Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

Ma význam kritizovat fotografie?

Fuser
Fuser 2022-05-13 10:39:43+02
V casti "Fotografie na kritiku" - ma vobec vyznam nieco pisat?
Podla mna NEMA.

Dovod: Ak som niekomu napisal nieco kriticke, tak tu fotku zmazal. Preco asi: aby sa o jeho fotkach nepisalo skarede, nestoji si za tou fotkou, ma strach ...???

Stava sa to casto, ale nikdy kritika nebola "urazliva", skor som sa pytal "nebolo by to lepse takto..."
Naco mam stracat svoj cas niekomu v dobrom hodnit fotky ked to hned zmaze a nik iny sa uz nic nedozvie. Mozno mam ja zly pohlad na vec ale autor mi to uz nepovie...

Ano niekto bude pisat, ze nemam pravo hodnit, ked ziadnu fotku tu nemam ale potom nerobte hodnotenia ani VY ked Vam v restauracii nechuti jedlo lebo nieste kuchari.
Nedavaj fotky na kritiku ked sa bojis ....

Riesenim by bolo blokovat mazanie aspon na 30dni ... ale totu nehrozi...
 
Marcel Rebro
2022-05-26 09:25:11+02
Ide gytheio po diaľnici a v rádiu hlásia:
- Na diaľnici ide auto v protismere, buďte opatrní!
Gytheio sa pozrie z okna a povie:
- Len jedno? Všetky!
 
gytheio
2022-05-26 09:43:26+02
príspevok od: Marcel Rebro
Ide gytheio po diaľnici a v rádiu hlásia:
- Na diaľnici ide auto v protismere, buďte opatrní!
Gytheio sa pozrie z okna a povie:
- Len jedno? Všetky!
Ta tvoja posledna fotografia ta uplne vystihuje, hyzdic ludi. Ta posledna trocha dostojnosti a hrdosti ktora v tych eskimakoch este ostala v tom ruskom systeme, o tu trochu si ich komplet obral ty. A to seba prezentujes ako niekoho kto foti srdcom. Ty si negativny so vsim vsudy.
 
Porubo
2022-05-26 10:32:07+02
príspevok od: gytheio
Vy ked neviete kam zacnete urazat
Nechcem nejak posobit prilis edukativne, ale vo svete nie sme izolovane ostrovy a vsetko je navzajom poprepajane. A to co vnimame v okolitom svete je to co je v nasom vnutri. Nie je to ziadna "ezoterika" ale ide o to ze vsade su spatne vazby. Takze ako sa spravas k inym, tak sa prispobia ostatni a podobne sa spravaju k Tebe. Plus este taka vec, ako mas nastavene myslenie tak ocakavas ze aj ostatni podobne myslia a mozes mat predsudky ze Ta urazaju. Preco sa to nedeje inym ludom? Alebo preco ini ludia, aj ked maju ine nazory tak im ich vyvracaju laskavo?
Cele je to o jednoduchej veci, zmenit seba a zmenit tym svet. Zacni byt laskavy, a svet bude k Tebe laskavy, take je to proste!
 
gytheio
2022-05-26 10:40:25+02
príspevok od: Porubo
Nechcem nejak posobit prilis edukativne, ale vo svete nie sme izolovane ostrovy a vsetko je navzajom poprepajane. A to co vnimame v okolitom svete je to co je v nasom vnutri. Nie je to ziadna "ezoterika" ale ide o to ze vsade su spatne vazby. Takze ako sa spravas k inym, tak sa prispobia ostatni a podobne sa spravaju k Tebe. Plus este taka vec, ako mas nastavene myslenie tak ocakavas ze aj ostatni podobne myslia a mozes mat predsudky ze Ta urazaju. Preco sa to nedeje inym ludom? Alebo preco ini ludia, aj ked maju ine nazory tak im ich vyvracaju laskavo?
Cele je to o jednoduchej veci, zmenit seba a zmenit tym svet. Zacni byt laskavy, a svet bude k Tebe laskavy, take je to proste!
Nezavadzaj prisim ta, nedeje sa to iba mne. Tu sa odohrali uz ovela horsie situacie a aj v poslednom case a bez mojej ucasti, tebe by tiez nezaskodilo byt objektivny.
 
Porubo
2022-05-26 10:41:57+02
príspevok od: gytheio
Nezavadzaj prisim ta, nedeje sa to iba mne. Tu sa odohrali uz ovela horsie situacie a aj v poslednom case a bez mojej ucasti, tebe by tiez nezaskodilo byt objektivny.
Tak to aspon vyskusaj ci to funguje. Ved za pokus, byt laskavym, nic nedas, no nie!?
 
gytheio
2022-05-26 10:47:31+02
príspevok od: Porubo
Tak to aspon vyskusaj ci to funguje. Ved za pokus, byt laskavym, nic nedas, no nie!?
Preco nereagujes na rebra? Zaregistroval si niekedy co on dokazal napisat? A lajkoval si ho. Si pokritec.
 
