Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

ePhoto pripomienky 2

Stratený Stano
ocenenie redakciou 2013-06-09 12:51:24+02
Staré pripomienkovacie fórum bolo zamknuté a preto zakladám nové, aby bolo kde pripomienkovať...
3
7
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2013-06-09 12:59:33+02
Založil som tému a hneď mám závažnú pripomienku. Viackrát som o mojom probléme písal adminovi, ale po tejto línii to zrejme nemá význam, lebo sa sľubuje a nič sa nerieši.

Som dlhšie mimo domova a napriek veľmi rýchlemu pripojeniu (150 MB) mám úžasný problém s prihlásením sa a s činnosťou na ePhoto. Prihlásenie trvá dlhšie ako päť minút a otvorenie aktivít viac než osem minút. Ak chcem otvoriť nejakú foto, trvá to od päť minút dlhšie...

Dnes som sa skúsil prihlásiť pod nickom Hery Stanov a čuduj sa svete - všetko nabiehalo okamžite.

Admin môj problém napriek požiadavkám nerieši.

Ospravedlňujem sa zároveň všetkým užívateľom ePhota, že si nevšímam ich fotky, ale moja nervová sústava toto nevie zvládnuť...
3
8
 
om1ci
2013-06-09 14:26:28+02
u mna ziadny problem s rychlostou nebol a ani nie je...
ak Ti ide o toto... porovnat s inymi
0
0
 
Runic
2013-06-09 14:37:09+02
Ja by som bol rád, keby bolo každému novému užívatelovi dovolené založiť tému / vlákno až po týždni od registrácie, vela "čerstvých" nickov zakladá úplne duplicitné témy a informácie by si počas toho týždna na "striedačke" mohli vygooglit alebo pohladať tu na fóre. Iba tolko.
1
10
 
admin
redakcia ephoto.sk 2013-06-09 15:28:06+02
príspevok od: Runic
Ja by som bol rád, keby bolo každému novému užívatelovi dovolené založiť tému / vlákno až po týždni od registrácie, vela "čerstvých" nickov zakladá úplne duplicitné témy a informácie by si počas toho týždna na "striedačke" mohli vygooglit alebo pohladať tu na fóre. Iba tolko.
sledujeme to aj mi. Niektori ludia sa registruju len kvoli otazke, ktora uz vo fore je. Pripravujeme urcite zmeny, ktore by mali byt von uz tento tyzden. Ciastocne to problem vyriesi.
 
MarianDLL
2013-06-09 15:29:16+02
Ja by som strasne strasne chcel, keby som si nejakym prepinatkom mohol zmenit farby stranky ePhoto. Bud tu nikto tieto clanky necita, alebo mam ja divne oci, ale ked dlho citam biele na ciernom a potom pozriem fotky, tak vidim take pasiky. Velmi mi to vadi. Naprogramovat niekde v pravo hore maly gombicek ktory invertne farby, aby bol cierny text na bielom podklade, predpokladam nie je az take narocne.
0
2
 
admin
redakcia ephoto.sk 2013-06-09 15:36:13+02
Myzlime na to, a v najblizsej dobe to zakomponujeme do stranky. Dakujeme za pripomienku.
 
c0lder
2013-06-09 16:17:18+02
Neviem ci to robi iba mne ale ked dam vyhladat fotku s databazy, napr. podla objektivu, alebo fotoaparatu a podobne tak trva velmi dlho kym to nacita.
0
0
 
seifi
2013-06-09 16:33:49+02
príspevok od: Stratený Stano
Založil som tému a hneď mám závažnú pripomienku. Viackrát som o mojom probléme písal adminovi, ale po tejto línii to zrejme nemá význam, lebo sa sľubuje a nič sa nerieši.

Som dlhšie mimo domova a napriek veľmi rýchlemu pripojeniu (150 MB) mám úžasný problém s prihlásením sa a s činnosťou na ePhoto. Prihlásenie trvá dlhšie ako päť minút a otvorenie aktivít viac než osem minút. Ak chcem otvoriť nejakú foto, trvá to od päť minút dlhšie...

Dnes som sa skúsil prihlásiť pod nickom Hery Stanov a čuduj sa svete - všetko nabiehalo okamžite.

Admin môj problém napriek požiadavkám nerieši.

Ospravedlňujem sa zároveň všetkým užívateľom ePhota, že si nevšímam ich fotky, ale moja nervová sústava toto nevie zvládnuť...
Stano, píšeš aj za mňa, vďaka. Píšem tak sporadicky od februára na technickú podporu, že pripojenie je katastrofa, ty ma smerujú na poskytovateľa internetu; a ten späť na ephoto. Vraj som jediny čo remcá v tomto smere. Asi to tak nebude, badám. Kolieska sa točia s napísom čaká sa na ephoto, ja si zatiaľ varím kávu.
0
3
 
adamac
2013-06-09 17:17:47+02
príspevok od: seifi
Stano, píšeš aj za mňa, vďaka. Píšem tak sporadicky od februára na technickú podporu, že pripojenie je katastrofa, ty ma smerujú na poskytovateľa internetu; a ten späť na ephoto. Vraj som jediny čo remcá v tomto smere. Asi to tak nebude, badám. Kolieska sa točia s napísom čaká sa na ephoto, ja si zatiaľ varím kávu.
aj u mňa je podobný problém dosť často...Hlavne ,keď je viac ľudí prihlásených na stránke ephota..
0
1
 
kuchar
2013-06-09 17:22:16+02
Ja som tiez v zahranici a hlavne posledne dni je ephoto dost pomale.Sice nie 5 minut jedna stranka,ae casto vypisuje nieco v zmysle ospravedlnujeme sa o chvilu sme spat.A po chvili to nabehne,ale ako je to pomale,hlavne prezeranie fotiek niekedy.
1
5
 
admin
redakcia ephoto.sk 2013-06-09 17:26:15+02
príspevok od: kuchar
Ja som tiez v zahranici a hlavne posledne dni je ephoto dost pomale.Sice nie 5 minut jedna stranka,ae casto vypisuje nieco v zmysle ospravedlnujeme sa o chvilu sme spat.A po chvili to nabehne,ale ako je to pomale,hlavne prezeranie fotiek niekedy.
Ospravedlnujeme sa, riesili sme optimalizaciu a kvoli tomu mohli byt nejake vypadky najma koncom tyzdna.
 
