Hore
Fórum » Tlač
 

Fotografia na plátne

Dumaru
Dumaru 2024-03-01 00:09:03+01
Ahojte, máte niekto skúsenosti s tlačou fotografie na plátno cez web služby? Chcel by som dať pár fotiek na stenu a zvažujem túto možnosť tlače, konkrétne cez CEWE. Mám cez nich spred pár rokov vytlačený kalendár a fotoknihu a to vyšlo celkom fajn, s obrazmi na stenu nemám žiadne skúsenosti. Ďakujem za info.
 
Paladin25
2024-03-27 21:05:51+01
príspevok od: gytheio
keby si miesto tych prizemnych zvastov aspon raz porozmyslal o tom co som pisal.. na tie tvoje zigulaky co fotis, uplne staci kontrolovat farby a jas
vobec som netvrdil to co tu vy tvrdite.. este raz, staci aby tu jeden do mna skocil, uslintana banda na nic ine necaka.
nenahovaraj si, ze na to co fotis potrebujes drahy monitor
Ja si myslím, že na ruské kurtizány ale drahý monitor treba čo myslíš?
 
Paladin25
2024-03-27 21:08:22+01
príspevok od: Dumaru
Maestro a kde som ja písal niečo o drahom monitore alebo že ho potrebujem? To Vás tak trápi, že nevidíte farbičky ako my ostatní a že som si dovolil napísať, že vidím rozdiel v monitoroch? A čo by ste mi ako začiatočníkovi odporučili fotiť aby som bol v kurze, stožiare alebo robiť omaľovánky? A my Vás tu musíme uctievať a na rukách nosiť a nie protirečiť, príjmite moje hlboké ospravedlnenie ak som sa Vás dotkol mojimi blbými rečami .

Maestro gytheio Vy by ste asi aj smrtku presvedčili, že musí ísť ku kožnému. Máte dar reči
Maestro by ti odporučil blesk, clonu 22 a nejakú onúúú
 
gytheio
2024-03-27 21:11:13+01
príspevok od: Paladin25
Ja si myslím, že na ruské kurtizány ale drahý monitor treba čo myslíš?
toto si posral
 
Dumaru
2024-03-27 21:54:20+01
príspevok od: gytheio
toto si posral
No vidíš, ale ty sa budeš ako veľký guru montovať do iných. Aký dáš taký dostaneš, páči sa ti to?
 
Paladin25
2024-03-27 21:56:58+01
príspevok od: gytheio
toto si posral
Hej ? Pomaly si to prečítaj... Pokojne aj viac X....
 
Porubo
2024-03-27 22:04:13+01
príspevok od: Paladin25
Ja si myslím, že na ruské kurtizány ale drahý monitor treba čo myslíš?
Uz tomu rozumiem!
Jedine tie kurtizany ho prehovoria a vezmu do tej Alzy pozerat vyklad televizorov!
(Kto iny by ho odtrhol od pocitaca a fora?)
 
gytheio
2024-03-28 06:32:57+01
príspevok od: Porubo
Uz tomu rozumiem!
Jedine tie kurtizany ho prehovoria a vezmu do tej Alzy pozerat vyklad televizorov!
(Kto iny by ho odtrhol od pocitaca a fora?)
To je maximum kam si sa ty dostal v tvojom živote, výklad televízorov v alze, na tých televízoroch si aj videl nejaké fotografie, panbickarska nula.
 
gytheio
2024-03-28 06:47:52+01
príspevok od: Dumaru
No vidíš, ale ty sa budeš ako veľký guru montovať do iných. Aký dáš taký dostaneš, páči sa ti to?
zase mudruje do veci o ktorých vôbec nevieš ako sa stali, to je jediné v com si dobry
 
Porubo
2024-03-28 06:51:31+01
príspevok od: gytheio
To je maximum kam si sa ty dostal v tvojom živote, výklad televízorov v alze, na tých televízoroch si aj videl nejaké fotografie, panbickarska nula.
Prepac, uz mi to doslo!
Tam premietaju iba videa, ale to co pises sa tyka len fotografii a asi len tych skutocne dobre upravenych, teda hlavne Tvojich.
Zabudol som, prepac...
 
gytheio
2024-03-28 06:55:16+01
príspevok od: Porubo
Prepac, uz mi to doslo!
Tam premietaju iba videa, ale to co pises sa tyka len fotografii a asi len tych skutocne dobre upravenych, teda hlavne Tvojich.
Zabudol som, prepac...
a tam si videl aj tie testy o ktorých si tu blabotal, keď si vencil psa
 
Porubo
2024-03-28 06:59:54+01
príspevok od: gytheio
a tam si videl aj tie testy o ktorých si tu blabotal, keď si vencil psa
Psa nechodim vencit do Alzy, ten sa radsej prechadza v Nayi.
A tie testy su uplna hlupost, ved naco sa cely svet zaobera testami, recenziami, od vyrobneho procesu az po nakup/predaj... asi by si to mal dat vyvesit niekde do TASR nech zbytocne sa nemrha ludsky potencial na testovanie a Ti ludia co to robia sa mozu lepsie inde uplatnit.
 
