Hore
Fórum » Pokec
 

Spoločné fotenie v zahraničí.

maxop
maxop 2023-01-17 14:31:49+01
Hľadám skupinu fotografov, ktorí cestujú, fotia street-travel, rád by som sa pridal. Alebo, kto by mal mal záujem cestovať a fotiť, hlavne zahraničie.
 
Marcel Rebro
2023-01-31 11:56:24+01
príspevok od: vilkoo
Zaujimavre to pocuvat neplanujes o tom napisat knihu?-fotky do toho ?
Uz pisem. Len najskor musim dokonci druhy diel Nencov. Mam "dead line" do marca
 
seifi
2023-01-31 16:02:03+01
príspevok od: Marcel Rebro
Uz pisem. Len najskor musim dokonci druhy diel Nencov. Mam "dead line" do marca
To je za mesiac . Ešte že tá čeština je tak blízka, to je predpoklad, že kniha sa chytí aj na českom trhu. Inak my sme malý trh na takýto druh publikácii, je to pre užšiu skupinu záujemcov - fotografov a cestovateľov. Naposledy čo ma potešila kniha, tak Haredim od E.Blažkovej.
 
Marcel Rebro
2023-01-31 16:25:47+01
príspevok od: seifi
To je za mesiac . Ešte že tá čeština je tak blízka, to je predpoklad, že kniha sa chytí aj na českom trhu. Inak my sme malý trh na takýto druh publikácii, je to pre užšiu skupinu záujemcov - fotografov a cestovateľov. Naposledy čo ma potešila kniha, tak Haredim od E.Blažkovej.
Do konca marca. Uvidime. Prvy diel v "samizdatovom" naklade 1500 ks som vypredal len cez vlastny fb + reklama na fb. A aj do Ciech toho islo dost.
 
seifi
2023-01-31 18:05:20+01
príspevok od: Marcel Rebro
Do konca marca. Uvidime. Prvy diel v "samizdatovom" naklade 1500 ks som vypredal len cez vlastny fb + reklama na fb. A aj do Ciech toho islo dost.
Pekne si to v tom Dobrom ráne porozprával. Gratulácia. Na knihy Bangladéš a Tadžikistan si počkám. Prajem obohacujúce stretnutia, dobré zábery a šťastné návraty domov.
 
arpi
2023-02-01 13:13:32+01
príspevok od: Marcel Rebro
Dnes som trochu rozpraval v Telerane na Markize o svojej poslednej ceste do Bangladesu. Ak to niekoho zaujima - 1 hod 19 min :
https://videoarchiv.markiza.sk/video/telerano/epizoda/114154-30-1-2023
Videl som nazivo. Skvele ako vzdy ale smutne. Hlavne ten zaver. A na Ukrajinu sa vazne chystas? To by mohlo byt celkom zabavne "spolocne fotenie v zahranici"
 
Marcel Rebro
2023-02-02 10:55:08+01
príspevok od: arpi
Videl som nazivo. Skvele ako vzdy ale smutne. Hlavne ten zaver. A na Ukrajinu sa vazne chystas? To by mohlo byt celkom zabavne "spolocne fotenie v zahranici"
Vďaka. Áno chystám sa. Lenže fotenie na Ukrajine je trošku zložitejšie. Akreditácia cez ukrajinské ministerstvo obrany a tak ... asi nemá veľmi zmysel to tu rozoberať detailne. Kto vie o čo ide a ako na to, vie.
 
gytheio
2023-02-04 09:48:45+01
príspevok od: Marcel Rebro
Vďaka. Áno chystám sa. Lenže fotenie na Ukrajine je trošku zložitejšie. Akreditácia cez ukrajinské ministerstvo obrany a tak ... asi nemá veľmi zmysel to tu rozoberať detailne. Kto vie o čo ide a ako na to, vie.
Rebro to je to iste ako ked som zastavil riksu v Indii a do pedalov tlacil asi 12 rocny chlapec, vozil ma asi hodinu a ked som mal platit by som mu povedal, ze nezaplatim lebo nechcem podporovat detsku pracu... asi si zabudol, ze nie si v blave, ze v Bangladezi je taky system uz tisice rokov je to pre nich normalne. Niekto ta pustil do svojich priestorov so suhlasom fotografovat a ty jednou vetou ukazes kto si. Vratis sa domov zajdes do obchodu a zaplatis priekupnikovy 10 krat tolko za tie rifle...
Iba si ukazal ako mas na salame.
 
Marcel Rebro
2023-02-04 10:10:08+01
Skúste prosím vysvetliť tomu yebovi, že som ho zablokoval preto, lebo sa s ním nechcem baviť a jeho názory ma vôbec, ale že vôbec nezaujímajú! Jeho chorobne obsesívna potreba vyjadrovať sa ku mne je pre mňa nepochopiteľná a otravná.
 
gytheio
2023-02-04 10:24:21+01
príspevok od: Marcel Rebro
Skúste prosím vysvetliť tomu yebovi, že som ho zablokoval preto, lebo sa s ním nechcem baviť a jeho názory ma vôbec, ale že vôbec nezaujímajú! Jeho chorobne obsesívna potreba vyjadrovať sa ku mne je pre mňa nepochopiteľná a otravná.
Bol som tam a na kazdom kroku som sa stretol s detskou pracou vzdy som zaplatil viac ako som mal, lebo ich respektujem a oni respektovali mna, vela veci sa mi tam nepacilo ale nikdy by ma nenapadlo robit zo seba revolucionara... v cudzom state. Mozes tu prrskat a nadavat kolko chces, mam pravo povedat svoju verziu ked vidim, ze tu niekto zavadza.
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()