Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

Navrh na skvalitnenie ephoto.sk

sachmo
sachmo 2012-11-13 23:30:14+01
Bol by som rad, ak by bol tento portal kvalitnejsi, otvorenejsi aj inym nazorom, ako su nazory par ludi okolo Karola Srnca. Preto som Karolovi Srncovi ako sefredaktorovi navrhol oslovenie Martina Kozaka, odbornika vo svojej oblasti, aby (ak by chcel) napisal sem-tam kvalitny clanok o sportovej fotografii.
Karol Srnec to odmietol s tym, ze si s nim ludsky neporozumel, ze sa mu nepacia kriticke komentare, tak ze z jeho strany aktivita nevzide.
Z toho mi jasne vyplyva, ze publikovat tu mozu len ludia blizki Karolovi Srncovi (Prazenica, Rebro,...).
Ktovie, o kolko kvalitnych clankov kvalitnych odbornikov sme uz takto prisli. Vyhovuje vam tento stav, ze mudre clanky sem pridavaju len 'vyvoleni' a nie ludia, ktori maju k teme viac co povedat?
[Snad som zo sukromnej korespodencie s KS nezverejnil mnoho a nebude tato tema zase estebacky cenzurovana zmazanim].
PS: ak by som neodpovedal, mozno je moje konto uz zmazane
 
pacho7
2012-11-14 08:01:17+01
Sachmo, prečo, ak sa ti nepáči prístup tu na E-phote sem vôbec chodíš? Myslím si, že tí ľudia, ktorí to tu robia a dostali to do takejto podoby v akej to je si zaslúžia naše poďakovanie, pretože nie každý by bol schopný a hlavne ochotný to robiť aj na úkor svojej rodiny, ďalších záujmov atď... Za mňa osobne, keď aj niekto okomentuje moju fotografiu negativne neberiem to ako urazku alebo znehodnotenie mojej prace ale zamyslim sa nad tym co som mohol spravit lepsie alebo inak... (teda ak to nie je vyslovene rypanie... Neriešim body za fotky alebo nieco ine aj tak maš z toho (|)... A inak ľudia idu vianoce ... už aj v televizore to davaju...
13
8
 
tweetinka
2012-11-14 08:36:28+01
príspevok od: Karol Srnec
Asi by bolo velmi tazke sa zamysliet, ci chyba nie je v tebe? Naviac stale tu diskutujem s anonymom.
Mozno ze je, ale v mnohom ma pravdu. Ale vy si myslite ze nie lebo vsetci sa tu lojalne potlapkavate po pleci. Nemate ako prist na to, ze nieco robite zle.
8
10
 
tweetinka
2012-11-14 08:37:22+01
príspevok od: Tomáš Muška
sachmo... láska... napíš článok, my sa v redakcii len potešíme
Ty si gej? aj fotku mas taku teplu.
8
12
 
Paladin25
2012-11-14 08:50:36+01
príspevok od: tweetinka
Mozno ze je, ale v mnohom ma pravdu. Ale vy si myslite ze nie lebo vsetci sa tu lojalne potlapkavate po pleci. Nemate ako prist na to, ze nieco robite zle.
V čom konkrétne má pravdu?

Som na tomto fóre viac menej nový a moje vedomosti sú zatiaľ skoro čisto teoretické. Preto sledujem všetky články čo tu sú a pozerám každý deň tony fotografií z tohto portálu. Nie som zaujatý pre žiadnu stranu. Nikoho tu nepoznám osobne.

Ako napísal pán Srnec, každý má možnosť prispievať na toto fórum. Tým pre mňa zmysel témy končí.
6
5
 
inkubbus
2012-11-14 08:56:34+01
Sachmo, sachmo... Odkial to meno ja poznam? Zeby som videl nejake fotografie ci z diskusii? Nejak si neviem spomenut.

