Hore
Fórum » Výstavy, stretnutia
 

fotoklub bratislava (petrzalka)

karolsch
2022-07-31 13:45:24+02
ahojte,

vedel by mi nieko poradit, ci existuje nejaky fotoklub pre amaterov v Bratislave - idealne v Petrzalke? Google mi nejak nevie poradit, asi nieco robim zle (teda nasiel som 2 fotokluby, ktore ale vypadaju dost formalne)

Diky!
 
quapor
2022-07-31 16:16:55+02
myslim, ze bude musiet stacit "foto online svet" , pripadne obcas plateny kurz
mala komunita, s klesajucim trendom (mobilny svet neratam)
(zober si len tieto stranky, kde sa uz roky predpokladam neoplati investovat, len to drzat aspon pri zivote, zanikne, ostane uz len fotoma a koniec)
 
B.C.
2022-07-31 19:16:19+02
Fotoklub je OK , budeš im platiť a oni ťa za to budú milovať.
 
B.C.
2022-07-31 19:18:20+02
Choď na facebook tam máš skupín a klubov ako nakadených.
 
Borton
2022-08-05 16:10:54+02
príspevok od: B.C.
Fotoklub je OK , budeš im platiť a oni ťa za to budú milovať.
Mas zle skusenosti, to je tak vsetko. Zavisi od clenov klubu, aky foto zivot si spravia a ziju. Okrem clenskeho vo vyske 10-20 € , aj tie sa minu na spolocne akcie, nie si povinny platit nic. A fotoklub obycajne funguje ako obcianske zdruzenie, takze ak su tam sikovni clenovia, ziskaju nejake dotacie z mesta, ci pridu k sponzorskym darom. Napriklad z klubov ucastnikov Petzvalovho mapoveho okruhu mam velmi dobry dojem. Zvolen, Zilina, Nove Zamky, Martin ... tak preco by nemohol fungovat klub v Petrzalke ? Nemusi, viem, ale moze
 
B.C.
2022-08-05 18:34:43+02
príspevok od: Borton
Mas zle skusenosti, to je tak vsetko. Zavisi od clenov klubu, aky foto zivot si spravia a ziju. Okrem clenskeho vo vyske 10-20 € , aj tie sa minu na spolocne akcie, nie si povinny platit nic. A fotoklub obycajne funguje ako obcianske zdruzenie, takze ak su tam sikovni clenovia, ziskaju nejake dotacie z mesta, ci pridu k sponzorskym darom. Napriklad z klubov ucastnikov Petzvalovho mapoveho okruhu mam velmi dobry dojem. Zvolen, Zilina, Nove Zamky, Martin ... tak preco by nemohol fungovat klub v Petrzalke ? Nemusi, viem, ale moze
dobre, dobre
 
B.C.
2022-08-05 22:35:12+02
príspevok od: B.C.
dobre, dobre
000
 
B.C.
2022-08-05 22:36:13+02
príspevok od: Borton
Mas zle skusenosti, to je tak vsetko. Zavisi od clenov klubu, aky foto zivot si spravia a ziju. Okrem clenskeho vo vyske 10-20 € , aj tie sa minu na spolocne akcie, nie si povinny platit nic. A fotoklub obycajne funguje ako obcianske zdruzenie, takze ak su tam sikovni clenovia, ziskaju nejake dotacie z mesta, ci pridu k sponzorskym darom. Napriklad z klubov ucastnikov Petzvalovho mapoveho okruhu mam velmi dobry dojem. Zvolen, Zilina, Nove Zamky, Martin ... tak preco by nemohol fungovat klub v Petrzalke ? Nemusi, viem, ale moze
10-20 Euro je dosť, poznal som chlapíka čo ho zavreli kvôli jednému euru
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2022-08-06 07:59:29+02
Covid prerusil, alebo zrusil aktivitu mnogych klubov. V petrzalke fungoval Fotoklub C41, ale podla vsetkeho od roku 2019 nefunguju. To iste plati aj pre FOPA. Snad sa spamatava aspon NOBAF.

https://www.nobaf.sk/
 
B.C.
2022-08-06 09:19:56+02
Jo to je fajn že sa ľudia spájajú, možno dokážu toho viac ako jednotlivec, v Ružomberku boli dva Putinovec a Jing Jong Schmida pri zsf a ešte jeden no ten je v p...... už dávnejšie že im niekto neobnovil zmluvu či čo. v Kubíne sa o to snažili ale vôbec mi to nebolo sympatické, nejaké foto pivá a podobné sračky, ponevač nepijem alkohol.
 
B.C.
2022-08-06 09:33:25+02
Ono je otázne že či dávať medaile za Fotky je v poriadku, nepoviem vo d. športe alebo v armáde ale za fotky??? A budú do vás hustiť stále nejaký Fiap či čo za chujovinu, nedoplatíte sa ale kúpite si tým fotografický diplom., ktorý vám bude ponevač môjho názoru akurát tak na hovno.
 
Mgr. art.  Zdenko Dendis
2022-08-06 13:46:03+02
V Marine aj v Žiline napríklad fungujú fotokrúžky, ale moc od nich človek nemôže očakávať. Na združovanie ľudí, ktorý sa venujú fotografií to ale stačí a fungujú už dlhodobo.
 