Porubo
2022-05-26 11:37:51+02
príspevok od: gytheio
Preco nereagujes na rebra? Zaregistroval si niekedy co on dokazal napisat? A lajkoval si ho. Si pokritec.
Zakial budes si vsimat druhych a nie seba, tak sa z toho nevymanis. To mas ako to zname biblicke smietko v oku druheho.
 
gytheio
2022-05-26 11:45:13+02
príspevok od: Porubo
Zakial budes si vsimat druhych a nie seba, tak sa z toho nevymanis. To mas ako to zname biblicke smietko v oku druheho.
To co som napisal nebolo o tom ci si vsimam inych, bol o tebe, ze si vsimas iba mna... vobec neregistrujes , ze si skoro v kazdom svojom komente protirecis???
 
ViloM
2022-05-26 14:43:33+02
príspevok od: gytheio
tebe je to jasne v tvojej hlave ale vysvetlit to nevies
Ak nevieš pochopiť krátky písaný text, tak chybu hľadaj v svojej mentálnej výbave, nie vo mne. Prajem pekný deň.
 
Fuser
2022-05-26 16:40:00+02
gytheio - Prosimta kasli nanich ...nechcem tu mat vlakno plne sprostosti ako sa tu hadate.
Kto ma potom citat XY stran co niesu k teme.

Dakujem
 
gytheio
2022-05-26 16:42:00+02
príspevok od: ViloM
Ak nevieš pochopiť krátky písaný text, tak chybu hľadaj v svojej mentálnej výbave, nie vo mne. Prajem pekný deň.
Porubo neviem ci to registrujes, vzdy ked neviete zacnete s tymto.
 
ViloM
2022-05-26 21:18:48+02
príspevok od: gytheio
Porubo neviem ci to registrujes, vzdy ked neviete zacnete s tymto.
Ak tu niečo niekto nevie, tak si to ty. Píšeš tu vyložené hlúposti a k tomu máš aj slovník ako zo štvrtej cenovej. Každú diskusiu musíš doslova zaprasiť. Nechcem tu živiť tvoje trolovanie tak s tebou končím debatu a ospravedlňujem sa ostatným, že som sa nechal strhnúť tvojimi hejtami.
 
blahoslav J B Art
2022-05-26 22:00:43+02
... aby som to cele zhrnul ... ma vyznam kritizovat fotografa, nie fotografie
 
gytheio
2022-05-27 06:59:54+02
príspevok od: ViloM
Ak tu niečo niekto nevie, tak si to ty. Píšeš tu vyložené hlúposti a k tomu máš aj slovník ako zo štvrtej cenovej. Každú diskusiu musíš doslova zaprasiť. Nechcem tu živiť tvoje trolovanie tak s tebou končím debatu a ospravedlňujem sa ostatným, že som sa nechal strhnúť tvojimi hejtami.
Precitaj po sebe co si tu dokazal popisat miesto toho aby si vysvetlil to co si sam napisal. Stacilo vysvetlit jeden tvoj nezmysel a nebolo by to tu zasrane.
 
arpi
2022-05-27 08:16:56+02
príspevok od: ViloM
Ak tu niečo niekto nevie, tak si to ty. Píšeš tu vyložené hlúposti a k tomu máš aj slovník ako zo štvrtej cenovej. Každú diskusiu musíš doslova zaprasiť. Nechcem tu živiť tvoje trolovanie tak s tebou končím debatu a ospravedlňujem sa ostatným, že som sa nechal strhnúť tvojimi hejtami.
Tak ako kedysi kazda dedina mala miestneho blazna ma dnes kazdy web svojho. Keca a mudruje do vsetkeho, ale nikto ho neberie vazne. Patri k miestnemu folkloru.
 
Rofo
2022-05-27 13:37:55+02
príspevok od: Fuser
gytheio - Prosimta kasli nanich ...nechcem tu mat vlakno plne sprostosti ako sa tu hadate.
Kto ma potom citat XY stran co niesu k teme.

Dakujem
No a k comu si teda dospel v tej teme? Budes tie fotky kritizovat, ci kasles na to?
 
gytheio
2022-05-27 15:09:55+02
príspevok od: arpi
Tak ako kedysi kazda dedina mala miestneho blazna ma dnes kazdy web svojho. Keca a mudruje do vsetkeho, ale nikto ho neberie vazne. Patri k miestnemu folkloru.
Najde sa medzi vami nejaky sudruh ktory vysvetli tu vetu vasho stranickeho kolegu?
 
blahoslav J B Art
2022-05-27 15:26:43+02
príspevok od: gytheio
Najde sa medzi vami nejaky sudruh ktory vysvetli tu vetu vasho stranickeho kolegu?
moje vysvetlenie je ... ze trafena hus zagaga ... ale mozem sa mylit
 
gytheio
2022-05-27 15:36:34+02
príspevok od: blahoslav J B Art
moje vysvetlenie je ... ze trafena hus zagaga ... ale mozem sa mylit
a vzdy nova
 
arpi
2022-05-27 18:12:55+02
príspevok od: blahoslav J B Art
moje vysvetlenie je ... ze trafena hus zagaga ... ale mozem sa mylit
Presne! Nemylis sa.
 
Strana 4 z 8
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()