Hore
Fórum » Pokec
 

Podraz na Facebooku

Stratený Stano
ocenenie redakciou 2011-08-17 14:42:12+02
Dnes som sa dozvedel, že v mojom mene niekto poslal členovi ePhota prostredníctvom Facebooku sprostú správu. Urobil to niekto, kto si vytvoril účet s mojim menom.
Dovoľujem si touto cestou upozorniť prípadných ďalších užívateľov ePhota, ktorí podobnú správu dostali, že na Facebooku nemám účet a nikomu neposielam žiadne správy. Robí to niekto psychicky narušený...
Privítam, ak mi dáte vedieť, kto ešte takúto správu obdržal. Vďaka.
 
blasi
2011-08-17 14:50:57+02
dost blby pripad... dik za upozornenie, ze aj taketo veci sa deju
 
wlad
2011-08-17 14:52:21+02
BFD
 
wayne
2011-08-17 14:53:53+02
Isto kvoli zlemu hodnoteniu fotografie

Ty brdo, tak toto je uz naozaj sila... Nech si uchova dotycny screenshot alebo akykolvek dokazovy material, neskor sa mozno zide ak toho cloveka vypatraju...
 
mirosz
2011-08-17 15:09:04+02
príspevok od: Stratený Stano
Dnes som sa dozvedel, že v mojom mene niekto poslal členovi ePhota prostredníctvom Facebooku sprostú správu. Urobil to niekto, kto si vytvoril účet s mojim menom.
Dovoľujem si touto cestou upozorniť prípadných ďalších užívateľov ePhota, ktorí podobnú správu dostali, že na Facebooku nemám účet a nikomu neposielam žiadne správy. Robí to niekto psychicky narušený...
Privítam, ak mi dáte vedieť, kto ešte takúto správu obdržal. Vďaka.
Pozri si koho fotky si v poslednej dobe hodnotil nejak negativne vramci Ephoto
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2011-08-17 15:17:23+02
príspevok od: mirosz
Pozri si koho fotky si v poslednej dobe hodnotil nejak negativne vramci Ephoto
Nechce sa mi veriť, žeby kvôli negatívnemu komentáru bol niekto schopný takejto zákernosti...
 
mirosz
2011-08-17 15:23:06+02
príspevok od: Stratený Stano
Nechce sa mi veriť, žeby kvôli negatívnemu komentáru bol niekto schopný takejto zákernosti...
Ja tiez dufam ze nie. Aj ked ludia su rozni a v zachvate amoku schopni vselicoho. Neviem sice aky odkaz ten dotycny v tvojom mene poslal, ale toto je fakt sila. Ja som si na FB tiez nikdy ucet nevytvoril, ani neplanujem, ale vidim ze to nic neznamena...
V kazdom pripade drzim palce. Verim ze to vie pokazit naladu.
 
NIKON D666
2011-08-17 15:23:56+02
PÁNOVÉ SME NA SLOVENSKU JA SA TOMU ANI NECUDUJEM LEN SA USMEJEM NAD TAKYMITO VECAMI A IDEM DALEJ
 
chance
2011-08-17 15:32:48+02
príspevok od: Stratený Stano
Nechce sa mi veriť, žeby kvôli negatívnemu komentáru bol niekto schopný takejto zákernosti...
vo FB je možné tento profil nahlásiť, nemám s tým skúsenosti, ale predpokladám, že to funguje

ak máš otvorený ten profil, tak vľavo dole je tá možnosť, potom sa otvorí okno:

Nahlásiť a/alebo zablokovať túto osobu
Vyberte jednu z nasledovných možností:

z tých možností sa najlepšie hodí táto:

Tento profil sa za niekoho vydáva alebo je falošný

prípadne by sme takto mohli nahlásiť tento profil viacerí, aby na to administrátori určite reagovali a zmazali ho
 
Bubak
2011-08-17 15:42:25+02
príspevok od: chance
vo FB je možné tento profil nahlásiť, nemám s tým skúsenosti, ale predpokladám, že to funguje

ak máš otvorený ten profil, tak vľavo dole je tá možnosť, potom sa otvorí okno:

Nahlásiť a/alebo zablokovať túto osobu
Vyberte jednu z nasledovných možností:

z tých možností sa najlepšie hodí táto:

Tento profil sa za niekoho vydáva alebo je falošný

prípadne by sme takto mohli nahlásiť tento profil viacerí, aby na to administrátori určite reagovali a zmazali ho
Áno, maličkosť, problém vyriešený a nemusíme sa nad tým už zapodievať. Facebook je ako každý iný IM program, či podobne... nástroj komunikácie. Stáva sa to pri mailoch, iných spôsoboch. Takže neviem čo sa tak čudujete a všetko hádžete len na interaktívne siete.
 
