Hore
Fórum » Pokec
 

Hladam fotografov amaterov na svadobne fotenia - Košice

Marek Janicko
Marek Janicko 2013-06-14 09:31:03+02
Ahojte,
hladam nadsenych foto amaterov, ktory by si radi obcasne zafotili na obrade, pripadne na hostine a zaroven i zarobili.

Z casu na cas sa u mna objavuju zakazky, kedy klientky su zufale a nemaju svadobneho fotografa a rozhodol som sa dat priestor mladym fotografom, ktory si chcu vyskusat fotografovanie svadby. A zaroven klientkam dat moznost vyberu ci budu mat pocas svadobneho dna fotografa uja alebo nadseneho fotoamatera.
Ide iba o oficialnu cast dna, ktoru niesom schopny pokryt z dovodu uz obsadeneho terminu. Portretne fotografovanie pokryjem vo vlastnej rezii.

Zaujem o svadobneho fotoamatera mi posielajte na marek@janicko.com (do internej posty mi neposielajte)

Podmienky
Lokalita: Kosice
Vek: 18 rokov a viac
Technika:
Telo: profesionalna rada Nikon (minimalne D300) u canonu zodpovedajuca rada a vyssie
Objektiv: skla s clonou 2.8 a lepsiou
Blesk: minimalne SB-700 u canonu zodpovedajuca rada a vyssie

Forma e-mailu:
- predstavenie vasej osoby,
- fotka,
- opis vasich foto skusenosti a odkaz na prezentaciu Vasich fotografii,
- predstavenie vasej techniky.

------------------------------------------

PS: Spoplatnenie ephoto bohuzial zabije v buducnosti obdobne moznosti. Velka skoda.
 
lacikam
2013-06-15 08:51:49+02
"Zúfalá" klientela je poväčšinou tá najväčšia vymýšľajka - normálne vedia čo chcú a zajednajú si to aj rok dopredu. To je v PO bežné. Ak sa u mňa objavil niekto so svatbou , koho som nechcel alebo nemohol zobrať - ústne som mu doporučil dvoch - troch profi svadobných fotografov a nie amatérov spod "svojich krídel" aby som zastrešoval ich neschopnosť svojou garanciou, či menom. To by som si niekým dojebať nedal, nech je hocijaké.
0
3
 
lacikam
2013-06-15 08:54:56+02
Z akéhosi dôvodu a "zahraničnej mentality", ktorou sa opájaš
(kde je väčší trh a teda aj zdravšie konkurenčné prostredie)
sa snažíš vytvoriť dojem, že práce je viac a fotografov málo?
1
1
 
sofy
2013-06-15 10:09:06+02
Janicko kym ty mas mokre sny o tom ako raz budes najlepsi a trapi ta osud amaterov tak min. 50 fotografov z tvojho okolia je na mile pred tebou a vzdy bude.
3
9
 
Krtko fotografom
2013-06-15 10:26:44+02
príspevok od: lacikam
Pôvodne som chcel byť neutrálny, ale pridám sa ku kritike.. V Prešove je bežné, že nevesta si objedná kameramana (video), ten to "vezme" (aj keby mal diár plný - jej o tom nepovie) na akciu vyšle svojho zástupcu, ktorý to (po svojom) natočí..(Tu je nevesta ojebaná prvýkrát - dostáva službu, ktorú si neobjednala a za ktorú neplatí!) Natočený matroš potom dotyčný kameraman zostrihá "ako sa dá-so svojím "umeleckýmrukopisom", aby to bolo "akožeOK." V horšom prípade aj to strihá niekto iný (druhýkrát ojeb")... To je tak s.l.o.v.e.n.s.k.é!! Myslím mentalitu.
Ako Presovcan, mozem len potvrdit, ze vsetko, co tu pises, je absolutna pravda.
0
1
 
Krtko fotografom
2013-06-15 10:34:04+02
Mne stale vrta v hlave, a nechapem tieto dve tvoje vety:
Ide iba o oficialnu cast dna, ktoru niesom schopny pokryt z dovodu uz obsadeneho terminu. Portretne fotografovanie pokryjem vo vlastnej rezii.

