Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

ePhoto pripomienky 3

Stratený Stano
Stratený Stano ocenenie redakciou 2015-04-10 13:38:09+02
Pripomienkovacie fórum č.2 bolo zamknuté a preto zakladám nové, v poradí tretie, aby bolo kde pripomienkovať...
 
fatality
2019-04-22 12:17:54+02
je to plateny server..a premazat par spam postov nieje praca na cely den..
 
shagy2301
2019-04-23 09:23:02+02
príspevok od: fatality
je to plateny server..a premazat par spam postov nieje praca na cely den..
Admin webu nie je nejaký záchranár či pracovník pri vysokej peci v železiarniach. Prevádzka tejto stránky nie je životne dôležité a preto admin nemá službu 24/7. To že je to platený server s tým nemá nič spoločné.
A nie je to platený server, len niektoré články sú dostupné po zaplatení. Ak by niekto chcel aby sa o to admin staral 24/7 muselo by sa platiť podstatne viac. Stačí sa pozrieť na rozdiel v cenách internetu pre domácnosti vs. firmy, kde pri domácnosti provider negarantuje ani rýchlosť ani dostupnosť, zato má človek nízku cenu a vysokú maximálnu rýchlosť.

poqy: máte pravdu, malo by to tu byť lepšie zabezpečené, napr. pri registrácii by to chcelo aspoň ReCaptchu, lebo aktuálne by som aj ja vedel veľmi rýchlo napísať jednoduchý script, ktorý to tu zaplaví množstvom spamu
 
fatality
2019-04-23 17:14:58+02
príspevok od: shagy2301
Admin webu nie je nejaký záchranár či pracovník pri vysokej peci v železiarniach. Prevádzka tejto stránky nie je životne dôležité a preto admin nemá službu 24/7. To že je to platený server s tým nemá nič spoločné.
A nie je to platený server, len niektoré články sú dostupné po zaplatení. Ak by niekto chcel aby sa o to admin staral 24/7 muselo by sa platiť podstatne viac. Stačí sa pozrieť na rozdiel v cenách internetu pre domácnosti vs. firmy, kde pri domácnosti provider negarantuje ani rýchlosť ani dostupnosť, zato má človek nízku cenu a vysokú maximálnu rýchlosť.

poqy: máte pravdu, malo by to tu byť lepšie zabezpečené, napr. pri registrácii by to chcelo aspoň ReCaptchu, lebo aktuálne by som aj ja vedel veľmi rýchlo napísať jednoduchý script, ktorý to tu zaplaví množstvom spamu
ty si ich hovorca?
nieje to prvy krat,co sa tu diali podobne veci,nie len cez sviatky,ale tak co uz..
je to ich vizitka..
 
shagy2301
2019-04-23 20:06:16+02
príspevok od: fatality
ty si ich hovorca?
nieje to prvy krat,co sa tu diali podobne veci,nie len cez sviatky,ale tak co uz..
je to ich vizitka..
Nie som hovorca adminov webu ephoto.sk. Máte pravdu, že ide o ich vizitku. Ale to čo ste napísali že (citujem) "je to plateny server" nie je pravda. Áno majú možnosť zaplatiť si za obsah, ktorý označili ako "prémiový", ale nikto Vás nenúti čítať práve tieto články/recenzie. Je tu aj dosť obsahu zadarmo. Preto si myslím, že očakávať od kohokoľvek kto spravuje tento web aby vyriešil nejaký akútny problém hneď je neadekvátne.
Uznávam nestalo sa im to tu prvý krát a mali by s tým niečo robiť, teda zabezpečiť lepšie tento web.
Popravde stačí sa len pozrieť na pätu tohto webu a na jej copyright, ktorý tam je v rozmedzí 2007-2013, teda ako keby sa základu stránky nikto 6 rokov nedotkol, čo bude asi jadro problému
 
zvonec
2019-04-24 10:56:04+02
Hlasim sa s cerstvym kanadskym dimplomom na administraciu webstranok.... Vcera bol pracovny den, dnes je taktiez.....
 
JanM
2019-04-24 19:50:38+02
My tu mozeme donekoncna vymyslat kdejake konspiracne teorie, aj tak sa nedozvieme naisto kde je problem. Je fakt, ze tych cinskych prispevkov tu v poslednom case bolo neurekom. Prekvapuje ma, ze doteraz tu nebolo publikovane ziadne oficialne vysvetlenie/stanovisko redakcie. Takze, Karol, ak som ho prehliadol prepac a nasmeruj ma kde je. Ak nie, mohol by si nam vysvetlit pricinu a dat vediet co redakcia urobila/robi, aby forum ostalo forom riadnych uzivatelov a nebolo zneuzivane.
 
