Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

Kam zmizol fotograf11?

arpi
arpi 2011-02-28 09:53:25+01
Vcera tu bola fotka od autora fotograf11. Dnes nie je. A nie je tu ani fotograf11. Co si pamatam mal dost prispevkov pod fotkami a aj fore. Uniklo mi nieco?
 
tomasGalajda
2011-02-28 10:58:36+01
ako ste prišli na to, že fotky ktore uverejnoval neboli naozaj jeho na základe EXIF-u? alebo sa ozval pravý ´´majitel´´ fotografií? neviem ako sa to dá a zaujíma ma to ale samozrejme pochopím ak to sem z logických dôvodov nenapíšete....
 
Marcel Rebro
2011-02-28 11:01:54+01
príspevok od: kralik_j
???
Cako ma upozornil na skutocnost, ze fotka ktoru som bodoval je od autora na 1x. Mimochodom fotka toho isteho autora (Zoltan Huszti) tu (na ePhoto) uz raz bodovala ... a postihol ju rovnaky osud ...
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2011-02-28 11:25:56+01
príspevok od: tomasGalajda
preco si nedate normale nick ako meno a priezvisko ?ale to je len tak na okraj...temy....samozrejme kazdy si moze dat nick aky chce a ako bolo napisane nebol zmazany z dôvodu mylenia si dvoch podobných nickov....co je ale zarazajuce, ze niekto má tu odvahu dat sem cudizu fotografiu a zapísať ju ako vlastnúúúú.....
A ja som bol celkom v tom, že to bolo preto (mýlenie si nickov...)...
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2011-02-28 11:39:18+01
príspevok od: Karol Srnec
Algoritmus vyhodnocovania nevybera fotku v konkretnom dni, ale za poslednych 24 hodin. Preto druha fotka v poradi nemusi byt ta, ktora bola v ten den za tou vymazanou.
Dovolím si nesúhlasiť...
Ak je foto pridaná po polnoci, má takmer 24 hodín na zbieranie bodov a podstatne vyššiu šancu na umiestnenie sa ako Foto dňa než iná foto, pridaná v ten deň napr. o 22.00 hod. Po polnoci sa totiž sčítavanie bodov uzavrie, a fotka pridaná o 22.00 má len dve hodiny na ich zbieranie. Na druhý deň o 22.00 táto foto z Top24 vypadne a opäť nemá šancu na získanie pozície ako Foto dňa...

Ak by to malo byť tak, že Foto dňa je vyhodnocovaná za posledných 24 hodín, musela by byť vyhlásená až na tretí deň a nie už na druhý po pridaní... Logika je logika...
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2011-02-28 11:41:54+01
príspevok od: tomasGalajda
ako ste prišli na to, že fotky ktore uverejnoval neboli naozaj jeho na základe EXIF-u? alebo sa ozval pravý ´´majitel´´ fotografií? neviem ako sa to dá a zaujíma ma to ale samozrejme pochopím ak to sem z logických dôvodov nenapíšete....
Mnohí užívatelia sa učia i tým, že si prezerajú, alebo uverejňujú svoje fotky i na iných portáloch. Preto si všímajú, niektorí si zapamätajú a porovnajú - a podozrenie je na svete...
 
Fotograf77
2011-02-28 11:44:39+01
príspevok od: tomasGalajda
ako ste prišli na to, že fotky ktore uverejnoval neboli naozaj jeho na základe EXIF-u? alebo sa ozval pravý ´´majitel´´ fotografií? neviem ako sa to dá a zaujíma ma to ale samozrejme pochopím ak to sem z logických dôvodov nenapíšete....
http://www.tineye.com/
a da sa instalovat aj ako plug-in do weboveho prehliadaca. . . staci vyckat, kym danu fotografiu zaindexuje a da sa vyhladat. . . takto sa da vyhladat vela kopii fotografii, aj ktore su napriklad pozmenene postprocessom
 
brehulka
2011-02-28 12:14:22+01
Neviem, kto ten pán fotograf bol, ten mi ani nechýba, ale ja sa najviac teším, že nezmizol pán Koma, ten by mi veru chýbal!
 
FLASH-FOTO
2011-02-28 13:28:19+01
Mne sa stalo niečo podobné..., v jednej súťaži som našiel fotku, ktorá suverénne viedla, poznal som ju dobre, lebo to bol kamarátov rukopis a tiež ju zneužil nejaký \"autor\"..., pritom to bola honorovaná súťaž.
 
Cako
ocenenie redakciou 2011-02-28 13:43:50+01
príspevok od: Marcel Rebro
research (c) Cako

http://1x.com/photos/member/34239/32505/

ps : Peto, dufam ze tentorat Ta (c)eckom nepoburim ...
tentokrat nie
 
KESKOSENI
2011-02-28 15:36:21+01
http://www.tineye.com/ -nenasiel ani jednu moju foto na nete....
 
Samantha
2011-02-28 16:18:20+01
príspevok od: Fatty
boože, nejako to príliš prežívate...to sú problémy, že vraj kto bude mať foto dňa
neviem prečo si niektorí ludia myslia že fotenie je šport...
lebo mnoho z nich je chlapov
nooo chlapci, zartujem, ale je v tom kus pravdy.
 
