Hore
Fórum » Pokec
 

Hladam fotografov amaterov na svadobne fotenia - Košice

Marek Janicko
Marek Janicko 2013-06-14 09:31:03+02
Ahojte,
hladam nadsenych foto amaterov, ktory by si radi obcasne zafotili na obrade, pripadne na hostine a zaroven i zarobili.

Z casu na cas sa u mna objavuju zakazky, kedy klientky su zufale a nemaju svadobneho fotografa a rozhodol som sa dat priestor mladym fotografom, ktory si chcu vyskusat fotografovanie svadby. A zaroven klientkam dat moznost vyberu ci budu mat pocas svadobneho dna fotografa uja alebo nadseneho fotoamatera.
Ide iba o oficialnu cast dna, ktoru niesom schopny pokryt z dovodu uz obsadeneho terminu. Portretne fotografovanie pokryjem vo vlastnej rezii.

Zaujem o svadobneho fotoamatera mi posielajte na marek@janicko.com (do internej posty mi neposielajte)

Podmienky
Lokalita: Kosice
Vek: 18 rokov a viac
Technika:
Telo: profesionalna rada Nikon (minimalne D300) u canonu zodpovedajuca rada a vyssie
Objektiv: skla s clonou 2.8 a lepsiou
Blesk: minimalne SB-700 u canonu zodpovedajuca rada a vyssie

Forma e-mailu:
- predstavenie vasej osoby,
- fotka,
- opis vasich foto skusenosti a odkaz na prezentaciu Vasich fotografii,
- predstavenie vasej techniky.

------------------------------------------

PS: Spoplatnenie ephoto bohuzial zabije v buducnosti obdobne moznosti. Velka skoda.
 
pablob26
2013-06-16 22:32:29+02
citat diskusie , hlavne niektore prispevky je velmi smutne.
0
1
 
WildSammy
2013-06-17 01:54:22+02
príspevok od: JohnNewton
A Vy dvaja ste čo, keď sem chodíte ?
keby si poznal moje prispevky, zistil by si, ze v 99,9% tu ludom radim a len 0,1% mojich prispevkov je "od veci".. co som, tak to uz necham na teba..
0
0
editovaný
 
vd
2013-06-17 09:37:40+02
príspevok od: Marcel Rebro
Nuž ... kukol som si www.janicko.sk. Ako prve mi udrelo do oka rovno na titulke ze "Nicon / profesionalna fotograficka technika". To by ma ako nevestu urcite presvedcilo, ze toto je spravna volba.

Ale ked som sa v sekcii technika docital, ze pouziva "NEC 20WGX2, Datacolor Spyder3 Elite, Wacom Bamboo Pen & Touch a Huawei Mediapad" zacal som vazne dumat ci sa neozenim este raz.

Len by som este potreboval vediet znacku spodneho pradla a aku zubnu pastu pan fotograf pouziva.
no ak nema znackovu handricku na objektivy, tak nech ani nevybaluje
0
0
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2013-06-17 09:41:47+02
Kto ma zaujem, nech sa Janickovi ozve, temu zamknem, prispevky s nou vacsinou nesuvisia.
1
9
 
Strana 4 z 4
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()