ako po bombardovaní, a za to možu prave anglani,,,
 
lu_boss
2011-06-07 21:39:20+02
príspevok od: leto
ako hovoriš, ideo okolnosti, ale ten ostrov je zdevastovaný, aspon v okolí Kavosu, ako po bombardovaní, a za to možu prave anglani,,,
... je to take komplikovanejsie... domaci sa na nich akoze hnevali, ale, bujaro ich podporovali v minani penazi... hnevali sa ze su stale ozrati, ale nevadilo im predavat hektolitre chlastu... mrncali aki su anglani zadubeni a bez kultury, ale nevadilo im, ze cele dni trcia v jednej a tej istej krcme... Ta "klientela" sa tam kazdorocne chodi ozierat a prezierat za (z ich pohladu) smiesne peniaze... Povznesenie ducha tam nebolo na programe dna

 
xitanaf
2011-06-07 22:30:43+02
Smernice leteckej spolocnosti su jedna vec, realita druha. Pred 2t som sa vratil z Izraela, tam aj s5 som letel ich EL-ALom. Ked som odlietal z Budapešti, ich okrem klasickeho osobneho pohovoru fotobatoh kt. som bral na palubu nezaujimal ale velku cestovnu tasku mi vypratali a komplet vytreli, stery brali este aj zo snury na féne.
Ked som odlietal z Tel Avivu, nezaujimalo ich takmer nic ale na moje pocudovanie ma poslali aj s tou velkou (110l/19.5kg) kabelou na palubu, vobec ich netrapilo aka je velká alebo tazká ani to, ze v nej mam 1.5L flasu s vodou, jedine co nam na poslednej kontrole zhabali z tej kabele bol kovovy pilnik na nechty.

Ostatne jak ti radili, auto alebo este lepsie skutra, nie si obmedzovaný a pobeháš si čo chceš.
 
leto
2011-06-07 23:30:59+02
príspevok od: lu_boss
... je to take komplikovanejsie... domaci sa na nich akoze hnevali, ale, bujaro ich podporovali v minani penazi... hnevali sa ze su stale ozrati, ale nevadilo im predavat hektolitre chlastu... mrncali aki su anglani zadubeni a bez kultury, ale nevadilo im, ze cele dni trcia v jednej a tej istej krcme... Ta "klientela" sa tam kazdorocne chodi ozierat a prezierat za (z ich pohladu) smiesne peniaze... Povznesenie ducha tam nebolo na programe dna

plne suhlasim, do bodky!
 
Strana 4 z 4
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()