Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

Áách tá polnoc

Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-05-19 19:04:19+02
Dúfal som, že s prvou väčšou úpravou a zmenou portálu príde i nové riešenie, čo sa týka popolnočného pridávania foto... ale neprišlo...
A tak sú stále zvýhodňovaní tí, ktorí majú svoju foto na kritike čo najdlhšie... Je to zo strany vedenia portálu zámer, alebo neprikladajú tomuto neduhu význam...???
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-05-19 19:09:22+02
Prosím prípadných prispievateľov do témy, aby pamätali na slová pána šéfredaktora, ktoré nedávno vyslovil... citujem:
Pokial sa objavia prispevky znevazujuce niekoho osobu, budem ich mazat, ci sa jedna o uzivatela, kamarata, alebo niekoho profil

Tak bacha na vec...
 
inkubbus
2012-05-19 19:14:51+02
a čo ti bráni tiež pridať foto po polnoci? či iba nariekaš že máš málo "páči sa" lebo niekto má fotku na portáli dlhšie ako ty?

navrhujem teda aby admini zakázali o pol noci pridávanie fotiek a povolili ho až vtedy keď ty uznáš za vhodné
 
dalay-lamma
2012-05-19 19:30:18+02
príspevok od: Stratený Stano
Dúfal som, že s prvou väčšou úpravou a zmenou portálu príde i nové riešenie, čo sa týka popolnočného pridávania foto... ale neprišlo...
A tak sú stále zvýhodňovaní tí, ktorí majú svoju foto na kritike čo najdlhšie... Je to zo strany vedenia portálu zámer, alebo neprikladajú tomuto neduhu význam...???
Hej, napriklad pocitat dobu, pocas ktorej fotka bola na kritike a pri prekroceni napr. 24 hodin danu fotku nezobrazit...
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2012-05-19 19:31:37+02
1. Foto dna sa uz od spustenia bety nevyhodnocuje na zaklade kalendarneho dna, prave kvoli polnocnemu pridavaniu
2. Zmeny ktore sme urobili teraz, ozivili komentovanie aj aj prezeranie fotografii
3. Po tom, co si donedavna bojoval o kazy bod, aby si mal foto dna, je udivujuce, ako teraz vyhlasujes bojkot proti bodovaniu cez "paci sa".
4. Cudujem sa aj celemu hnutiu bojkotovania bodovania. Bodovanim mozete do popredia pretlacit fotky, ktore sa pacia vam a ukazat ostatnym, co si maju vsimat
5. Foto dna nie je zaidna sutaz a neprinalezi jej ziadna odmena. V skutocnosti bodovanie a vytvorenie nejakeho rebricku vytahuje z galerie tie zaujimavejsie fotky do pozornosti ostatnych. Samozrejme, ze niektorym skutocne dobrym sa to nepostasti. Nemozeme ale ocakavat, ze priemerny amater dokaze skutocne ocenit netradicnu kompoziciu. Preto budu v popredi skor pekne, remeselne podarene fotografie a lubive namety. Ak niekto hlada skutocne ocenenie svojej tvorby, nemoze ju cakat od beznych uzivatelov. Odporucam portfolio review, prihlasenie sa do sutazi a pod.

P.S. Nemusis mi odpisovat. Nepresvedil som ta doteraz, tak sa mi to nepodari ani teraz. Moj nazor na jesitnost bojovania o Foto dna, som ti zdeli viackrat v minulosti. Tieto riadky pisem pre ostatnych. Aby sa zamysleli, co je skutocne dolezite a co nie. Ci je dolezita radost z fotografoavania a podelenie sa s vysledkami a skusenostami, alebo nezmyselny boj o objektivne hodnotenie subjektivneho zanru, ktorym fotografia je.
Nebudem venovat cas premyslanim nad utopistickymi napadmi, ktore by aj tak nefungolali, lebo nepocitaju s ludskym faktorom. S beznych uzivatelov odbornych kritikov nespravis. Keby sa ti to zazrakom podarilo, nemusime s ich nazorom suhlasit. Kazdy ma svoj pohlad a nazor na fotografiu. 100 odbornikov moze povedat, ze toto je najlepsia fotografia na svete. Aj tak ma kazdy pravo s nimi nesuhlasit a nemusi mat na to zaiden napisatelny dovod.
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-05-19 20:11:39+02
príspevok od: inkubbus
a čo ti bráni tiež pridať foto po polnoci? či iba nariekaš že máš málo "páči sa" lebo niekto má fotku na portáli dlhšie ako ty?

navrhujem teda aby admini zakázali o pol noci pridávanie fotiek a povolili ho až vtedy keď ty uznáš za vhodné
Ale nie, nenariekam... Len by som rád, keby fungovala spravodlivosť rovnako pre všetkých... Je mi ľúto, že si si to doteraz neuvedomil...
 
