Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky

ePhoto pripomienky 3

Stratený Stano
Stratený Stano ocenenie redakciou 2015-04-10 13:38:09+02
Pripomienkovacie fórum č.2 bolo zamknuté a preto zakladám nové, v poradí tretie, aby bolo kde pripomienkovať...

landov
2018-09-10 07:15:43+02
Asi to nema zmysel znova rozoberat. Len z mojej strany na zaver: pamätne spoplatnenie diskusneho fora bolo zaciatkom agonie tohto portalu...a agonia stale trva.

ferio
2018-09-10 21:14:59+02
Nepripájal som sa tu už dlho , ale toto mi nedalo. Na tento príspevok admina (alebo to mohol byť nejaký spam, prípadne hacker ) som narazil úplnou náhodou. Za povšimnutie stojí dátum. Myslím si , že odvtedy sa to tu nikam neposunulo...

fatality
2018-09-11 22:57:07+02
príspevok od: ferio
Nepripájal som sa tu už dlho , ale toto mi nedalo. Na tento príspevok admina (alebo to mohol byť nejaký spam, prípadne hacker ) som narazil úplnou náhodou. Za povšimnutie stojí dátum. Myslím si , že odvtedy sa to tu nikam neposunulo...
a tu je vidno,ako to krasne funguje.. ..kazda fotka nejako dod*bana..jedna natiahnuta,druha stlacena,dalsia orezana..popr.vsetko dokopy.. ..

marianr
2018-09-12 09:14:47+02
Ja mám fotografie v poriadku.

Nepodporovaný MS IE 11.

fatality
2018-09-12 10:32:21+02
príspevok od: marianr
Ja mám fotografie v poriadku.

Nepodporovaný MS IE 11.
ak to hovoris mne,tak ten screenshot jenz androidu+chrome..
a bezne to tak byva aj na win+chrome..
+"ty" mozes mat fotky v poriadku,lebo obcas byvaju..ale bohuzial,povacsinou nie..

zvonec
2018-09-13 22:33:05+02
príspevok od: blahoslav J B Art
Čierne pozadie je fajn, hlavne na mobile, aj taký YouTube najnovšie ponúka zmenu pozadia na čiernu. Je to lepšie pre oči.
dpreview zase dorabalo svetlu,, ktora mi je sympatickejsia. Uzivatelom nevyhovies....

zvonec
2018-09-13 22:40:56+02
príspevok od: poqy
Cez deň áno, v noci mi biele na čiernom ťahá oči tak, že je to takmer nečitateľné, asi kvôli kontrastu.

Inak ten vyššie spomínaný responzívny dizajn by bol fajn. Taktiež prepracovanie galérie - vačšie náhľady, menej "rámikovania". Ak sa nemýlim každá fotka má 2 rámiky plus pozadie plus padding - načo? Nadvôvažok by som pod náhľadom fotky prestal zobrazovať meno autora.
Odporucam filter modreho svetla Android 7 a viac nativne, IOS to ma tiez, netusim od ktorej verzie...

blahoslav J B Art
2018-09-13 23:38:19+02
príspevok od: zvonec
dpreview zase dorabalo svetlu,, ktora mi je sympatickejsia. Uzivatelom nevyhovies....
a prave na to mam na mojom LG G6 rezim displeja cierno-biely a este aj inverziu farieb

Strana 40 z 40

Inzercia
  • ()

• ()

• ()

• ()

• ()