Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

Poďakovanie

Bernard
2013-05-01 09:45:33+02
Zdravím všetkých!

Niekedy, keď čítam príspevky vo fóre, mám pocit akoby sa tu nikomu na tomto portály nič nepáčilo. Nechcem tým povedať, že sa nemajú písať pripomienky, návrhy na zlepšenie, upozornenia na chyby ohľadom portálu, práve naopak. Rovnako však je potrebné vyjadriť aj vďaku za to čo sa nám páči. A myslím si, že na veci sa je potrebné vždy pozrieť z viacerých strán, aby sme ich pochopili. Nikdy sa nedá vyhovieť všetkým a vo všetkom.

Týmto by som sa chcel poďakovať portálu ephoto, že máme taký skvelý fotoportál (podľa môjho názoru jeden z najlepších na Slovensku) a ešte aj stále bezplatne.

(toto nemá za cieľ byť kritika mierená na nikoho, iba iný uhol pohľadu na portál, pohár môžeme vždy vidieť poloprázdny, ale takisto aj poloplný)

Prajem pekný deň
7
17
 
mirosz
2013-05-01 09:56:47+02
príspevok od: Bernard
Zdravím všetkých!

Niekedy, keď čítam príspevky vo fóre, mám pocit akoby sa tu nikomu na tomto portály nič nepáčilo. Nechcem tým povedať, že sa nemajú písať pripomienky, návrhy na zlepšenie, upozornenia na chyby ohľadom portálu, práve naopak. Rovnako však je potrebné vyjadriť aj vďaku za to čo sa nám páči. A myslím si, že na veci sa je potrebné vždy pozrieť z viacerých strán, aby sme ich pochopili. Nikdy sa nedá vyhovieť všetkým a vo všetkom.

Týmto by som sa chcel poďakovať portálu ephoto, že máme taký skvelý fotoportál (podľa môjho názoru jeden z najlepších na Slovensku) a ešte aj stále bezplatne.

(toto nemá za cieľ byť kritika mierená na nikoho, iba iný uhol pohľadu na portál, pohár môžeme vždy vidieť poloprázdny, ale takisto aj poloplný)

Prajem pekný deň
Amen.
2
4
 
MarianDLL
2013-05-01 10:06:45+02
Človeče, pozitívne myšlienky a v texte iba jedna väčšia gram. chybička....
Hmm, si ty vôbec Slovák?
A vôbec, prečo sa od nás takto dištancujes?

Robím si prdel samozrejme, súhlasím s tebou.
1
2
 
zewa_style
2013-05-01 10:17:06+02
príspevok od: Bernard
Zdravím všetkých!

Niekedy, keď čítam príspevky vo fóre, mám pocit akoby sa tu nikomu na tomto portály nič nepáčilo. Nechcem tým povedať, že sa nemajú písať pripomienky, návrhy na zlepšenie, upozornenia na chyby ohľadom portálu, práve naopak. Rovnako však je potrebné vyjadriť aj vďaku za to čo sa nám páči. A myslím si, že na veci sa je potrebné vždy pozrieť z viacerých strán, aby sme ich pochopili. Nikdy sa nedá vyhovieť všetkým a vo všetkom.

Týmto by som sa chcel poďakovať portálu ephoto, že máme taký skvelý fotoportál (podľa môjho názoru jeden z najlepších na Slovensku) a ešte aj stále bezplatne.

(toto nemá za cieľ byť kritika mierená na nikoho, iba iný uhol pohľadu na portál, pohár môžeme vždy vidieť poloprázdny, ale takisto aj poloplný)

Prajem pekný deň
Volam sa Bernard a vo volnom case sa venujem rektalnemu alpinizmu.
6
11
 
Jastojan
2013-05-01 10:17:29+02
Poďakovanie by som čakal skôr od niekoho, kto je tu dlhšie Ale je pravda, že redakcia si zaslúži uznanie a podporu. Častokrát je tu skôr osočovanie a nevďačnosť, čo môže byť trochu demotivujúce. Určite si zaslúžia poďakovať a popriať hodne chuti do ďalšej práce
1
3
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2013-05-01 10:49:47+02
príspevok od: zewa_style
Volam sa Bernard a vo volnom case sa venujem rektalnemu alpinizmu.
Vitaj Lubos Krupa (sachmo) naspat na portali.
11
11
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2013-05-01 10:58:29+02
príspevok od: Karol Srnec
Vitaj Lubos Krupa (sachmo) naspat na portali.
Ale nedostane padáka aj za to, že pochválil a poďakoval... ??
3
5
 
Ľuboš Capcara
2013-05-01 11:18:42+02
Taktiez dakujem, dost som sa tu toho docital a naucil v rodnom jazyku. Slovenske odborne weby nestoja vacsinou za nic ... ephoto je vynimka.
2
3
 
DBandyk
2013-05-01 11:28:29+02
Je to smutné, ale je to prirodzené. Keď je niečo OK tak sa nik neozve, ale akonáhle je niečo zle, tak hlas nespokojnosti býva hlučnejší, než ten spokojnejší. Aj mne sa portál páči a rád sa tu vraciam. Je tu nepreberné množstvo užitočných rád, ktoré tu pribúdaju rýchlejšie, než som ich schopný čítať. Veľké poďakovanie redakcii!
2
4
 
laica
2013-05-01 11:33:28+02
príspevok od: Karol Srnec
Vitaj Lubos Krupa (sachmo) naspat na portali.
Si si isty, ze mano je spravne a nerobis problem niekomu inemu? www.ephoto.sk/uzivatel/krulub/
1
2
 
laica
2013-05-01 11:35:47+02
príspevok od: DBandyk
Je to smutné, ale je to prirodzené. Keď je niečo OK tak sa nik neozve, ale akonáhle je niečo zle, tak hlas nespokojnosti býva hlučnejší, než ten spokojnejší. Aj mne sa portál páči a rád sa tu vraciam. Je tu nepreberné množstvo užitočných rád, ktoré tu pribúdaju rýchlejšie, než som ich schopný čítať. Veľké poďakovanie redakcii!
Ked si kupis telku a funguje ako ma, tiez nejdes po polroku do predajne podakovat, ale ak sa pokazi, si v predajni hned. To je prirodzene, kazdy dusevne zrely clovek to chape a zvlada. Tym ostatnym musime dakovat za vsetko.
4
5
 
