Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

Zdá sa mi to, alebo sú fotografie v TOP24 lepšie ako boli?

jan.zitniak
2010-12-10 17:12:47+01
No neviem ephoťáci, ale mám dojem, že fotografie v TOP24 sú nejaké krajšie ako predtým, mýlim sa?
 
wayne
2010-12-10 17:17:02+01
i mne sa tak vidi, zda sa ze novy system nam pomohol zvysit kvalitu alebo sa len komunita naucila lepsie fotit?
 
brehulka
2010-12-10 17:27:52+01
Prestalo sa fotiť širokáčom!
 
jan.zitniak
2010-12-10 17:33:43+01
príspevok od: wayne
i mne sa tak vidi, zda sa ze novy system nam pomohol zvysit kvalitu alebo sa len komunita naucila lepsie fotit?
Asi si trafil, komunita sa naucila lepsie fotit
 
Hegi
2010-12-10 17:34:30+01
širokáč s tým nemá nič spoločné...
 
maTTo_corp
2010-12-10 17:44:10+01
príspevok od: Hegi
širokáč s tým nemá nič spoločné...
ty si tu príliš málo prítomný a tak nevieš, že \"širokáč\" je tu taký inside joke na ephote...rovnako ako užívateľ brehulka

...k téme...áno, tiež mám pocit, že systém prispel k zvýšeniu kvality...
 
Matúš Koprda
2010-12-10 17:46:50+01
príspevok od: maTTo_corp
ty si tu príliš málo prítomný a tak nevieš, že \"širokáč\" je tu taký inside joke na ephote...rovnako ako užívateľ brehulka

...k téme...áno, tiež mám pocit, že systém prispel k zvýšeniu kvality...
ja si skôr myslím že pokec-fotky prídu už každú chvíľu. Je to asi tým že aby fotka mohla dostať body, netreba ju len pridať ale aj poslať na kritiku (2 úkony). Ovce zistia... (((: samozrejme bez urážky hocikoho...
Hlavne sa mi zdá, že sa nejak pomenej komentuje... Asi si ľudia ešte nezvykli...
 
Hegi
2010-12-10 17:49:18+01
Maťo, aj keď neviem o inside joku (došlo mi, že vážne to myslené nebude).. Nebral si snáď môj príspevok vážne...
 
maTTo_corp
2010-12-10 17:54:38+01
príspevok od: Hegi
Maťo, aj keď neviem o inside joku (došlo mi, že vážne to myslené nebude).. Nebral si snáď môj príspevok vážne...
s tebou je to ťažko Mišo.. (not offensive) ja len pre istotu...
 
maTTo_corp
2010-12-10 17:57:19+01
príspevok od: Matúš Koprda
ja si skôr myslím že pokec-fotky prídu už každú chvíľu. Je to asi tým že aby fotka mohla dostať body, netreba ju len pridať ale aj poslať na kritiku (2 úkony). Ovce zistia... (((: samozrejme bez urážky hocikoho...
Hlavne sa mi zdá, že sa nejak pomenej komentuje... Asi si ľudia ešte nezvykli...
tak áno komentuje sa menej, jednak si ľudia zrejme ešte úplne nezvykli a venujú pozornosť iným veciam a jednak to môže byť spôsobené aj tým bugom, kvôli ktorému musíš aj bodovať ak chceš komentovať...ono sa to rozbehne..

...a učite tu stále budú pribúdať aj fotky bez akejkoľvek hodnoty...ale myslím, že do top prehľadu sa nedostanú tak ľahko ako tomu bolo doteraz....
 
Matúš Koprda
2010-12-10 18:03:55+01
príspevok od: maTTo_corp
tak áno komentuje sa menej, jednak si ľudia zrejme ešte úplne nezvykli a venujú pozornosť iným veciam a jednak to môže byť spôsobené aj tým bugom, kvôli ktorému musíš aj bodovať ak chceš komentovať...ono sa to rozbehne..

...a učite tu stále budú pribúdať aj fotky bez akejkoľvek hodnoty...ale myslím, že do top prehľadu sa nedostanú tak ľahko ako tomu bolo doteraz....
vyzerá to bohužiaľ tak, že systém je nastavený tak, že znova vyhráva \"súťaž o topku\" fotka, ktorá má vyšší počet hodnotení (a to aj keď má menej bodov...)....
 
leto
2010-12-10 18:10:45+01
príspevok od: maTTo_corp
tak áno komentuje sa menej, jednak si ľudia zrejme ešte úplne nezvykli a venujú pozornosť iným veciam a jednak to môže byť spôsobené aj tým bugom, kvôli ktorému musíš aj bodovať ak chceš komentovať...ono sa to rozbehne..