Borton
2022-08-06 16:15:52+02
príspevok od: Mgr. art. Zdenko Dendis
V Marine aj v Žiline napríklad fungujú fotokrúžky, ale moc od nich človek nemôže očakávať. Na združovanie ľudí, ktorý sa venujú fotografií to ale stačí a fungujú už dlhodobo.
Co by si ocakaval ? Mozes sa aktivne zapojit. Aktivita fotoklubu je ako husenicova draha. Podla toho aki clenovia v nom posobia, je raz hore raz dole.
 
Hakuna Matata
2022-08-07 20:20:39+02
príspevok od: quapor
myslim, ze bude musiet stacit "foto online svet" , pripadne obcas plateny kurz
mala komunita, s klesajucim trendom (mobilny svet neratam)
(zober si len tieto stranky, kde sa uz roky predpokladam neoplati investovat, len to drzat aspon pri zivote, zanikne, ostane uz len fotoma a koniec)
Nebud pesimista.

-------------
Este moj nazor k tymto strankam:
Ephoto je dobry portal, je tu skvela Fotoskola, velmi dobre recenzie (i ked skôr starsich modelov fototechniky), na SK pomery obrovska databaza fotiek, z ktorych su viacere celkom zaujimavo komentovane a da sa z nich zobrat pasivne poucenie.
Podla mna si tu aj dobry fotograf si najde to svoje.

Ano, ephoto ma vela chyb, a ja sam som tu napisal mnozstvo komentarov, kde na nekvalitu, stagnaciu atd. explicitne upozornujem. Ale rozhodol som sa zaplatit si rocny poplatok, ktory by som mimochodom na mieste vlastnika portalu 3-4x zdrazil a rozsiril by som platene sekcie. Je to smiesna ciastka oproti tomu, co platime za fototechniku, softver apod. Velky cirkus sa neda robit s malým gasparkom. Aj ked sa o tom viaceri naivne a so sebaklamom uistuju.

A Fotoma nema ani zdaleka lepsie vyhliadky, tomu ver.
 
blahoslav J B Art
2022-08-07 21:55:45+02
moj jediny kontakt s nejakym fotoklubom bol v 2016, ked som sa vdaka reklame tu na Ephote prihlasil na workshop, ktory organizoval bardejovsky fotoklub ... ucastnici sa tam vacsinou poznali, boli clenmi fotoklubov z inych miest ... malo ist o fotenie aktov a prirody, nakoniec z toho bolo fotenie aktov v interieri a aktov v prirode
 
B.C.
2022-08-08 04:31:01+02
príspevok od: Hakuna Matata
Nebud pesimista.

-------------
Este moj nazor k tymto strankam:
Ephoto je dobry portal, je tu skvela Fotoskola, velmi dobre recenzie (i ked skôr starsich modelov fototechniky), na SK pomery obrovska databaza fotiek, z ktorych su viacere celkom zaujimavo komentovane a da sa z nich zobrat pasivne poucenie.
Podla mna si tu aj dobry fotograf si najde to svoje.

Ano, ephoto ma vela chyb, a ja sam som tu napisal mnozstvo komentarov, kde na nekvalitu, stagnaciu atd. explicitne upozornujem. Ale rozhodol som sa zaplatit si rocny poplatok, ktory by som mimochodom na mieste vlastnika portalu 3-4x zdrazil a rozsiril by som platene sekcie. Je to smiesna ciastka oproti tomu, co platime za fototechniku, softver apod. Velky cirkus sa neda robit s malým gasparkom. Aj ked sa o tom viaceri naivne a so sebaklamom uistuju.

A Fotoma nema ani zdaleka lepsie vyhliadky, tomu ver.
Len tých lepších fotiek je pomenej, nehovoriac o fotkách dna, kedysi dávnejšie bola úroveň podstatne vyššia, buď nezdieľajú alebo prestali fotiť... aj SAM magazín skončil, nie sú peniaze možno nechuť za čo asi ephoto nemôže. skôr tento banánový štát.
 
quapor
2022-08-08 17:51:18+02
https://www.finstat.sk/47403187
 
Marcel Rebro
2022-08-09 10:05:48+02
príspevok od: quapor
https://www.finstat.sk/47403187
Kontext?
 
quapor
2022-08-10 21:08:35+02
tak pocet uzivatelov/navstevnikov stranky, jej napredovanie/nenapredovanie, bude mat zhodnu krivku s predajnostou produktov, klubovou scenou, atd
 
lacikamo
2022-08-10 22:01:37+02
- prečo si to mysliš? epotoshop už pred rokmi predával väčšinu vecí drahšie než iné eshopy a vtedy tu bol iný frkot a nie kvoli eshopu. Skor naopak by to mohlo platiť, keďže tu bol pohyb a čítanosť, tak L.Biath veril, že popritom aj niečo predá, že fixne komunitu. Teraz verí mobilným technológiám..
Tu chýba niekto ako Michal Rybka, ktorý píše (písal) fantasticky kontroverzne na pctuning.
Neboli to recenzie, ani testy, či reklamné články,skôr také úvahy, občas historické udalosti zo sveta počítačov v súvislostiach alebo futuristické predpovede, dnes by to označili ako HOAX, čo sa neskôr často stali pravdou, popisoval dej v svete počítačov ako vyzerajú aj z iného pohľadu - niečo ako stĺpčeky K.S.
Resp. tu chýba redakcia. Možno zapálený (nie doslova) fotograf/i. Nielen tu občas dať fotku a niečo opindať, ale podeliť sa so skúsenosťami článkom, vlogom.
 
Strana 1 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()