Skus aj ty spravit nieco pre zlepsenie ephoto....
7
8
 
calven
2012-11-14 09:02:03+01
K téme sa nebudem vyjadrovať, asi by to skončilo blokom účtu
Ale mám návrh k tým nešťastným palcom. Myslím, že by bolo vhodnejšie, ak sa zobrazoval počet plusových aj mínusových "bodov". Ak je pri príspevku nula, tak človek ani za toho oného neviem, či príspevok nikoho nezaujal alebo je tak 150 súhlasných a zároveň aj nesúhlasných bodov.
7
7
 
Tomáš Muška
2012-11-14 09:06:49+01
príspevok od: tweetinka
Ty si gej? aj fotku mas taku teplu.
hej moja... smolu máš...

4
6
 
euro10
2012-11-14 09:11:20+01
Jak děláte srnca,srnca tu nemáte?
1
6
 
b.a.f.o.a.r.t.
2012-11-14 09:12:49+01
príspevok od: Tomáš Muška
hej moja... smolu máš...

ja som lesba aj ja mam smolu mušiačik??
1
3
 
wlad
2012-11-14 09:17:03+01
príspevok od: pacho7
Sachmo, prečo, ak sa ti nepáči prístup tu na E-phote sem vôbec chodíš? Myslím si, že tí ľudia, ktorí to tu robia a dostali to do takejto podoby v akej to je si zaslúžia naše poďakovanie, pretože nie každý by bol schopný a hlavne ochotný to robiť aj na úkor svojej rodiny, ďalších záujmov atď... Za mňa osobne, keď aj niekto okomentuje moju fotografiu negativne neberiem to ako urazku alebo znehodnotenie mojej prace ale zamyslim sa nad tym co som mohol spravit lepsie alebo inak... (teda ak to nie je vyslovene rypanie... Neriešim body za fotky alebo nieco ine aj tak maš z toho (|)... A inak ľudia idu vianoce ... už aj v televizore to davaju...
pretoze BOHUZIAL nic lepsie - a hlavne SLOBODNEJSIE - na tomto chudobnom slovenskom internete nie je.
1
3
 
wlad
2012-11-14 09:19:25+01
príspevok od: inkubbus
Sachmo, sachmo... Odkial to meno ja poznam? Zeby som videl nejake fotografie ci z diskusii? Nejak si neviem spomenut.

Skus aj ty spravit nieco pre zlepsenie ephoto....
..lebo myslienka je samozrejme relevantna len ked pochadza od prijatelneho zdroja, ze ?
Obsah vobec nerozhoduje. ..ach to potlapkavanie...
2
4
 
sachmo
2012-11-14 09:19:51+01
príspevok od: wlad
pretoze BOHUZIAL nic lepsie - a hlavne SLOBODNEJSIE - na tomto chudobnom slovenskom internete nie je.
Suhlasim, to ale neznamena, ze toto je dobre a slobodne. Ale tipujem, ze uz tu dlho nebudem.
1
0
 
netmouse
2012-11-14 09:20:38+01
Ja by som povedal, ze tato tema sa moze zavriet ... nenasiel som ziaden navrh zo strany navrhovatela k zlepseniu ... jediny "pokus", bol vysvetleny ... Jeden autor clankov nema zaujem a redakcia nevidi dovod mu liest do r... rozhodnutia ...

cakam na nove Forumy ... kto hlada super fotoaprat na fotenie deti do 200€? najlepsie nejaku super zrkadlovku so super svetelnym objektivom (a samozrejme vcera objavil fotografiu, cize je zaciatocnik!!!) ... no nehrnte sa vsetci!
0
2
 
inkubbus
2012-11-14 09:23:13+01
www.ephoto.sk/uzivatel/beholder/.

Inak ak nie si multi identita beholdera, tak potom mi to pride nejake divne....
1
1
 
sachmo
2012-11-14 09:23:24+01
príspevok od: Heat22
A vy trpíte akým reflexom? Pavlovovým?
Hovoril som o efekte, nie o reflexe. Pavlovov reflex je vlstne podmieneny reflex, ten ma kazdy z nas. Aj ty. Vzdelavaj sa troska.
1
0
 
calven
2012-11-14 09:30:02+01
príspevok od: Tomáš Muška
hej moja... smolu máš...