Cize, napriklad, ak budes mat 3 svadby, jedna cela z toho bude tvoja, ako chces pokryt portretne fotografovanie? Cize, ti dvaja tvoji fotografi budu sediet a cakat? Preco by im oni nemohli urobit portretne fotky? Mozno, ze by si bol prekvapeny.
Neviem, len sa pytam, lebo vazne nechapem .
0
1
 
sofy
2013-06-15 10:44:04+02
príspevok od: Krtko fotografom
Mne stale vrta v hlave, a nechapem tieto dve tvoje vety:
Ide iba o oficialnu cast dna, ktoru niesom schopny pokryt z dovodu uz obsadeneho terminu. Portretne fotografovanie pokryjem vo vlastnej rezii.

Cize, napriklad, ak budes mat 3 svadby, jedna cela z toho bude tvoja, ako chces pokryt portretne fotografovanie? Cize, ti dvaja tvoji fotografi budu sediet a cakat? Preco by im oni nemohli urobit portretne fotky? Mozno, ze by si bol prekvapeny.
Neviem, len sa pytam, lebo vazne nechapem .
Portrety zvysnym dvom nafoti mimo sobotu. To bude potom gulas a mix. Je to jeho volba a cesta. Vybral si svoju cestu, pan Boh mu pomahaj.
2
2
 
Daniel.U
2013-06-15 10:44:32+02
príspevok od: sofy
Janicko kym ty mas mokre sny o tom ako raz budes najlepsi a trapi ta osud amaterov tak min. 50 fotografov z tvojho okolia je na mile pred tebou a vzdy bude.
tiez si myslim, ze na to aby bol najlepsi by tam musel byt aj talent a nie len ten obchodnicky
2
6
 
sofy
2013-06-15 10:58:13+02
Takto spamuje na mojasvadba.sk kazdy termin a zhodou okolnosti ma vzdy dany termin volny.
Kde su casy ked fotograf fotil. Teraz niektori "fotografi" stravia 99% svojho casu pisanim bajok.

" marekjanicko @peter034 Dobry den prajem, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc. Vas termin mam zatial neobsadeny a verim, ze Vas moja tvorba oslovi a budem mat moznost sa pustit do priprava vasho foto planu.
24. máj o 10:29 • www.janicko.com "

1
6
 
kuk
2013-06-15 11:39:48+02
to je len obyčajná chamtavosť
každú hoďku musí fotit v inom okrese
fotenie v parku si v diariku naplánuje na hodinku presne
ale to ostatné a ešte aj náročné nie
navyše by mohol prísť o zákazku keby to nefotil komplet
takže nakoniec ohlodanú kosť hodi konkurencií a ešte sa ide tváriť ako samaritán
popritom berie serióznu robotu svojmu okoliu a možno aj ďalej
2
6
 
Marcel Rebro
2013-06-15 12:46:34+02
Nuž ... kukol som si www.janicko.sk. Ako prve mi udrelo do oka rovno na titulke ze "Nicon / profesionalna fotograficka technika". To by ma ako nevestu urcite presvedcilo, ze toto je spravna volba.

Ale ked som sa v sekcii technika docital, ze pouziva "NEC 20WGX2, Datacolor Spyder3 Elite, Wacom Bamboo Pen & Touch a Huawei Mediapad" zacal som vazne dumat ci sa neozenim este raz.

Len by som este potreboval vediet znacku spodneho pradla a aku zubnu pastu pan fotograf pouziva.
3
13
 
Rasty Gibel
2013-06-15 16:11:39+02
príspevok od: Marcel Rebro
Nuž ... kukol som si www.janicko.sk. Ako prve mi udrelo do oka rovno na titulke ze "Nicon / profesionalna fotograficka technika". To by ma ako nevestu urcite presvedcilo, ze toto je spravna volba.

Ale ked som sa v sekcii technika docital, ze pouziva "NEC 20WGX2, Datacolor Spyder3 Elite, Wacom Bamboo Pen & Touch a Huawei Mediapad" zacal som vazne dumat ci sa neozenim este raz.

Len by som este potreboval vediet znacku spodneho pradla a aku zubnu pastu pan fotograf pouziva.
Marcel chces povedat, ze " Nicon" nie je profi technika?


