Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

ePhoto pripomienky 3

Stratený Stano
Stratený Stano ocenenie redakciou 2015-04-10 13:38:09+02
Pripomienkovacie fórum č.2 bolo zamknuté a preto zakladám nové, v poradí tretie, aby bolo kde pripomienkovať...
 
seifi
2019-06-08 11:52:45+02
príspevok od: blahoslav J B Art
aktualne je v galerii na ktitiku za 24 hodin len 17 fotiek, z toho 7 fotiek ma viac ako 3 lajky ... preto by sme mali pridavat fotky, nie diskusne prispevky o tomto stave
tých 8 fotiek tam je, a nula je tiež číslo; a potom je dôvod v súlade s pravidlami dať fotografie s menším bodovým hodnotením, vyberať fotografie, ktoré nemajú bod môžu podľa počtu rozliknutí ...
 
seifi
2019-06-08 12:05:42+02
príspevok od: blahoslav J B Art
aktualne je v galerii na ktitiku za 24 hodin len 17 fotiek, z toho 7 fotiek ma viac ako 3 lajky ... preto by sme mali pridavat fotky, nie diskusne prispevky o tomto stave
a ešte dovetok, fotografia Kristína má v tomto čase 34 bodov, pridaná pred 18 hodinami, na titulke 5 fotografie, a Kristína v šuplíku "ďalšie z Top24" ; prečo nie je na titulke , kde je 5 fotografií ...
 
Otecadams
2019-06-08 12:59:54+02
Čo tam po titulke, upadá to tu. Minule boli v top 24 len dve fotky.
 
fatality
2019-06-09 00:40:41+02
príspevok od: Otecadams
Čo tam po titulke, upadá to tu. Minule boli v top 24 len dve fotky.
nuz..a ked im tu pred casom vacsina vravela,ze pripravovane zmeny povedu k upadku,tak...mali slusne povedane "na salame"..
 
landov
2019-06-10 06:55:50+02
fuuuu, tak to uz musi byt naozaj financna suchota, ked dnesny "redakcny stlpcek..." je len pre platiacich !
 
jugin
2019-06-10 07:20:48+02
Toto tu tuším ešte nebolo, aby ráno bola foto dňa ešte aj medzi poslednými pridanými, hold aspoň sa dá veľmi ľahko zrátať, koľko sa tu včera pridalo fotiek. Ale myslím, že nie len ephoto trpí týmto syndrómom . Bohužiaľ dnes ľuďom už vážne stačí len palec na soc sieťach.
 
michal.gaspierik
2019-06-18 10:47:58+02
Pri postupnom prezeraní fotiek na kritiku, vždy keď označím že sa mi fotka páči, tak ma to hodí späť na prvú fotku ( vlastne poslednú pridanú na kritiku). Človek potom musí znova prelistovať 20 fotiek, aby sa dostal tam kde skončil v prezeraní. Zrejme sa to tu už riešilo, len akosi tento problém pretrváva. Človek potom radšej veľa krát len listuje bez toho aby označil, ktorá fotka ho zaujala, prípadne označí len z tých, ktoré sa momentálne zobrazujú na hlavnej stránke
Ale aby som neostal len pri kritike, ďakujem K. Srncovi za jeho prínosné články na tejto stránke
 
kevo7
2019-06-18 13:53:49+02
príspevok od: michal.gaspierik
Pri postupnom prezeraní fotiek na kritiku, vždy keď označím že sa mi fotka páči, tak ma to hodí späť na prvú fotku ( vlastne poslednú pridanú na kritiku). Človek potom musí znova prelistovať 20 fotiek, aby sa dostal tam kde skončil v prezeraní. Zrejme sa to tu už riešilo, len akosi tento problém pretrváva. Človek potom radšej veľa krát len listuje bez toho aby označil, ktorá fotka ho zaujala, prípadne označí len z tých, ktoré sa momentálne zobrazujú na hlavnej stránke
Ale aby som neostal len pri kritike, ďakujem K. Srncovi za jeho prínosné články na tejto stránke
Môj príspevok zo dňa 20.11.2016
"Tretí rok som tu a stále to robí. Keď klikneš na Páči sa, klikni na krok späť a môžeš prezerať ďalej."
a teraz aktuálne:
Šiesty rok som tu a stále to robí. Keď klikneš na Páči sa, klikni na krok späť a môžeš prezerať ďalej.
 
michal.gaspierik
2019-06-18 15:19:23+02
príspevok od: kevo7
Môj príspevok zo dňa 20.11.2016
"Tretí rok som tu a stále to robí. Keď klikneš na Páči sa, klikni na krok späť a môžeš prezerať ďalej."
a teraz aktuálne:
Šiesty rok som tu a stále to robí. Keď klikneš na Páči sa, klikni na krok späť a môžeš prezerať ďalej.
Ďakujem za radu, ten krok späť naozaj funguje.
 
