Hore
Fórum » Novinky, rumors a zaujímavé odkazy
 

Kniha Carovne Slovensko

Jaro Ondra
2017-09-12 23:59:00+02
Neviem preco tu nikto nepise o tejto nadhernej knihe, vela z vas tam ma krasne fotografie . Vela ludi by chcelo o tom vediet viac a hlavne o spoluautoroch ktori su z ephota .
A nazor na tu knihu no povedzme aj kritiku
 
RichPhoto
2017-09-13 09:43:00+02
myslim, ze mysli tuto knihu http://www.cbs.sk/sluzby/carovne-slovensko.html
 
Jaro Ondra
2017-09-13 10:16:29+02
príspevok od: RichPhoto
myslim, ze mysli tuto knihu http://www.cbs.sk/sluzby/carovne-slovensko.html
Ano myslim presne tuto knihu
 
jarinoo
2017-09-14 07:25:41+02
http://www.cbs.sk/eshop/knihy/kniha-%C4%8Darovn%C3%A9-slovensko-detail.html
 
jarinoo
2017-09-14 10:17:24+02
Krst knihy

http://www.cbs.sk/novinky/447-slavnostny-krst-knihy-carovne-slovensko.html
 
CBS
2018-04-06 12:34:37+02
príspevok od: Jaro Ondra
Neviem preco tu nikto nepise o tejto nadhernej knihe, vela z vas tam ma krasne fotografie . Vela ludi by chcelo o tom vediet viac a hlavne o spoluautoroch ktori su z ephota .
A nazor na tu knihu no povedzme aj kritiku
Skutocne vacsina autorov knihy bola oslovena prostrednictvom tohto portalu. Skoda, len ze sa nam nedostava aj oficialnej podpory od prevadzkovatele. Chcem este upozornit na pripravovane projekty na tento rok: https://carovne-slovensko.sk/pripravujeme.html
 
seifi
2018-04-06 19:41:03+02
takže prírodu máme fajn, neporiadok v nej ... čierne skládky, plastové fľaše, terénne motocykle a štvorkolky, vyvážaný domový odpad na parkoviska, atd atd ako by sme nie že nevideli, ale ani nechceli vidieť; to je bod 1) a bod 2) akoby sme nechceli vidieť, ako tu žijeme ctíme/nectíme naše zákony ... takže ja vnímam tieto knihy z jednej strany ako krásu prírody a z druhej strany ako protiklad obrazu nášho života / spoločnosti
 
katjo
2018-04-06 21:06:32+02
príspevok od: CBS
Skutocne vacsina autorov knihy bola oslovena prostrednictvom tohto portalu. Skoda, len ze sa nam nedostava aj oficialnej podpory od prevadzkovatele. Chcem este upozornit na pripravovane projekty na tento rok: https://carovne-slovensko.sk/pripravujeme.html
No neviem..
pozrel som trosku zblizka na cast, ktoru trochu poznam - publikacie dolneho povazia
a musim poznamenat, ze je to dost "derave" teda pokial bola snaha zachytit trochu prierezovo to "carovne slovensko"
Ak chybaju cele plochy, je to skoda.. Nezachytil som napr. mesto Hlohovec o mensich lokalitach nehovoriac.
Druha vec je ako sa spomina nizsie priroda - vela fotiek zachytava Vah, vodne nadrze, ale dnes uz asi bez retuse (plastoveho a ineho odpadu) sa vyfotit neda

Co sa tyka chybajuceho obsahu, mozno by lepsich regionalnych fotiek bolo viac, ak by aj prebehla vyzva (nielen na ephoto),
ale napr. aj organizovanie vystav foto a zaroven zbieranie foto, zaujimavych info od ludi z regionov.
 