Fatty
2013-05-01 11:39:46+02
príspevok od: laica
Ked si kupis telku a funguje ako ma, tiez nejdes po polroku do predajne podakovat, ale ak sa pokazi, si v predajni hned. To je prirodzene, kazdy dusevne zrely clovek to chape a zvlada. Tym ostatnym musime dakovat za vsetko.
juuujha, flaming in progress
ale stotožňujem sa s tvojim názorom
4
3
 
Bernard
2013-05-01 11:53:36+02
príspevok od: laica
Ked si kupis telku a funguje ako ma, tiez nejdes po polroku do predajne podakovat, ale ak sa pokazi, si v predajni hned. To je prirodzene, kazdy dusevne zrely clovek to chape a zvlada. Tym ostatnym musime dakovat za vsetko.
Je tu len taký malinký rozdiel, ktorý sa častokrát prehliada. Za tú telku zaplatíš, ale tento portál je bezplatný. Keby ti tú telku v obchode darovali, myslím, že by sa patrilo poďakovať.
4
6
 
laica
2013-05-01 12:05:35+02
príspevok od: Bernard
Je tu len taký malinký rozdiel, ktorý sa častokrát prehliada. Za tú telku zaplatíš, ale tento portál je bezplatný. Keby ti tú telku v obchode darovali, myslím, že by sa patrilo poďakovať.
Tak sa potom na to pozri inak - redakcia to nerobi zadarmo, za vsetko, co tu urobi, dostane zaplatene. Ak tvrdis, ze by sa patrilo podakovat, tak by sa patrilo podakovat aj soferovi odhrnacieho auta, ze ti odhrnul sneh. Ale za tym asi v zime nepobezis, aby si mu potriasol rukou.
3
3
 
laica
2013-05-01 12:15:53+02
príspevok od: Bernard
Je tu len taký malinký rozdiel, ktorý sa častokrát prehliada. Za tú telku zaplatíš, ale tento portál je bezplatný. Keby ti tú telku v obchode darovali, myslím, že by sa patrilo poďakovať.
Inak, pozrel som si tvoj profil, a pise ti tam, ze mas na ephoto -1 clanok - to sa ti ako podarilo?
3
3
 
Fatty
2013-05-01 12:17:37+02
príspevok od: laica
Tak sa potom na to pozri inak - redakcia to nerobi zadarmo, za vsetko, co tu urobi, dostane zaplatene. Ak tvrdis, ze by sa patrilo podakovat, tak by sa patrilo podakovat aj soferovi odhrnacieho auta, ze ti odhrnul sneh. Ale za tym asi v zime nepobezis, aby si mu potriasol rukou.
presne...nerobte z toho charitu...ephoto je uplne normalne regulerne podnikanie, redaktori su zaplateni z reklamnych ziskov prip. ziskov z eshopu...nic viac ale ani nic menej
2
2
 
Jurij88
2013-05-01 12:18:44+02
príspevok od: laica
Tak sa potom na to pozri inak - redakcia to nerobi zadarmo, za vsetko, co tu urobi, dostane zaplatene. Ak tvrdis, ze by sa patrilo podakovat, tak by sa patrilo podakovat aj soferovi odhrnacieho auta, ze ti odhrnul sneh. Ale za tym asi v zime nepobezis, aby si mu potriasol rukou.
Na Slovensku je všetko tak na prd, že ľudí občas potešia aj maličkosti, ktoré by mali byť bežné. Trebars aj to, že niečo funguje tak ako má, alebo že v obchode majú práve to pivo, ktoré obľubuješ.
Preto kto chce, nech poďakuje (pokojne by stačil aj mail redakcii, a nie verejné glorifikovanie), kto nie, nech ignoruje...
3
6
 
Bernard
2013-05-01 12:22:41+02
príspevok od: laica
Inak, pozrel som si tvoj profil, a pise ti tam, ze mas na ephoto -1 clanok - to sa ti ako podarilo?
Áno, viem o tom, mal som tam rozpísaný jeden článok a potom som ho zmazal a vzniklo mi z toho -1
2
4
 
JohnNewton
2013-05-01 12:25:03+02
príspevok od: laica
Tak sa potom na to pozri inak - redakcia to nerobi zadarmo, za vsetko, co tu urobi, dostane zaplatene. Ak tvrdis, ze by sa patrilo podakovat, tak by sa patrilo podakovat aj soferovi odhrnacieho auta, ze ti odhrnul sneh. Ale za tym asi v zime nepobezis, aby si mu potriasol rukou.
Omyl, odhrňačovi som zaplatil prostredníctvom mojej dane, tu neplatím nič . Ale myslím, že v tom máš celkom vážne medzery.
2
3
 
rk.
2013-05-01 12:26:16+02
Chlopi, s vama je tazko ... niekto kritizuje ephoto - je zle, niekto pochvali ephoto - je zle ... je pekne, idzte von
1
5
 
Strana 1 z 4
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()