kevo7
2019-06-18 15:29:57+02
príspevok od: michal.gaspierik
Ďakujem za radu, ten krok späť naozaj funguje.
Admin vtedy napísal:
"Vieme o tom probléme, prerábame celu galériu, tak by sa mal vyriešiť aj toto.
Vopred ďakujeme ešte za trochu trpezlivosti. " - možno sa raz dočkáme

Je taký vtip: "...keď chlap raz povie že to opraví, tak to bude opravené!!! Netreba to každý rok opakovať"
 
seifi
2019-07-06 16:53:03+02
na titulke sú 4 fotografie TOP, v šuplíku "ďalšie z TOP 24" ani jedna fotografia" ; dobre, iné TOP nie sú; ale jedna z titulky vypadla, bola nahradená fotografiu zo šuplíka "na kritiku" . Ale tá z titulky, ktorá bola v TOP, navypadla do šuplíka "ďalšie z TOP" proste v TOP nie sú žiadne. A potom, prečo keď sú na titulke 4 fotografie nepribudne 5 - ta ? miesta je tam dosť; je to tu chaotické, nepresvedčivé , neprofesionálne u stránky, kde sa platí
 
blahoslav J B Art
2019-07-06 20:48:17+02
príspevok od: seifi
na titulke sú 4 fotografie TOP, v šuplíku "ďalšie z TOP 24" ani jedna fotografia" ; dobre, iné TOP nie sú; ale jedna z titulky vypadla, bola nahradená fotografiu zo šuplíka "na kritiku" . Ale tá z titulky, ktorá bola v TOP, navypadla do šuplíka "ďalšie z TOP" proste v TOP nie sú žiadne. A potom, prečo keď sú na titulke 4 fotografie nepribudne 5 - ta ? miesta je tam dosť; je to tu chaotické, nepresvedčivé , neprofesionálne u stránky, kde sa platí
Treba pridávať fotky a hodnotiť /lajkovať/ a bude to fungovať.
 
seifi
2019-07-06 21:07:28+02
príspevok od: blahoslav J B Art
Treba pridávať fotky a hodnotiť /lajkovať/ a bude to fungovať.
som si všimol, že robíš advokáta ...
 
blahoslav J B Art
2019-07-07 09:47:48+02
príspevok od: seifi
som si všimol, že robíš advokáta ...
Ja som si všimol, že máš viac pridaných komentov o nefungujucej galérií, ako pridaných fotiek do galérie 😁

To mi pripomenulo vtip o tom, ako sa žid sťažuje Bohu, že nikdy nevyhral v lotérii. A ten mu povedal, že najskôr si musí kúpiť aspoň 1 žreb 😜
 
seifi
2019-07-07 10:02:01+02
Ja hrám, čo mi je povolené, ale druhej strane to hapruje sem tam. A teba platia, že potláčaš kritiku? Či to tak sám od seba ? Už sme v inom režime. Už je povolená. Či si druhý, čo november nezachytil ? A dnes titulka beží, vidíš to ?
 
blahoslav J B Art
2019-07-07 11:55:50+02
príspevok od: seifi
Ja hrám, čo mi je povolené, ale druhej strane to hapruje sem tam. A teba platia, že potláčaš kritiku? Či to tak sám od seba ? Už sme v inom režime. Už je povolená. Či si druhý, čo november nezachytil ? A dnes titulka beží, vidíš to ?
Nepytam sa, čo môže slovenský hip hop urobiť pre mňa, aj keď si platím členské, ale čo môžem urobiť ja pre slovenský hip hop
 
fatality
2019-07-07 12:12:10+02
príspevok od: seifi
Ja hrám, čo mi je povolené, ale druhej strane to hapruje sem tam. A teba platia, že potláčaš kritiku? Či to tak sám od seba ? Už sme v inom režime. Už je povolená. Či si druhý, čo november nezachytil ? A dnes titulka beží, vidíš to ?
naco sa bavis s clovekom,ktoreho polovica prispevkov je trollovanie?
 
seifi
2019-07-07 12:38:32+02
príspevok od: fatality
naco sa bavis s clovekom,ktoreho polovica prispevkov je trollovanie?
... a ja že normálny chlap
 
blahoslav J B Art
2019-07-07 12:39:42+02
Pridaj fotku, nie nárek 😋
 
blahoslav J B Art
2019-07-07 12:43:15+02
to je take tradicne slovenske ... nariekat, ohovarat, vyhovarat sa, krcmove reci ... ale skutok ziaden ... nema kto pridat fotky, ked sa mu nepaci stav galerie
 
Strana 43 z 47
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()