Ak sa nahodou rozhodnes znova zenit, vyber si zenu zo zahranicia, vies "zahranicna mentalita"
3
3
 
Ľuboš Capcara
2013-06-16 18:29:45+02
Nechapem preco riesite cudzi biznis a sposob akym si ho riadi...
2
5
 
North510
2013-06-16 18:53:20+02
príspevok od: wmatko
akoze nechapes? skusim ti to vysvetlit .... JE TO IDIOT! staci takto? bodaj by mal nejaky problem ztoho.. velmi mu to prajem! .. takto pristupovat k praci...
Zdravim ta. Nepoznam ani autora temy ani teba. Ale neda mi nereagovat na tvoje spravanie. Slova ako "jebem na to" alebo "JE TO IDIOT" .... to kde sme? Myslim si ze kazdy ma svoju hrdost, a taketo urazky su nemiestne. Ako by si sa citil ty? Neviem kolko mas rokov, podla vyjadrovania asi moc ne, ale pacilo by sa ti keby to niekto pisal tebe? A ak aj uz si dospely, myslis ze je normalne sa takto vyjadrovat na adresu ineho? Co ti na jeho ponuke natolko vadi? A aj ostatny, preco reagujete takto negativne? Nerozumiem.... ja viem ze zarabate miliony a ste all top classa a biznis riesite "spanilejsou" cestou , on to riesi takto....tak co vas to trapi?
3
9
 
quintes
2013-06-16 19:55:35+02
Pre boha ľudia, vám tu už dobre drbe... tak človek tu ponúka zárobok, a vy to ešte kritizujete???!!! nečudujem sa, že sme kde sme.. bedač, chamraď...
9
7
 
Guybrush Threepwood
2013-06-16 20:28:12+02
Mám taký pocit, že toto je tiež súčasť spomínanej slovenskej mentality. Autor témy nerobí nič nelegálne ani nekalé ani neetické a dostane k tomu takéto komentáre-viď vyššie. Prečo sa radšej nestará každý o seba a nehľadí si svoje, len kritizuje a sťažuje sa...to je najľahšie!
0
3
 
WildSammy
2013-06-16 20:36:01+02
príspevok od: Guybrush Threepwood
Mám taký pocit, že toto je tiež súčasť spomínanej slovenskej mentality. Autor témy nerobí nič nelegálne ani nekalé ani neetické a dostane k tomu takéto komentáre-viď vyššie. Prečo sa radšej nestará každý o seba a nehľadí si svoje, len kritizuje a sťažuje sa...to je najľahšie!
to je tym, ze sem chodi sama haved.. autor mal tuto temu zalozit radsej na specializovanom portali.. je az prekvapujuce aky je rozdiel v prispevkoch tu a inde.. tu je to ako na diskusnych forach pod bulvarnymi clankami, ale to je tym, ze ephoto je mainstream..
1
6
 
Guybrush Threepwood
2013-06-16 20:41:13+02
príspevok od: WildSammy
to je tym, ze sem chodi sama haved.. autor mal tuto temu zalozit radsej na specializovanom portali.. je az prekvapujuce aky je rozdiel v prispevkoch tu a inde.. tu je to ako na diskusnych forach pod bulvarnymi clankami, ale to je tym, ze ephoto je mainstream..
to si vystihol...
1
2
 
JohnNewton
2013-06-16 20:57:31+02
príspevok od: Guybrush Threepwood
to si vystihol...
A Vy dvaja ste čo, keď sem chodíte ?
1
3
 
sofy
2013-06-16 21:03:56+02
príspevok od: JohnNewton
A Vy dvaja ste čo, keď sem chodíte ?
oni su ti top level z mainstreamu
2
3
 
Guybrush Threepwood
2013-06-16 21:22:39+02
príspevok od: JohnNewton
A Vy dvaja ste čo, keď sem chodíte ?
Nehnevaj sa, ale ja tu nikoho neurážam a snažím sa normálne komunikovať, ale vyzerá to, že nakoniec aj tak budem ja za blbca...
0
1
 
Strana 3 z 4
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()