Martin Kurka
2018-04-06 21:45:27+02
príspevok od: katjo
No neviem..
pozrel som trosku zblizka na cast, ktoru trochu poznam - publikacie dolneho povazia
a musim poznamenat, ze je to dost "derave" teda pokial bola snaha zachytit trochu prierezovo to "carovne slovensko"
Ak chybaju cele plochy, je to skoda.. Nezachytil som napr. mesto Hlohovec o mensich lokalitach nehovoriac.
Druha vec je ako sa spomina nizsie priroda - vela fotiek zachytava Vah, vodne nadrze, ale dnes uz asi bez retuse (plastoveho a ineho odpadu) sa vyfotit neda

Co sa tyka chybajuceho obsahu, mozno by lepsich regionalnych fotiek bolo viac, ak by aj prebehla vyzva (nielen na ephoto),
ale napr. aj organizovanie vystav foto a zaroven zbieranie foto, zaujimavych info od ludi z regionov.
Môj názor ako spoluautora v tomto projekte: pokiaľ niečo v knihe nieje tak to nieje preto že by to tam redaktor nechcel dať. Jednoducho nemal vhodné fotky. Zapojiť sa môže každý fotograf ktorý má záujem. Stačí navštíviť stránku CBS. Sú oblasti na slovensku ktoré sú pofotené milion x a sú miesta z ktorých je fotiek málo...
 
Jaro Ondra
2018-04-07 01:03:31+02
príspevok od: Martin Kurka
Môj názor ako spoluautora v tomto projekte: pokiaľ niečo v knihe nieje tak to nieje preto že by to tam redaktor nechcel dať. Jednoducho nemal vhodné fotky. Zapojiť sa môže každý fotograf ktorý má záujem. Stačí navštíviť stránku CBS. Sú oblasti na slovensku ktoré sú pofotené milion x a sú miesta z ktorých je fotiek málo...
Si mudri jak radio
 
Martin Kurka
2018-04-07 05:34:51+02
príspevok od: Jaro Ondra
Si mudri jak radio
Škoda sa zapájať do tejto diskusie. Kto chce info si nájde.
 
Jaro Ondra
2018-04-07 06:06:16+02
príspevok od: Martin Kurka
Škoda sa zapájať do tejto diskusie. Kto chce info si nájde.
Info neterba
 
Jaro Ondra
2018-04-07 06:09:59+02
príspevok od: Martin Kurka
Škoda sa zapájať do tejto diskusie. Kto chce info si nájde.
Info je to ze das a nemas aj napriek slubom a takto to chodi na SK.a ty si rad ze mas 30 eur hah
 
Lubitto
2018-04-07 06:28:02+02
príspevok od: Jaro Ondra
Info je to ze das a nemas aj napriek slubom a takto to chodi na SK.a ty si rad ze mas 30 eur hah
Nauc sa pisat, zacni pravopisom prosim.
 
Jaro Ondra
2018-04-07 13:20:46+02
príspevok od: Lubitto
Nauc sa pisat, zacni pravopisom prosim.
Dalsi special Slovensky Ak mas problem napis mi viac a nie len sest slov
 
Jaro Ondra
2018-04-07 13:26:07+02
príspevok od: Martin Kurka
Škoda sa zapájať do tejto diskusie. Kto chce info si nájde.
Hah
 
Martin Kurka
2018-04-07 20:57:26+02
príspevok od: Jaro Ondra
Info je to ze das a nemas aj napriek slubom a takto to chodi na SK.a ty si rad ze mas 30 eur hah
-pokiaľ máš problém s CBS tak sa obráť na nich... my tu na ephote ti s tým ťažko pomôžeme. Pokiaľ si im poskytol nejaké fotky a nepoužili ich majú na to svoj dôvod ale to si musíš vyriešiť s redaktorom edície Čarovné Slovensko. Pokiaľ ide o spôsob honoráru, za uverejnené fotky je to na slobodnej vôli fotografa či pristúpi na licenčné podmienky aké poskytuje na túto edíciu CBS.
 
Lubitto
2018-04-08 20:08:00+02
príspevok od: Jaro Ondra
Dalsi special Slovensky Ak mas problem napis mi viac a nie len sest slov
A zas ten pravopis
 
Strana 1 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()