Hore
Fórum » Počítačové vybavenie
 

Nový tichý chladič pre Intel i5 4590S socket 1150

Asti
2018-09-17 07:35:50+02
Ahojte, prosím poraďte. Starý boxovaný chladič na tento soket už odchádza. Neviem však, čo vybrať na ďalšie použitie. Rád by som PC ešte 2 roky používal. Vďaka
 
JohnNewton
2018-09-17 09:32:22+02
To asi nie si na správnom webe

Vyber si podľa vlastnej peňaženky a hlavne miesta v case, aby ti to tam vošlo. Výber je nekonečný.

S Noctuou nič nepokazíš.

http://www.tichepc.sk/Vzduchove-chladenie/Chladice-na-procesory/Intel-Socket-115x/c001054009006.html
 
Asti
2018-09-17 15:03:28+02
príspevok od: JohnNewton
To asi nie si na správnom webe

Vyber si podľa vlastnej peňaženky a hlavne miesta v case, aby ti to tam vošlo. Výber je nekonečný.

S Noctuou nič nepokazíš.

http://www.tichepc.sk/Vzduchove-chladenie/Chladice-na-procesory/Intel-Socket-115x/c001054009006.html
Ďakujem za tip od Správneho kolegu S týmto serverom som sa ešte nestretol. Pozriem...
 
seifi
2018-09-17 19:49:50+02
príspevok od: JohnNewton
To asi nie si na správnom webe

Vyber si podľa vlastnej peňaženky a hlavne miesta v case, aby ti to tam vošlo. Výber je nekonečný.

S Noctuou nič nepokazíš.

http://www.tichepc.sk/Vzduchove-chladenie/Chladice-na-procesory/Intel-Socket-115x/c001054009006.html
vieš čo je zaujímavé, v súvislosti s debatami o ephoto , keď Astimu príde v pohode položiť túto otázku na fotoserveri ? že ako vypadá tento server pri pohľade z von ; zdá sa mi, že nie veľmi "fotograficky" ... asi ako také železiarstvo, kde dostať všetko
 
JohnNewton
2018-09-17 19:59:02+02
príspevok od: seifi
vieš čo je zaujímavé, v súvislosti s debatami o ephoto , keď Astimu príde v pohode položiť túto otázku na fotoserveri ? že ako vypadá tento server pri pohľade z von ; zdá sa mi, že nie veľmi "fotograficky" ... asi ako také železiarstvo, kde dostať všetko
Keď bez tých PC to dnes už neide Ale otázky typu " aký fotoaparát ", sú o dosť ťažšie na odpoveď v dvoch vetách....
 
bonifacko
2018-09-18 07:29:29+02
príspevok od: Asti
Ahojte, prosím poraďte. Starý boxovaný chladič na tento soket už odchádza. Neviem však, čo vybrať na ďalšie použitie. Rád by som PC ešte 2 roky používal. Vďaka
Odchádza asi vetrák, tak ho vymeň. Vždy sú možnosti, ako to tam upevniť. Ak sa nedá inak, skus tavnou pištolou s plastovymi tyčinkami. Vetrak vyber nejaky kvalitny (Noctua...a pod.). Na tie 2 roky ideálne riešenie.
 
suletylu
2018-09-18 11:05:13+02
Gelid robil dobre chladice. akurat pozeram alzu ze sa uz nevyraba. kazdopadne ako nahrada vypada dobre riesenie nieco od SilentiumPC. Su za rozumne ceny. Noctuou urcite nic nepokazis ale zbytocne preplacat. Ak nehras hry tak pri uprave fotiek ti procesor nikdy nedosiahne vysokej teploty. A ak ano tak len kratkodobo.
 
JohnNewton
2018-09-18 12:52:07+02
príspevok od: suletylu
Gelid robil dobre chladice. akurat pozeram alzu ze sa uz nevyraba. kazdopadne ako nahrada vypada dobre riesenie nieco od SilentiumPC. Su za rozumne ceny. Noctuou urcite nic nepokazis ale zbytocne preplacat. Ak nehras hry tak pri uprave fotiek ti procesor nikdy nedosiahne vysokej teploty. A ak ano tak len kratkodobo.
Ak dnes investuje trochu viac do kvalitného chladenia ktoré má úchyty na všetky teraz bežné sockety, tak má vystarané na veľa rokov vopred, aj na ďalšie CPU. Ono práve pri hrách sa to CPU až tak nepotí, ale stačí hromadný prevod RAWov alebo strih 4K videa a tam to bežne chodí na 80-90 maxima.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()