seifi
2019-04-24 21:27:07+02
príspevok od: shagy2301
Nie som hovorca adminov webu ephoto.sk. Máte pravdu, že ide o ich vizitku. Ale to čo ste napísali že (citujem) "je to plateny server" nie je pravda. Áno majú možnosť zaplatiť si za obsah, ktorý označili ako "prémiový", ale nikto Vás nenúti čítať práve tieto články/recenzie. Je tu aj dosť obsahu zadarmo. Preto si myslím, že očakávať od kohokoľvek kto spravuje tento web aby vyriešil nejaký akútny problém hneď je neadekvátne.
Uznávam nestalo sa im to tu prvý krát a mali by s tým niečo robiť, teda zabezpečiť lepšie tento web.
Popravde stačí sa len pozrieť na pätu tohto webu a na jej copyright, ktorý tam je v rozmedzí 2007-2013, teda ako keby sa základu stránky nikto 6 rokov nedotkol, čo bude asi jadro problému
ty to vidíš tak, ako väčšina Slovákov; t.j. keď sa ponosuješ na služby, tak prvou a najprimítivnejšou odpoveďou zamestnanca firmy je ... a čo by ste chceli, aby som sa za tie peniaze zodral ? a vy viete , za aký plat ja tu robím ? ... a tu k počudovaniu toto nehovorí pracovník firmy, ale ich takýmto spôsobom obhajuje ich zákazník; ephoto, myslím si, nemá záujem služby zlepšovať a ponúkať viac, a mať väčší zisk, kvapká z reklamy a nie z našich príspevkov vo výške 10-20 €
 
landov
2019-04-24 23:35:46+02
Celý tento portál je už dávnejšie iba one man show...a podla toho to tu vyzerá. Len konštatujem môj subjektívny názor.
 
fatality
2019-04-26 09:09:46+02
príspevok od: shagy2301
Admin webu nie je nejaký záchranár či pracovník pri vysokej peci v železiarniach. Prevádzka tejto stránky nie je životne dôležité a preto admin nemá službu 24/7. To že je to platený server s tým nemá nič spoločné.
A nie je to platený server, len niektoré články sú dostupné po zaplatení. Ak by niekto chcel aby sa o to admin staral 24/7 muselo by sa platiť podstatne viac. Stačí sa pozrieť na rozdiel v cenách internetu pre domácnosti vs. firmy, kde pri domácnosti provider negarantuje ani rýchlosť ani dostupnosť, zato má človek nízku cenu a vysokú maximálnu rýchlosť.

poqy: máte pravdu, malo by to tu byť lepšie zabezpečené, napr. pri registrácii by to chcelo aspoň ReCaptchu, lebo aktuálne by som aj ja vedel veľmi rýchlo napísať jednoduchý script, ktorý to tu zaplaví množstvom spamu
no..a dnes co? bezny pracovny den a forum zaspamovane..
 
pedro81
2019-04-26 09:33:58+02
príspevok od: fatality
no..a dnes co? bezny pracovny den a forum zaspamovane..
aspon to zije
 
Paulie
2019-04-26 16:25:38+02
príspevok od: fatality
no..a dnes co? bezny pracovny den a forum zaspamovane..
Už ani ten spam nieje čo býval.
 
fatality
2019-04-27 11:32:07+02
príspevok od: Paulie
Už ani ten spam nieje čo býval.
njn..uz aj tam fici lacny cinsky smejd
 
fatality
2019-06-02 23:09:35+02
"algoritmus" zas naklada..vsetky fotky bud orezane,alebo deformovane,popr. aj aj.. ..
titulka hodna fotoserveru.. ..
 
blahoslav J B Art
2019-06-03 00:00:30+02
príspevok od: fatality
"algoritmus" zas naklada..vsetky fotky bud orezane,alebo deformovane,popr. aj aj.. ..
titulka hodna fotoserveru.. ..
ten algoritmus je nejaky zoofil
 
martinchirila
2019-06-03 20:27:53+02
príspevok od: blahoslav J B Art
ten algoritmus je nejaky zoofil
hlavne že po bokoch reklamy idu na 100% des veru.. ide to dole vodou akosi....
 
oldbas
2019-06-03 21:32:01+02
Proč jsou písmena v článcích a diskuzich tak malé? Při čtení na mobilu musím obracet na šířku, jinak vidím blechy. Když si zapnu režim čtečky(nevím, jak se tomu říká), tak to taky nefunguje. Na jiných stránkách vše v ok.
 
wilde
2019-06-04 07:52:50+02
Tento neresponzivny web je technologicky pekný prežitok. Pritom portál prináša fotografické novinky, edukuje, predstavuje pred-produkčné testy fotoaparátov, recenzie... Prečo nemá žiadny posun už niekolko rokov? Pritom by mal, určovať trend čo sa týka online vizuálnej prezentácie a hlavne byt súčastný!
 
close
2019-06-04 15:07:40+02
príspevok od: wilde
Tento neresponzivny web je technologicky pekný prežitok. Pritom portál prináša fotografické novinky, edukuje, predstavuje pred-produkčné testy fotoaparátov, recenzie... Prečo nemá žiadny posun už niekolko rokov? Pritom by mal, určovať trend čo sa týka online vizuálnej prezentácie a hlavne byt súčastný!
pretože aj tieto pripomienky sú výkrik do tmy na ktorý nik nereaguje ...možno tam je hlavný problém
 
seifi
2019-06-08 09:35:29+02
v takomto prípade si program nevie rady s druhým riadkom TOP alebo je nedostatok fotografii ?
 
blahoslav J B Art
2019-06-08 10:23:28+02
príspevok od: seifi
v takomto prípade si program nevie rady s druhým riadkom TOP alebo je nedostatok fotografii ?
aktualne je v galerii na ktitiku za 24 hodin len 17 fotiek, z toho 7 fotiek ma viac ako 3 lajky ... preto by sme mali pridavat fotky, nie diskusne prispevky o tomto stave
 
Strana 42 z 47
1 2 ... 40 41 42 43 44 ... 46 47
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()