admin
redakcia ephoto.sk 2013-06-09 17:28:47+02
príspevok od: Stratený Stano
Založil som tému a hneď mám závažnú pripomienku. Viackrát som o mojom probléme písal adminovi, ale po tejto línii to zrejme nemá význam, lebo sa sľubuje a nič sa nerieši.

Som dlhšie mimo domova a napriek veľmi rýchlemu pripojeniu (150 MB) mám úžasný problém s prihlásením sa a s činnosťou na ePhoto. Prihlásenie trvá dlhšie ako päť minút a otvorenie aktivít viac než osem minút. Ak chcem otvoriť nejakú foto, trvá to od päť minút dlhšie...

Dnes som sa skúsil prihlásiť pod nickom Hery Stanov a čuduj sa svete - všetko nabiehalo okamžite.

Admin môj problém napriek požiadavkám nerieši.

Ospravedlňujem sa zároveň všetkým užívateľom ePhota, že si nevšímam ich fotky, ale moja nervová sústava toto nevie zvládnuť...
prave dnes sme to na vas podnet znova riesili. Urobili sme nejake upravy, ktore by mali problem riesit. V priebehu vecera tieto zmeny nahrame do ostrej verzie. Budeme radi, ak nam poskytnete spatnu vazbu a date vediet ci to pomohlo.

dakujeme.
 
admin
redakcia ephoto.sk 2013-06-09 17:32:23+02
príspevok od: adamac
aj u mňa je podobný problém dosť často...Hlavne ,keď je viac ľudí prihlásených na stránke ephota..
mozete napisat na aku adresu? Nenasli sme od vas email.
 
adamac
2013-06-09 17:39:52+02
príspevok od: admin
mozete napisat na aku adresu? Nenasli sme od vas email.
ale v profile mám emailovú adresu...Ohľadom tejto veci som neposielal žiadny mail na Vašu adresu..Len som tu vo fóre vyjadril,že je ephoto pomalé..
0
0
 
admin
redakcia ephoto.sk 2013-06-09 17:52:16+02
príspevok od: adamac
ale v profile mám emailovú adresu...Ohľadom tejto veci som neposielal žiadny mail na Vašu adresu..Len som tu vo fóre vyjadril,že je ephoto pomalé..
reagoval som len to, ze pisete sporadicky na technicku podporu… preto sme hľadali, kde nam email unikol. Technicka podpora ma email: podpora@ephoto.sk.
 
carlos_corzo
2013-06-09 19:12:34+02
Bola tu raz poziadavka na zverejnovanie lajkujucich a palcujucich - v akom stadiu to je teraz?
4
2
 
Frola
2013-06-09 19:22:00+02
príspevok od: Stratený Stano
Založil som tému a hneď mám závažnú pripomienku. Viackrát som o mojom probléme písal adminovi, ale po tejto línii to zrejme nemá význam, lebo sa sľubuje a nič sa nerieši.

Som dlhšie mimo domova a napriek veľmi rýchlemu pripojeniu (150 MB) mám úžasný problém s prihlásením sa a s činnosťou na ePhoto. Prihlásenie trvá dlhšie ako päť minút a otvorenie aktivít viac než osem minút. Ak chcem otvoriť nejakú foto, trvá to od päť minút dlhšie...

Dnes som sa skúsil prihlásiť pod nickom Hery Stanov a čuduj sa svete - všetko nabiehalo okamžite.

Admin môj problém napriek požiadavkám nerieši.

Ospravedlňujem sa zároveň všetkým užívateľom ePhota, že si nevšímam ich fotky, ale moja nervová sústava toto nevie zvládnuť...
ahoj Stratený, doufám, že tato zpráva k Tobě doputuje a nebude ztracená. Je tady velmi uživatelů, co si stěžují na pomalost ephota. Než se mi otevře fotka, kterou chci hodnotit, přečtu si tři media, uvařím kávu a pak někdy zapomenu, co jsem chtěla k fotce napsat, tak nevím nevím, dokonce jsem zaznamenala koment, nezlob se, nebudu se k fotce vyjadřovat, nemám čas tady čekat, až se stránka načte. Redakce odepsala, že problém řeší, ale nic se neděje. Měj se pěkně, jsem ráda, že jsi toto vlákno založil a těším se na lepší časy v rychlejším ephotě. Frola
2
1
 
seifi
2013-06-09 20:02:06+02
príspevok od: admin
prave dnes sme to na vas podnet znova riesili. Urobili sme nejake upravy, ktore by mali problem riesit. V priebehu vecera tieto zmeny nahrame do ostrej verzie. Budeme radi, ak nam poskytnete spatnu vazbu a date vediet ci to pomohlo.

dakujeme.
potešenie na našej strane, vďaka
0
0
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2013-06-09 20:06:27+02
príspevok od: carlos_corzo
Bola tu raz poziadavka na zverejnovanie lajkujucich a palcujucich - v akom stadiu to je teraz?
Poziadavka zamietnuta aj ked nevylucujeme, ze to niekedy neskor prehodnotime.
4
4
 
Strana 1 z 58
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()