gytheio
2024-03-28 07:15:35+01
príspevok od: Porubo
Psa nechodim vencit do Alzy, ten sa radsej prechadza v Nayi.
A tie testy su uplna hlupost, ved naco sa cely svet zaobera testami, recenziami, od vyrobneho procesu az po nakup/predaj... asi by si to mal dat vyvesit niekde do TASR nech zbytocne sa nemrha ludsky potencial na testovanie a Ti ludia co to robia sa mozu lepsie inde uplatnit.
Nemám nič proti testom, vadí mi akým spôsobom ich prezentujes.. ty robíš všetko spôsobom, že existuje iba ten test a ten test je jediny správny výsledok, nemáš to ako dokázať, poznáš iba teóriu.. prax je mnokrat úplne odlisna
 
Paladin25
2024-03-28 07:25:41+01
príspevok od: gytheio
Nemám nič proti testom, vadí mi akým spôsobom ich prezentujes.. ty robíš všetko spôsobom, že existuje iba ten test a ten test je jediny správny výsledok, nemáš to ako dokázať, poznáš iba teóriu.. prax je mnokrat úplne odlisna
Vieš o tom že všetky testy monitorov hovoria o ich rozdieloch?
Keby všetky zobrazovali rovnako asi by testy neboli moc potrebné.

Tak ako teda ešte stále vidíš všetky svoje fotky všade rovnako?
 
Porubo
2024-03-28 07:35:50+01
príspevok od: Paladin25
Vieš o tom že všetky testy monitorov hovoria o ich rozdieloch?
Keby všetky zobrazovali rovnako asi by testy neboli moc potrebné.

Tak ako teda ešte stále vidíš všetky svoje fotky všade rovnako?
Lenze tie testy nerobia na Gytheiovych fotkach!
Tam je problem!
Je to tzv. fyzikalna anomalia, ze vsetky mozne ostatne fotografie, filmy, videa, videohry atd. zobrazuje rozne, ale z vedecky dosial nevysvetleneho dovodu, Gytheiove fotografie posobia stale vsade rovnako!
 
Paladin25
2024-03-28 07:46:34+01
príspevok od: Porubo
Lenze tie testy nerobia na Gytheiovych fotkach!
Tam je problem!
Je to tzv. fyzikalna anomalia, ze vsetky mozne ostatne fotografie, filmy, videa, videohry atd. zobrazuje rozne, ale z vedecky dosial nevysvetleneho dovodu, Gytheiove fotografie posobia stale vsade rovnako!
O tom som už pocul je to celosvetové sprisahanie výrobcov!
 
gytheio
2024-03-28 07:48:13+01
príspevok od: Porubo
Lenze tie testy nerobia na Gytheiovych fotkach!
Tam je problem!
Je to tzv. fyzikalna anomalia, ze vsetky mozne ostatne fotografie, filmy, videa, videohry atd. zobrazuje rozne, ale z vedecky dosial nevysvetleneho dovodu, Gytheiove fotografie posobia stale vsade rovnako!
chod radsej vyvencit psa pred alzu
 
Paladin25
2024-03-28 07:53:08+01
príspevok od: gytheio
chod radsej vyvencit psa pred alzu
Bože nezáviď mu aj toho psa prosím...

Radšej nám napíš ako to teda je. Ešte stále sa všetky tvoje fotografie zobrazujú identicky na všektých zariadeniach? Dokonca aj klientských?
 
JohnNewton
2024-03-28 08:05:44+01
https://youtu.be/XDJEPjvbbs4?si=k1pmNOk9RPW0hdEf
 
jozef84
2024-03-28 09:16:45+01
príspevok od: JohnNewton
https://youtu.be/XDJEPjvbbs4?si=k1pmNOk9RPW0hdEf
Áno, máš pravdu. A tu je vysvetlenie prečo: https://www.youtube.com/watch?v=64jYifnlIno
 
MaxGamut
2024-04-13 23:04:28+02
Jeeeej, ale nám to nabralo na úrovni....
Na tomto fóre nie je ban ? Aspoň dočasný ?
Alebo inak -
Základné pravidlá slušnej, odbornej diskusie .- Don´t get personal =
- Nehodnoťme človeka, jeho názory - vyjadrujme sa IBA k téme a veciam, ktoré sa témy dotýkajú.
- Nevydávajme vlastný názor, postoje, skúsenosti a dojmy za všeobecne platnú pravdu.
- Veľmi vhodné je používať "podľa môjho názoru", "mám iné skúsenosti", "nechápem dôvody, prečo by", "skús presnejšie vysvetliť, čo tým myslíš", "na akej škále sa pohybujeme", atď, atď.

ĎAKUJEM všetkým, čo sa nedajú vyprovokovať k zbytočnej hádke - sami vidíte, že to nemá konca.
 
Strana 8 z 9
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()