Reakcia hodná profesionála....
0
1
 
Timotej Jančár
2012-11-14 10:18:43+01
príspevok od: calven
Reakcia hodná profesionála....
Aká akcia, taká reakcia.
4
1
 
Timotej Jančár
2012-11-14 10:20:10+01
[b]sachmo /b] V prvom rade vďaka za príspevok a snahu - bez ohľadu na to, aký bol Tvoj skutočný motív. Odhliadnúc od toho, že problém, ktorý si tu načrtol je nereálny, niekto sem možno pridá aj nápad, ktorý by mohol reálne pomôcť. Ako napríklad Dumaru. Niečo som tu od Teba čítal o babkách demokratkách. Aby si na to mal právo, musel by si najskôr reagovať na príspevok, ktorý Ti napísal Karol Srnec. Nie len selektívne si vyberať odpovede, na ktoré vieš odpovedať. Zároveň Ťa preto prosím o reakciu na môj príspevok. Rozvitou vetou, ak sa prekonáš, aj súvetím. Pokiaľ tu ide o skupinu ľuďí okolo Karola - samozrejme, je tu, je to skupina ľuďí, čo vedia písať, často to robia zadarmo, nakoľko im na portáli záleží a chcú sa s ostatnými podeliť o svoje skúsenosti a zážitky. Áno, Mrco píše veľa, lebo má o čom. Áno, Izzino píše veľa, lebo má o čom. Každý kto chce, môže. Či už formou priamej spolupráce s redakciou, alebo cez užívateľské články. Tam nezakazuje nikto písať ani pánu Kozákovi - keby chcel.Vravel si tu aj niečo o konštruktívnom pomáhaní v komentároch. Nuž navrhujem, aby sme sa zamerali aj na tie Tvoje - www.ephoto.sk/uzivatel/beholder/komentare/moje-komentare/ . Spočiatku si sa aj celkom snažil, no potom to asi opadlo a obmedzil si sa na vyjadrenia alá Marek Trubač. Okrem toho - stále si anonym. Ani jedna fotka, profil prázdny ako študentské bankové konto. Rovnako, ako môžeš byť seriózny človek znalý veci môžeš byť aj hocijaký výrastok so slovníkom vedľa klávesnice.
Ak chceš ePhotu reálne pomôcť, tak pomôž. Začni písať, začni uverejňovať fotky, zvyšuj odbornú úroveň. Flamu v diskusiách viac nepotrebujeme.
1
4
 
Martin Brojo
ocenenie redakciou 2012-11-14 10:23:29+01
Treba si uvedomiť kto je zodpovedný za chod portálu, koho peniaze v tom sú. Tým zodpovedným je redakcia, jej šéfredaktor a majiteľ. Ak im niekto nezapadá do predstavy o tom ako má portál vyzerať, nevidím nič zlé na tom, ak jednoducho tohto človeka do redakcie nechcú, alebo ho nevolajú.

Môžeme mať svoj názor na chod portálu, môžeme ho vyjadriť, môžeme sa snažiť niečo navrhnúť, kritizovať redakciu, ale nemôžeme im to prikázať.

Koniec koncov každý má z nás má priestor na vyjadrenie / napísanie článku v sekcii Články užívateľov. Zatiaľ som od uvedeného pána žiadny príspevok v tomto smere nevidel, čiže zrejme ani nemá záujem na tento portál takýmto spôsobom prispievať.
2
7
 
calven
2012-11-14 10:23:34+01
príspevok od: Timotej Jančár
Aká akcia, taká reakcia.
Nehnevaj sa, ale absolútne nesúhlasím. Pracujem s ľudmi a viem aký sú. Ale NIKDY si klientovi nedovolím ani len náznakom ukázať, že si ho nevážim. Myslieť si môžem hocičo, ale vždy to bude človek ktorý má právo na svoj názor (nech je hocijaký), a ktorý ma v podstate "platí". Pozícia užívateľa tohto portálu je voči redakcii rovnaká - je to klient portálu a "platí" vás. Osobnostne mi pán Srnec vôbec nesedí, ale obdivujem ho za jeho profesionálny prístup. Ako tak sledujem, je na tomto portály z pozície redaktora osamotený.
0
2
 
Strana 2 z 8
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()