Cyril
2011-02-28 16:44:09+01
príspevok od: Samantha
lebo mnoho z nich je chlapov
nooo chlapci, zartujem, ale je v tom kus pravdy.
My chlapi sme uz raz taki, ked netrufame si ich zmerat, aspon velke auto si kupime
 
Samantha
2011-02-28 16:50:19+01
príspevok od: Cyril
My chlapi sme uz raz taki, ked netrufame si ich zmerat, aspon velke auto si kupime
to aspon mozes casom vymenit za vacsie
 
Marcel Rebro
2011-02-28 17:15:33+01
príspevok od: Cyril
My chlapi sme uz raz taki, ked netrufame si ich zmerat, aspon velke auto si kupime
 
Cyril
2011-02-28 18:30:19+01
príspevok od: Marcel Rebro
Fotograf11 zažil päť minút Vtáka ohniváka
 
bonifacko
2011-02-28 18:36:50+01
Je to nechutné a indikuje to stav našej spoločnosti. Vybudovať si prestíž na cudzích výsledkov. A kolko len je/bolo už ukradnutych napadov. A týpkovia, čo maju široke lakte sa nad tym ani nepozastavia. Robia to uplne prirodzene.
 
noik
ocenenie redakciou 2011-02-28 19:16:40+01
neodstahoval sa do Humpolce?
http://www.youtube.com/watch?v=xfR_bEqSjwI&feature=related
 
Anena
2011-02-28 20:07:19+01
príspevok od: Stratený Stano
Redakcia si povedala - máme tu fotograga11, máme tu Fotografa77, ľudia sa budú mýliť, šup jedného do koša...
Tak tento koment ako humorny prispevok nema chyby
 
walde
ocenenie redakciou 2011-02-28 21:07:01+01
príspevok od: Karol Srnec
Algoritmus vyhodnocovania nevybera fotku v konkretnom dni, ale za poslednych 24 hodin. Preto druha fotka v poradi nemusi byt ta, ktora bola v ten den za tou vymazanou.
Sorry, ale táto odpoveď nie je celkom zrozumiteľná...beta verzia funguje tak, že fotkou dňa sa stáva tá, ktorá má v danom dni najväčší počet hodnotení a to na základe poradia presne o polnoci...nie tá, ktorá získa najviac hodnotení kedykoľvek v priebehu posledných 24 hodín, aj keď \"zmizne\" z topky ešte pred polnocou (Strateny by povedal že polnočný systém bol zachovaný ).
Viac hodnotení by ešte mohla mať aktuálna foto dňa, tak som sa na to pozrel:
Foto dňa, ktoré tu je zobrazené dnes nespĺňa ani jednu z týchto podmienok, nezískala v priebehu včerajšieho dňa (t.j. 27.2.) najviac hodnotení. Konkrétne získala 15 hodnotení a fotografia,ktorá bola včera o polnoci druhá za vymazanou získala 19 hodnotení.

Sorry, nič viac, nič menej,nechcem sa vadiť len spresňujem informáciu ktorú si tu dal. Predpokladám že beta je takto naprogramovaná a že sa nerobil nejaký \"ručný\" zásah.
 
Fotograf77
2011-02-28 21:18:01+01
príspevok od: walde
Sorry, ale táto odpoveď nie je celkom zrozumiteľná...beta verzia funguje tak, že fotkou dňa sa stáva tá, ktorá má v danom dni najväčší počet hodnotení a to na základe poradia presne o polnoci...nie tá, ktorá získa najviac hodnotení kedykoľvek v priebehu posledných 24 hodín, aj keď \"zmizne\" z topky ešte pred polnocou (Strateny by povedal že polnočný systém bol zachovaný ).
Viac hodnotení by ešte mohla mať aktuálna foto dňa, tak som sa na to pozrel:
Foto dňa, ktoré tu je zobrazené dnes nespĺňa ani jednu z týchto podmienok, nezískala v priebehu včerajšieho dňa (t.j. 27.2.) najviac hodnotení. Konkrétne získala 15 hodnotení a fotografia,ktorá bola včera o polnoci druhá za vymazanou získala 19 hodnotení.

Sorry, nič viac, nič menej,nechcem sa vadiť len spresňujem informáciu ktorú si tu dal. Predpokladám že beta je takto naprogramovaná a že sa nerobil nejaký \"ručný\" zásah.
Zaujimalo by ma odkial si prisiel k tomu, co si napisal?. . . podla mna tu ten \"polnocny\" system uz nie je. . . vsimol som si to na fotke od tomatita, pridal ju okolo 8mej vecer v piatok a v sobotu bola v TOPke. .. . a bola tam do rannych hodin do nedele. . . a az rano sa tam objavila moja. . .
Ak by tu ten \"polnocny\" system fungoval, tak by tomatito voju fotografiu nemohol mat v topke. . . kedze ju pridal 4 hodiny pred polnocou .)

To preco je v topke ta moja este stale, je ale zahadou
 
Strana 2 z 5
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()