Napster050
2012-05-19 20:17:49+02
podľa mojho nazoru, fotka dňa zavisi od počtu "priatelov" (v systeme) daneho uživateľa, ktorý uvidia, že má novú fotku a ohodnotia, čím je tam neskutočný počet hodnotení a tým pádom vyhodnotené ako foto dňa.

týmto nechcem poukazovať na to, že plačem, že moja fotka tam nikdy nebola.... to som ani nikdy nečakal. Len niekedy by potešilo viacej hodnotení ako od dvoch náhodoných okoloidúcich
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-05-19 20:22:40+02
príspevok od: Karol Srnec
1. Foto dna sa uz od spustenia bety nevyhodnocuje na zaklade kalendarneho dna, prave kvoli polnocnemu pridavaniu
2. Zmeny ktore sme urobili teraz, ozivili komentovanie aj aj prezeranie fotografii
3. Po tom, co si donedavna bojoval o kazy bod, aby si mal foto dna, je udivujuce, ako teraz vyhlasujes bojkot proti bodovaniu cez "paci sa".
4. Cudujem sa aj celemu hnutiu bojkotovania bodovania. Bodovanim mozete do popredia pretlacit fotky, ktore sa pacia vam a ukazat ostatnym, co si maju vsimat
5. Foto dna nie je zaidna sutaz a neprinalezi jej ziadna odmena. V skutocnosti bodovanie a vytvorenie nejakeho rebricku vytahuje z galerie tie zaujimavejsie fotky do pozornosti ostatnych. Samozrejme, ze niektorym skutocne dobrym sa to nepostasti. Nemozeme ale ocakavat, ze priemerny amater dokaze skutocne ocenit netradicnu kompoziciu. Preto budu v popredi skor pekne, remeselne podarene fotografie a lubive namety. Ak niekto hlada skutocne ocenenie svojej tvorby, nemoze ju cakat od beznych uzivatelov. Odporucam portfolio review, prihlasenie sa do sutazi a pod.

P.S. Nemusis mi odpisovat. Nepresvedil som ta doteraz, tak sa mi to nepodari ani teraz. Moj nazor na jesitnost bojovania o Foto dna, som ti zdeli viackrat v minulosti. Tieto riadky pisem pre ostatnych. Aby sa zamysleli, co je skutocne dolezite a co nie. Ci je dolezita radost z fotografoavania a podelenie sa s vysledkami a skusenostami, alebo nezmyselny boj o objektivne hodnotenie subjektivneho zanru, ktorym fotografia je.
Nebudem venovat cas premyslanim nad utopistickymi napadmi, ktore by aj tak nefungolali, lebo nepocitaju s ludskym faktorom. S beznych uzivatelov odbornych kritikov nespravis. Keby sa ti to zazrakom podarilo, nemusime s ich nazorom suhlasit. Kazdy ma svoj pohlad a nazor na fotografiu. 100 odbornikov moze povedat, ze toto je najlepsia fotografia na svete. Aj tak ma kazdy pravo s nimi nesuhlasit a nemusi mat na to zaiden napisatelny dovod.
Ale no, musím reagovať...
1. Takže Foto dňa sa od spustenia bety verzie nevyhodnocuje na základe kalendárneho dňa...? Karol, tomu aj sám veríš...???
2. Takže oživili komentovanie... Ja som si nevšimol...
3. Ako som bojoval o každý bod...? Karol, bojovali tí, ktorí pred polnocou sekali jednoslovné komentáre a nadeľovali sedmičky... Ty vieš veľmi dobre, že k takémuto čomusi som sa nikdy neuchýlil... Toto je od teba úder pod pás...
4. O akom bodovaní rozprávaš...? Likeovanie považuješ za bodovanie...? Padol som na riť a ťažko sa mi vstáva...
5. Ja sa ozaj čudujem, že si nepamätáš, čo si napísal pred týždňom v téme
www.ephoto.sk/ephoto/novinky/zmeny-v-galerii-fotografii/#cid-56259
Ak by si to niekto nevšimol, tú vetu hneď v prvom odstavci, tak aj tú sem skopírujem:
Fotografie medzi sebou súťažia o titul Fotografia dňa. Víťazná fotografia je potom prezentovaná na titulnej strane portálu.

Nie, Kariol, je mi ľúto, nepresvedčil si ma... Ale presvedčili ma naši hokejisti... Utopické návrhy nemám - navrhol som len pridanie viacerých tlačítok... keď vie programátor nahodiť jedno, prečo by nemal vedieť ďalšie tri...?
 
planco
2012-05-19 20:24:03+02
príspevok od: Stratený Stano
Ale nie, nenariekam... Len by som rád, keby fungovala spravodlivosť rovnako pre všetkých... Je mi ľúto, že si si to doteraz neuvedomil...
a co je nespravodlive na doterajsom systeme?
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-05-19 20:26:05+02
príspevok od: planco
a co je nespravodlive na doterajsom systeme?
Zrejme ho dobre nepoznáš, keď sa takto pýtaš... Vysvetľoval som to už mnoho krát vo viacerých témach a nehnevaj sa, už sa mi nechce... lebo to ani tak nemá význam...
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-05-19 20:27:19+02
príspevok od: inkubbus
a čo ti bráni tiež pridať foto po polnoci? či iba nariekaš že máš málo "páči sa" lebo niekto má fotku na portáli dlhšie ako ty?