tomis.ales
2011-08-17 15:44:29+02
príspevok od: chance
vo FB je možné tento profil nahlásiť, nemám s tým skúsenosti, ale predpokladám, že to funguje

ak máš otvorený ten profil, tak vľavo dole je tá možnosť, potom sa otvorí okno:

Nahlásiť a/alebo zablokovať túto osobu
Vyberte jednu z nasledovných možností:

z tých možností sa najlepšie hodí táto:

Tento profil sa za niekoho vydáva alebo je falošný

prípadne by sme takto mohli nahlásiť tento profil viacerí, aby na to administrátori určite reagovali a zmazali ho
Alebo si ho najst a vysticovat ho bejboolom za krk
 
chance
2011-08-17 15:47:47+02
príspevok od: tomis.ales
Alebo si ho najst a vysticovat ho bejboolom za krk
to by bolo fajn, len ako ho nájsť?
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2011-08-17 15:56:15+02
príspevok od: chance
vo FB je možné tento profil nahlásiť, nemám s tým skúsenosti, ale predpokladám, že to funguje

ak máš otvorený ten profil, tak vľavo dole je tá možnosť, potom sa otvorí okno:

Nahlásiť a/alebo zablokovať túto osobu
Vyberte jednu z nasledovných možností:

z tých možností sa najlepšie hodí táto:

Tento profil sa za niekoho vydáva alebo je falošný

prípadne by sme takto mohli nahlásiť tento profil viacerí, aby na to administrátori určite reagovali a zmazali ho
Nemám s facebookom skúsenosti a tak sa chcem opýtať:
- čo je rozhodujúce pre zaevidovanie - meno alebo mailová adresa?

Môžu sa na jedno meno zaevidovať viacerí, ktorí majú rozdielne adresy? Alebo je pre zaevidovanie rozhodujúce meno a systém FB už ďalšie takéto meno nepovolí?
 
chance
2011-08-17 15:58:14+02
mailová adresa je jednoznačný identifikátor, nakoniec je to aj login
môžu byť ľudia s rovnakým menom zaregistrovaný, ale nie rovnakou mailovou adresou
 
chance
2011-08-17 16:00:50+02
daj sem link na ten falošný profil, aby sme tento profil mohli nahlásiť ako falošný
 
beedee
2011-08-17 16:44:16+02
Nahlásime to viacerí, to musí mať efekt
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2011-08-17 17:15:52+02
príspevok od: chance
daj sem link na ten falošný profil, aby sme tento profil mohli nahlásiť ako falošný
Zaevidoval som sa teraz pred chvíľou so svojou platnou mailovou adresou, ale iného Stana Strateného neviem nájsť. Je možné konto utajiť tak, aby nebolo viditeľné...?
 
JOK3R
2011-08-17 17:27:38+02
príspevok od: Stratený Stano
Zaevidoval som sa teraz pred chvíľou so svojou platnou mailovou adresou, ale iného Stana Strateného neviem nájsť. Je možné konto utajiť tak, aby nebolo viditeľné...?
áno
 
chance
2011-08-17 17:34:49+02
príspevok od: Stratený Stano
Zaevidoval som sa teraz pred chvíľou so svojou platnou mailovou adresou, ale iného Stana Strateného neviem nájsť. Je možné konto utajiť tak, aby nebolo viditeľné...?
Ja som ho tiež hľadal, keď som o tom čítal, no tiež som ho nenašiel. Najjednoduchšie bude ak ten komu poslal správu Ti dá link na jeho profil.
 
markus
2011-08-17 17:48:01+02
príspevok od: Stratený Stano
Dnes som sa dozvedel, že v mojom mene niekto poslal členovi ePhota prostredníctvom Facebooku sprostú správu. Urobil to niekto, kto si vytvoril účet s mojim menom.
Dovoľujem si touto cestou upozorniť prípadných ďalších užívateľov ePhota, ktorí podobnú správu dostali, že na Facebooku nemám účet a nikomu neposielam žiadne správy. Robí to niekto psychicky narušený...
Privítam, ak mi dáte vedieť, kto ešte takúto správu obdržal. Vďaka.
To je fakt drzost a uz davno si myslim ze emaili a socialne konta na webe by nemali byt anonymne kazdy clovek mal by mat nejake id cislo na zaklade coho by si email ucty vytvaral. V pripade ak by taky clovek nieco urobil hned by sa podla ID zistilo odkial to prislo. Tak ako stare dobre listy tam je taktiez verejny odosielatel.
 
Strana 1 z 4
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()