...a učite tu stále budú pribúdať aj fotky bez akejkoľvek hodnoty...ale myslím, že do top prehľadu sa nedostanú tak ľahko ako tomu bolo doteraz....
+ všetci sú bud 25 hodin v robote,alebo v nákupných centrách,,,
 
Hegi
2010-12-10 18:19:32+01
príspevok od: maTTo_corp
s tebou je to ťažko Mišo.. (not offensive) ja len pre istotu...
s tebou je ťažko (not offensive, too). Stop this stupid dialogue! ... Kvalita fotiek sa zvýšila len preto, že som ešte žiadnu fotku nepridal do fotokritiky!
 
bebel
2010-12-28 07:55:54+01
nemyslim si... vzdy tu boli, len ostavali nepovsimnute. bohuzial.
 
javelin
2010-12-28 08:14:19+01
príspevok od: maTTo_corp
tak áno komentuje sa menej, jednak si ľudia zrejme ešte úplne nezvykli a venujú pozornosť iným veciam a jednak to môže byť spôsobené aj tým bugom, kvôli ktorému musíš aj bodovať ak chceš komentovať...ono sa to rozbehne..

...a učite tu stále budú pribúdať aj fotky bez akejkoľvek hodnoty...ale myslím, že do top prehľadu sa nedostanú tak ľahko ako tomu bolo doteraz....
Nepochopil som niečo.....?
Práve som dal koment topke dňa bez bodov......či inak si myslel...?

www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/162299/furmani-maju-fajcpauzu/?filter=top&type=1
 
brki
2010-12-28 08:49:13+01
neviem jednoznačne potvrdiť, či to tvrdenie v nadpise platí, v každom prípade som novej verzii ephota prišiel na chuť a k starému by som sa nerád vrátil...jedno mi vadí...a je to chyba nás užívateľov, vrátane mňa...používame škálu 6-7, občas 5....nižšie len veľmi výnimočne - to škodí kvalite tohto portálu. Prvé dni som si všimol, že mnohí začali používať celú škálu, ale padli sme zase späť. Možno je tá škála do 7 zbytočná a bohate by sme si vystačili s 1-3
 
Photograph33
2010-12-28 08:55:45+01
tak ako som pisal aj na fotopatracke.cz, k comu su dobre body?.....co vam povedia.....?....nic......viac si vazim komenty...tie naozaj povedia autorovi co sa na fotografii paci a co by sa dalo zlepsit.........
 
Big Lebowski
2010-12-28 09:09:14+01
príspevok od: Photograph33
tak ako som pisal aj na fotopatracke.cz, k comu su dobre body?.....co vam povedia.....?....nic......viac si vazim komenty...tie naozaj povedia autorovi co sa na fotografii paci a co by sa dalo zlepsit.........
Krásne, super, pekné, ... .

Ono aj komentár musí mať nejaký obsah a výpovednú hodnotu. Niekedy ale tieto slová strácajú aj svoj pôvodný význam keď sa pozrieš na fotku a na komentár. Hold, niektorý užívatelia poznajú len bodovanie 6-7 a niektorý komentáre krásne a super.
PS: Ďalšou otázkou je, čo je to to krásne, ale tým sa ľudia zapodievajú už storočia a na nič neprišli.
 
bacil2
2010-12-28 09:26:09+01
slová, slová, slová...
...ale načo slová? priateľov treba...veľa priateľov...
zvyšujú kvalitu fotografie...a ani na úrade bez nich nič nevybavíš...
 
maTTo_corp
2010-12-28 09:30:42+01
príspevok od: javelin
Nepochopil som niečo.....?
Práve som dal koment topke dňa bez bodov......či inak si myslel...?

www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/162299/furmani-maju-fajcpauzu/?filter=top&type=1
tak teraz sa už dá ...len zo začiatku to blblo a musel si aj bodovať resp. použiť jedno koumácke riešenie čo mrco vymyslel
 
Strana 1 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()