navrhujem teda aby admini zakázali o pol noci pridávanie fotiek a povolili ho až vtedy keď ty uznáš za vhodné
Prečo hneď útočíš na moju osobu...? To ani ty nevieš normálne diskutovať...?
 
planco
2012-05-19 20:32:12+02
príspevok od: Stratený Stano
Zrejme ho dobre nepoznáš, keď sa takto pýtaš... Vysvetľoval som to už mnoho krát vo viacerých témach a nehnevaj sa, už sa mi nechce... lebo to ani tak nemá význam...
vsimol som si tvoje prispevky uz davnejsie dozadu a vsetko okolo toho.. stale ale nechapem s cim mas problem? Lebo aj ty mozes fotku pridat o 00:01...
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-05-19 20:35:21+02
príspevok od: planco
vsimol som si tvoje prispevky uz davnejsie dozadu a vsetko okolo toho.. stale ale nechapem s cim mas problem? Lebo aj ty mozes fotku pridat o 00:01...
Môžem, ale hanbím sa... práve vďaka tomu, že popolnočné pridávanie foto pokladám a nieln ja, za nespravodlivé voči tým užívateľom, ktorí o polnoci spia, lebo ráno vstávajú do práce...
 
inkubbus
2012-05-19 20:37:25+02
príspevok od: Stratený Stano
Môžem, ale hanbím sa... práve vďaka tomu, že popolnočné pridávanie foto pokladám a nieln ja, za nespravodlivé voči tým užívateľom, ktorí o polnoci spia, lebo ráno vstávajú do práce...
tak toto ma dnes asi najviac pobavilo
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-05-19 20:38:38+02
príspevok od: planco
vsimol som si tvoje prispevky uz davnejsie dozadu a vsetko okolo toho.. stale ale nechapem s cim mas problem? Lebo aj ty mozes fotku pridat o 00:01...
Pokiaľ stále nechápeš, dobre, opýtam sa ťa: Prečo môže niekto zbierať body takmer 24 hodín a niekto len, dajme tomu, 2 hodiny...? Toto je spravodlivý systém...? Pokiaľ áno, tak mi niečo zrejme blokuje niektoré mozgové centrum a ja sa za to všetkým ospravedlňujem...
 
seifi
2012-05-19 20:39:47+02
kruto povedané, nespravodlivosť nás prenasleduje po celý život, od prvého dňa narodenia až po deň posledný; niečo vybojujeme a z druhej strany prehráme; socializmus hľadal spravodlivosť 80 rokov a pokrívilo sa toho ešte viac, spravodlivosti ubudlo;
pre zvýšenie miery spravodlivosti stačí v prvej etape tak málo, dodržiavať zvoleným systémom prijaté zákony; a ani to nie sme schopní; vymýšlame nové systémy pre zvýšenie spravodlivosti a pri tom nie sme schopní, ochotní, vymôcť spravodlivosť podľa dnes platných ale nefungujúcich zákonov
sme leniví zabezpečiť spravodlivosť pre ostatných, cudzích, hladných, nemocných; pre našu subjektívnu spravodlivosť sme niekedy ochotní položiť životy, takže v neposlednej miere ide o to, presvedčiť iných, že spravodlivosť pre mňa je aj spravodlivosť pre vás; no a máte to vyhraté
poďme sa opýtať Čechov, či je spravodlivé, že prehralii, možno vám povedia, že ak by bol začiatok zápasu o 10 doobeda, určite vyhrajú
 
beholder
2012-05-19 20:40:52+02
príspevok od: planco
vsimol som si tvoje prispevky uz davnejsie dozadu a vsetko okolo toho.. stale ale nechapem s cim mas problem? Lebo aj ty mozes fotku pridat o 00:01...
....pochopené
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-05-19 20:40:57+02
príspevok od: inkubbus
tak toto ma dnes asi najviac pobavilo
Akosi sa nečudujem...
 
beholder
2012-05-19 20:42:07+02
príspevok od: Stratený Stano
Pokiaľ stále nechápeš, dobre, opýtam sa ťa: Prečo môže niekto zbierať body takmer 24 hodín a niekto len, dajme tomu, 2 hodiny...? Toto je spravodlivý systém...? Pokiaľ áno, tak mi niečo zrejme blokuje niektoré mozgové centrum a ja sa za to všetkým ospravedlňujem...
...Stano....nebojuj..........nemá to zmysel
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-05-19 20:44:17+02
príspevok od: beholder
...Stano....nebojuj..........nemá to zmysel
Ďakujem Rado za dobrú radu... Aj preto ťa mám rád, lebo dokážeš byť rozumný...
Idem spať, lebo ráno som včas na túru vstával...
 
Strana 1 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()