Hore
Fórum » Tlač
 

Chyba tlače, neoriginál papier....

lowenature
lowenature 2013-01-24 18:13:44+01
Mám Canon Pixma 5150 dal som do toho tento papier

http://www.alza.sk/print-it-paper-photo-glossy-a4-100-listu-d155028.htm

Chyba je tá že to spraví na výtlačku ako bi dierkované pásy po fotografii ....
Nevie niekto kde je chyba, mám to rovno hodiť do koša????
Predtým som tlačil na papier HP a všetko v poriadku, rozdiel bol však v gramáži HP je trochu hrubší ako tento nepodarok. Dík za rady.....
 
lowenature
2013-04-23 13:12:55+02
príspevok od: WildSammy
ak budes mat s canon profilmi farby mimo, lebo mas ine papiere a ine farby, tak radsej pouzi na tlac sRGB a uz len dufaj, ze aj fotky mas v sRGB a nie v dakych exotickych profiloch.. kazdopadne toto riesi farby, ale nie tie stopy.. tie stopy po koleckach riesi vyber spravneho druhu papieru v nastaveniach tlace podla tabulky ako som pisal v prispevku vyssie.. ak nepomoze ani toto, potom sme uz vycerpali vsetky moznosti a ty nam das vediet ako si to nakoniec vyriesil
Dík za rady ohľadom profilov dosť pomohlo .... Papier som nakoniec reklamoval.....
 
lowenature
2013-04-23 13:50:15+02
príspevok od: WildSammy
ak budes mat s canon profilmi farby mimo, lebo mas ine papiere a ine farby, tak radsej pouzi na tlac sRGB a uz len dufaj, ze aj fotky mas v sRGB a nie v dakych exotickych profiloch.. kazdopadne toto riesi farby, ale nie tie stopy.. tie stopy po koleckach riesi vyber spravneho druhu papieru v nastaveniach tlace podla tabulky ako som pisal v prispevku vyssie.. ak nepomoze ani toto, potom sme uz vycerpali vsetky moznosti a ty nam das vediet ako si to nakoniec vyriesil
A asi reklamujem aj tlačiareň
 
lowenature
2013-04-23 15:09:13+02
príspevok od: WildSammy
ak budes mat s canon profilmi farby mimo, lebo mas ine papiere a ine farby, tak radsej pouzi na tlac sRGB a uz len dufaj, ze aj fotky mas v sRGB a nie v dakych exotickych profiloch.. kazdopadne toto riesi farby, ale nie tie stopy.. tie stopy po koleckach riesi vyber spravneho druhu papieru v nastaveniach tlace podla tabulky ako som pisal v prispevku vyssie.. ak nepomoze ani toto, potom sme uz vycerpali vsetky moznosti a ty nam das vediet ako si to nakoniec vyriesil
Tak tlačím z wide Gamut cez GL2/SG2 matching none a lezú s toho krásne fotografie až na to dierkovanie pásikavé teraz dokonca aj na origoš papieri canon tak už neviem kde je chyba .... buď tlačiareň, papier alebo atrament alebo všetko dokopy ....... idem snáď mrknúť či canon nemá nejakú podporu, zvláštne že na HP papieri som si nič také nevšimol ........
 
Strana 4 z 4
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()