Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

povinnost vyplnit exif a opis fotky na kritiku

pablob26
pablob26 2013-05-14 20:51:30+02
Navrhoval by som aby bola POVINNOST vyplnit exif a opis fotky pri fotkach na kritiku. Treba si uvedomit aj to,ze fotka moze inspirovat , pomoct zaciatocnikovi a samozrejme bude to prehladnejsie pre kazdeho na fore. Je to aj prezentacia autora fotky. Viem,ze sa na to dost kasle, nevynimajuc mna ale stale si myslim,ze by to vylepsilo dojem "fotiek na kritiku"
Neviem ci sa to da adminom upravit tak aby fotka bez tohto nepresla.
Ocakavam serioznu debatu. Dakujem
 
Marcel Rebro
2013-05-16 15:43:18+02
príspevok od: Fatty
veeeeď heeeej no...kto nevystavuje na éfoto ako keby nežil a nemá právo vyjadriť sa k ničomu...
Ale no ... klidek zobaku a nebud vztahovacny

Moja poznamka bola myslena tak, ze si nemal ako zistit ze skript nacitavajuci EXIF je na ePhotot implementovany, kedze sam ziadne fotky nepridavas.
 
Fatty
2013-05-16 15:48:01+02
príspevok od: Marcel Rebro
Ale no ... klidek zobaku a nebud vztahovacny

Moja poznamka bola myslena tak, ze si nemal ako zistit ze skript nacitavajuci EXIF je na ePhotot implementovany, kedze sam ziadne fotky nepridavas.
odpúšťam ti
 
samophoto
2013-05-16 16:15:24+02
príspevok od: Fatty
veeeeď heeeej no...kto nevystavuje na éfoto ako keby nežil a nemá právo vyjadriť sa k ničomu...
ale máš...........len relevantné k vec ..... a keby bolo na mne, i ja som za, tak cca pri 1-2% zaujímavých fotiek si pozriem efix.....
 
seifi
2013-05-16 17:24:08+02
Nepridávaj ďalšie. Dosť sa to na nás sype zvrchu
http://www.sme.sk/c/6802651/za-neohlasenie-dlhsieho-vycestovania-zo-statu-pripravil-kalinak-pokuty.html
 
Strana 6 z 6
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()