Hore
Fórum » Pokec
 

Podraz na Facebooku

Stratený Stano
Stratený Stano ocenenie redakciou 2011-08-17 14:42:12+02
Dnes som sa dozvedel, že v mojom mene niekto poslal členovi ePhota prostredníctvom Facebooku sprostú správu. Urobil to niekto, kto si vytvoril účet s mojim menom.
Dovoľujem si touto cestou upozorniť prípadných ďalších užívateľov ePhota, ktorí podobnú správu dostali, že na Facebooku nemám účet a nikomu neposielam žiadne správy. Robí to niekto psychicky narušený...
Privítam, ak mi dáte vedieť, kto ešte takúto správu obdržal. Vďaka.
 
Napster050
2012-05-13 22:16:48+02
už se perou ?
 
rk.
2012-05-13 22:21:19+02
príspevok od: Napster050
už se perou ?
uz se perou, minimalne v dvoch vlaknach

idem ja asi na forum.valka.cz , aj tam je v poslednej dobe vacsi pokoj ako tu
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-05-13 23:19:03+02
príspevok od: Marcel Rebro
A = OK
SS = vykopol? rovako ako niekto iný z hiking.sk? odporúčam dať do gúglu výraz "paranoja"
HZ = netuším od koho a akú otázku. Väčšina ľudí s ktorými sa bežne stretávam ma VŠ vzdelanie

Zabudnutá téma : mal som v pláne sa do tejto témy nikdy nezapojiť, ale v kontexte dnešného "samoblokovania" a iných konšpiračných teórií mi nedalo
Jasné, jasné, Strateného treba označiť za veľkého konšpirátora, nech to všetci o ňom vedia... Lebo keď príde s poriadne veľkou a závažnou teóriou, aj keď štatisticky dokonale podloženou, už bude len na smiech... Ale jemu to nebude vadiť...
 
Matúš Koprda
2012-05-13 23:38:12+02
príspevok od: rk.
uz se perou, minimalne v dvoch vlaknach

idem ja asi na forum.valka.cz , aj tam je v poslednej dobe vacsi pokoj ako tu
(((: tak takto som sa už dlho na portáli nepobavil, dík
 
Marcel Rebro
2012-05-13 23:41:13+02
Stupne lži :
1. malá lož
2. veľká lož
3. štatistika

... 2. ročník MFF
 
zlate.slnko
2012-05-13 23:45:57+02
príspevok od: NIKON D666
PÁNOVÉ SME NA SLOVENSKU JA SA TOMU ANI NECUDUJEM LEN SA USMEJEM NAD TAKYMITO VECAMI A IDEM DALEJ
by som povedala, ze moje skusenosti su aj zo zahranicia, nie len z SVK, takze by som to takto nezlahcovala .... vela fotografov zavidi a nenavidi ..... a co sa tyka fejsbuku, tam to treba brat s nadhladom a hlavne nie vazne .... lebo co sa taam deje, to ani zednek troska nevymysli
 
Strana 4 z 4
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()