Hore
Fórum » Pokec
 

Reklamy na ephoto

ROBAN
2013-02-26 23:25:32+01
Ahojte,

nechceli by ste dať preč tú reklamu na pedikúru od JML? Fakt mi to leze na nervy keď počúvam hudbu a zrazu mi začne hrať pedikúra od JML...
 
PaloVrbinar
2013-02-26 23:30:51+01
Ja taký problém nemám - vo Firefoxe mám AdBlock. A hneď sú weby krajšie.
 
total empty
2013-02-26 23:43:08+01
príspevok od: PaloVrbinar
Ja taký problém nemám - vo Firefoxe mám AdBlock. A hneď sú weby krajšie.
Lenže také softy si po určitom čase začnú vyhadzovať hlašky,že kúp si plnú verziu a je ich ťažko odstraniť z počítača,odinštalovať nestačí,tie hlašky budu pokračovať ďalej, takže treba ísť hlbšie do systému a vyhľadať všetko od ních a odstrániť.Nakoniec nie su až také účinné.Stačí ak si na dotyčnej reklame dá pauzu.
 
Bubak.
2013-02-26 23:51:45+01
Ja mám Ghostery už pekne dlhý čas a ešte odo mňa nechcelo kúpiť plnú verziu...a žiadne hovadiny mi nevyskakujú.
 
sachmo
2013-02-26 23:52:18+01
Ale nie, AdBlock je len add-on vo firefoxe, nie je to samostatny program. Vies ho v pohode bez nasledkov odstranit. Je to navyse open source riesenie, takze neexistuje ziadna "plna verzia". Pouzivam Adblock PLus a vrelo odporucam aj ostatnym.
http://adblockplus.org/
 
Matúš Koprda
2013-02-26 23:55:06+01
príspevok od: total empty
Lenže také softy si po určitom čase začnú vyhadzovať hlašky,že kúp si plnú verziu a je ich ťažko odstraniť z počítača,odinštalovať nestačí,tie hlašky budu pokračovať ďalej, takže treba ísť hlbšie do systému a vyhľadať všetko od ních a odstrániť.Nakoniec nie su až také účinné.Stačí ak si na dotyčnej reklame dá pauzu.
Adblock používam od nepamäti a nikdy to odo mňa nechcelo peniaze. A funguje dobre aj vo Firefoxe, Opere či Chrome. Na ephote určite. Nerozumiem Tvojej skúsenosti...
 
wlad
2013-02-26 23:58:18+01
V dnesnej dobe sa bez Adblocku ani neda surfovat. Flashblock a NoScript detto.
 
PaloVrbinar
2013-02-27 00:03:18+01
príspevok od: total empty
Lenže také softy si po určitom čase začnú vyhadzovať hlašky,že kúp si plnú verziu a je ich ťažko odstraniť z počítača,odinštalovať nestačí,tie hlašky budu pokračovať ďalej, takže treba ísť hlbšie do systému a vyhľadať všetko od ních a odstrániť.Nakoniec nie su až také účinné.Stačí ak si na dotyčnej reklame dá pauzu.
Určite treba byť obozretný pred alebo počas inštalácie všelijakých doplnkov a "vylepšovačov", no konkrétne Adblock plus vo FIrefoxe používam v NB, v dvoch PC a žiadny taký problém som nikdy nezaznamenal. Jedná sa o "oficiálny" doplnok (publikovaný na webe mozilla.org). Navyše doplnok má všeobecne výborný ohlas od užívateľov... Ja to používam už nejaký ten piatok (viac ako rok), je to bezpečné teda asi. Nijaké spomalenie po pridaní tohto doplnku som nezaznamenal.
Väčšie riziko vidím skôr vo všelijakých parazitoch čo ľudia nainštalujú do PC spolu s nejakým SW.
- Napísal som len svoju skúsenosť, iné prehliadače neviem ako sú na tom. Dnes reklamu asi ťažko zakážeme prevádzkovateľom na akomkoľvek webe, môžeme ju ale my užívatelia celkom efektívne eliminovať už pri načítavaní stránok. Nezachytí to síce 100% reklamy, no z mojej skúsenosti 95% istotne. Z videa to neodstráni reklamu, ale všemožné bannery a otravné nezmysly to odstráni výborne...
 
Pali66
2013-02-27 00:07:42+01
Žiadnu JML reklamu nevidím, asi to mám nastavané dobre. Ach, aký som rád...
 
ROBAN
2013-02-27 00:10:23+01
No a som zvedavy ci je nieco aj na chrome...
 
ROBAN
2013-02-27 00:13:41+01
Tak uz to mam. Nemal som to preto, lebo mi to volakedy rozhadzovalo stranky. Teraz uz to ide pekne s tym ad blockom. Ale ako fakt ma vytacaju uz tie reklamy na kazdej stranke pomaly!
 
total empty
2013-02-27 00:36:45+01
príspevok od: Matúš Koprda
Adblock používam od nepamäti a nikdy to odo mňa nechcelo peniaze. A funguje dobre aj vo Firefoxe, Opere či Chrome. Na ephote určite. Nerozumiem Tvojej skúsenosti...
Mal som to dávnejšie na IE9, tie divné rôzne hlášky prišli asi po dvoch týždňoch,neviem prečo mi tam toto robilo a ani to neriešim,odstranil som to a hotovo,možno som stiahol inú verziu plus niečo naviac okolo toho, ale v systéme to bolo riadne zapečené a rozhádzane kde kade. Proste mi to robilo problémy na win7 a antivir AVG, a nejak som nebadal,žeby to malo nejaké squlé účinky na IE9. AVG má svoje link scanery,takže neviem,či tam nedochádzalo ku konfliktu.
 
