Hore
Fórum » Výstavy, stretnutia
 

Hľadám svadobn= foto+video

stokinger
stokinger 2012-10-19 09:02:26+02
Zdravím, hľadám svadobné foto aj s videom...v primeranom pomere cena/kvalita. Išlo by o oblasť vývhodného slovenska Gelnica a okolie prípadne KE a okolie...dátum svadby bude 13. 4. 2013 resp 4. 5. 2013 jeden z týchto určite v blízkej dobe by sa to ešte upresnilo... možno by bolo dobré sa aj stretnúť tento víkend pokial by sa našiel čas.... ja by som sa prisposobil kedze cez vikendy sa robia zákazky...
 
vd
2013-03-05 08:56:21+01
príspevok od: Marcel Rebro
foto aj video all in one za 500E?
potom asi hladas nejakeho takehoto borca ... zial tento je z Chorvatska
taky by to spravil aj za 200
 
vd
2013-03-05 09:00:26+01
príspevok od: marcus_labeo
Tiež sa prikláňam k názorom, že radšej kvalitné fotografie, ako podpriemerné oboje. Tiež sa divím, že stále fičí video zo svadby; tie, čo máme v rodine, sa pozreli raz a väčšina ľudí to už nechce ani vidieť (niektorí aj od hanby ). Ja som z vlastnej svadby nemal video, len fotky, nemal som záujem byť rušený všadeprítomnou kamerou s jej oslňujúcim reflektorom a potom DVD hodiť do šuflíka.
Chápem, že 500 eur je pre niekoho dosť veľa peňazí a na východe sú ceny takisto nižšie, ale radšej by som dal celú sumu osvedčenému fotografovi so skúsenosťami a referenciami, než nejakému XY Photography z fejsbúku polovicu a druhú polku ujovi s ručnou kamerkou a nemal ani jedno poriadne.
tiez som mal nazor, ze pozerat sa na video, ako niekto 5 hodin tancuje je nuda. lenze po rokoch, ked sa pozries na dobre video, vidis tam tych tebe blizkych ludi, ktori uz neziju, vidis ako sa smeju, ako sa bavia, tak to video dostava iny rozmer. dnes sa tocia videa nastastie inak, ako v 90tych
 
vd
2013-03-05 10:52:15+01
len pre odlahcenie temy: http://www.mastiz.net/jokes/stupid-wedding-photo-ideas.html
 
stokinger
2013-03-05 12:52:46+01
dakujem ale mame to už poriešené...
 
vd
2013-03-05 15:12:51+01
tak to je OK. inak pocul som uz aj take, ze kameraman, fotograf, dj a starejsi v jednej osobe...
 
haffen
2013-03-05 21:23:49+01
príspevok od: Peter_Circles
Neprišiel som sem spamovať, také veci ma nebavia, len vo firme nevyznávame ideu, že základom a podstatou úspechu hocičoho je webstránka.Tu má dnes úplne každý .Možno nezvyčajné dnes..A časom možno dokončíme. Môj názor samozrejme.
To je dosť odvaha povedať. Zvlášť keď sa v dnešnej dobe všetko točí okolo internetu. A keď si bude chcieť niekto pozrieť vaše výtvory, tak musí sadnúť na autobus a prísť si osobne pozrieť vaše práce?
 
WildSammy
2013-03-05 23:43:44+01
príspevok od: haffen
To je dosť odvaha povedať. Zvlášť keď sa v dnešnej dobe všetko točí okolo internetu. A keď si bude chcieť niekto pozrieť vaše výtvory, tak musí sadnúť na autobus a prísť si osobne pozrieť vaše práce?
Súhlasím, že reprezentatívna stránka predavá.. nestačía len pekné fotky v galérii, ale aj stránka by mala adekvátne vyzerať, aby ľudí neodrádzala, ale skôr priťahovala plus socálne siete a propagácia na nich by mala byť tiež samozrejmosťou, dnes na ne chodí väčšina ľudí a až potom prídu na rad sponzorované odkazy vo vyhľadávačoch a pod.. spôsob prísť osobne do predajne je prežiok zo socializmu. Doba napreduje a ak chce byť niekto úspešný músí ísť minimálne s dobou alebo ju predbehnúť.
 
haffen
2013-03-06 00:37:33+01
príspevok od: WildSammy
Súhlasím, že reprezentatívna stránka predavá.. nestačía len pekné fotky v galérii, ale aj stránka by mala adekvátne vyzerať, aby ľudí neodrádzala, ale skôr priťahovala plus socálne siete a propagácia na nich by mala byť tiež samozrejmosťou, dnes na ne chodí väčšina ľudí a až potom prídu na rad sponzorované odkazy vo vyhľadávačoch a pod.. spôsob prísť osobne do predajne je prežiok zo socializmu. Doba napreduje a ak chce byť niekto úspešný músí ísť minimálne s dobou alebo ju predbehnúť.
No veď mi ide presne o to. Zober si modelovú situáciu. Potrebujem fotografa. Do google zadám fotograf + mesto. Vyhodí mi XYZ stránok. Kliknem na jednu, zhrozím sa. Idem ďalej. Kliknem na circles.sk. Žiadne fotky, žiadne bio, nič. Ok, nebudem predsa pátrať po nejakom materiáli. Chodiť niekam osobne, písať maily a podobne. Načo aj? Keď nemajú záujem ukázať svoje portfólio, tak oň nebudem žobrať. Asi nebude dobré, alebo sú úplní začiatočníci a ešte nič nenafotili (tak si to aspoň ja predstavím keď na niečo také narazím). Klik na ďalšiu stránku bez najmenšej štipky záujmu o koho vlastne ide. Ak nemám čo ponúknuť, tak nevytváram prázdnu stránku na ktorej zhola nič nie je. A o tom to celé je. Pár ľudí tu frfle hneď ako sa spomenie facebook. Lenže aj to je reklama. Veľa ľudí sa zdržuje na tejto sociálnej sieti, tak sa treba tomu podvoliť. Či sa mi to páči, alebo nie.
 
haffen
2013-03-06 00:44:07+01
P.S. Nechápem na čo niekto vytvára stránku, keď na ňu nechce nič dať. Pre mňa obrovská záhada...
 
Strana 4 z 4
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()