total empty
2013-02-27 00:47:37+01
príspevok od: PaloVrbinar
Určite treba byť obozretný pred alebo počas inštalácie všelijakých doplnkov a "vylepšovačov", no konkrétne Adblock plus vo FIrefoxe používam v NB, v dvoch PC a žiadny taký problém som nikdy nezaznamenal. Jedná sa o "oficiálny" doplnok (publikovaný na webe mozilla.org). Navyše doplnok má všeobecne výborný ohlas od užívateľov... Ja to používam už nejaký ten piatok (viac ako rok), je to bezpečné teda asi. Nijaké spomalenie po pridaní tohto doplnku som nezaznamenal.
Väčšie riziko vidím skôr vo všelijakých parazitoch čo ľudia nainštalujú do PC spolu s nejakým SW.
- Napísal som len svoju skúsenosť, iné prehliadače neviem ako sú na tom. Dnes reklamu asi ťažko zakážeme prevádzkovateľom na akomkoľvek webe, môžeme ju ale my užívatelia celkom efektívne eliminovať už pri načítavaní stránok. Nezachytí to síce 100% reklamy, no z mojej skúsenosti 95% istotne. Z videa to neodstráni reklamu, ale všemožné bannery a otravné nezmysly to odstráni výborne...
Veď to,či sa tam počas inštalácie nepichla nejaká hovadina,čo som neodklikol.Ale hovorím,nejaké účinky som nepostrehol,ako toho Adbloku, na win7 IE9, antivir AVG riadne zakúpený. Teraz konkrétne vidim tu na tomto vlákne baner iba na samom vrchu a naboku štvorec pod "aktuálne témy na fore". AVG má slušné link scenery,a hlavne keď som prihlásený.Keď sa odhlásim,môže mi nabehnúť trocha viac reklam,občas. Ta tak dajak.
 
phototomas
2013-02-27 08:25:11+01
príspevok od: total empty
Mal som to dávnejšie na IE9, tie divné rôzne hlášky prišli asi po dvoch týždňoch,neviem prečo mi tam toto robilo a ani to neriešim,odstranil som to a hotovo,možno som stiahol inú verziu plus niečo naviac okolo toho, ale v systéme to bolo riadne zapečené a rozhádzane kde kade. Proste mi to robilo problémy na win7 a antivir AVG, a nejak som nebadal,žeby to malo nejaké squlé účinky na IE9. AVG má svoje link scanery,takže neviem,či tam nedochádzalo ku konfliktu.
myslím že koreňovú príčinu problémov treba hľadať v IE9
 
keko
2013-02-27 10:54:48+01
príspevok od: total empty
Lenže také softy si po určitom čase začnú vyhadzovať hlašky,že kúp si plnú verziu a je ich ťažko odstraniť z počítača,odinštalovať nestačí,tie hlašky budu pokračovať ďalej, takže treba ísť hlbšie do systému a vyhľadať všetko od ních a odstrániť.Nakoniec nie su až také účinné.Stačí ak si na dotyčnej reklame dá pauzu.
Preco mas tri minuska za svoj komentar, neviem. Asi som z inej planety
 
Michal Matloň
redakcia ephoto.sk
- moderator
2013-02-27 11:01:58+01
príspevok od: ROBAN
Ahojte,

nechceli by ste dať preč tú reklamu na pedikúru od JML? Fakt mi to leze na nervy keď počúvam hudbu a zrazu mi začne hrať pedikúra od JML...
Pozri si cenník, zaplať si priestor výhradne a je to Ty budeš spokojný a ePhoto môže ďalej fungovať.
 
NefroniK
2013-02-27 11:06:15+01
príspevok od: total empty
Mal som to dávnejšie na IE9, tie divné rôzne hlášky prišli asi po dvoch týždňoch,neviem prečo mi tam toto robilo a ani to neriešim,odstranil som to a hotovo,možno som stiahol inú verziu plus niečo naviac okolo toho, ale v systéme to bolo riadne zapečené a rozhádzane kde kade. Proste mi to robilo problémy na win7 a antivir AVG, a nejak som nebadal,žeby to malo nejaké squlé účinky na IE9. AVG má svoje link scanery,takže neviem,či tam nedochádzalo ku konfliktu.
Ako web developerovi z povolania sa mi o tom, že niekto používa IE9 číta ťažko ...

K téme:
Aká reklama? (Chrome + AdBlock)
 
total empty
2013-02-27 11:24:04+01
príspevok od: keko
Preco mas tri minuska za svoj komentar, neviem. Asi som z inej planety
Možnoj s tej istej,len z inej dimenzie. Už su 4. Ak dačo niekomu nefunguje podľa šablony,tak nemusí hneď byť hlupák.
 
total empty
2013-02-27 11:26:23+01
príspevok od: NefroniK
Ako web developerovi z povolania sa mi o tom, že niekto používa IE9 číta ťažko ...

K téme:
Aká reklama? (Chrome + AdBlock)
Už IE10.
 
NefroniK
2013-02-27 11:33:40+01
príspevok od: total empty
Už IE10.
Hehe, lepšie, ale kým to nie je Chrome, Firefox alebo Safari (Mac), stále to nie je pre nás výhra.
 
Strana 1 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()