Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

Zoradenie komentárov

Jozef Peniak
redakcia ephoto.sk 2012-05-22 13:39:01+02
V rámci prebiehajúcich zmien uvažujeme o zmene zoradenia komentárov pod článkami vo fóre a v galérii. Teraz sú komentáre zoradené od najstaršieho po najnovší. Na iných portáloch sú komentáre zoradené naopak, čo sa nám zdá praktickejšie najmä vo fotogalérii. Prv než sa rozhodneme či zmeníme spôsob radenia chceme počuť názor užívateľov. Ďakujeme!
 
Rastislav
2012-05-22 13:44:00+02
Niekde býva aj tlačítko s možnosťou výberu. Ideálne riešenie.
 
viking81
2012-05-22 13:44:24+02
príspevok od: Jozef Peniak
V rámci prebiehajúcich zmien uvažujeme o zmene zoradenia komentárov pod článkami vo fóre a v galérii. Teraz sú komentáre zoradené od najstaršieho po najnovší. Na iných portáloch sú komentáre zoradené naopak, čo sa nám zdá praktickejšie najmä vo fotogalérii. Prv než sa rozhodneme či zmeníme spôsob radenia chceme počuť názor užívateľov. Ďakujeme!
je fakt pravda ze mi trosku lezie na nervy ked musim pod dobrym clankom najprv minutu scrolovat smerom nadol aby som sa dostal k poslednemu komentu
 
viking81
2012-05-22 13:44:37+02
takze ja by som sa tejto zmene nebranil
 
zolec
ocenenie redakciou 2012-05-22 13:45:40+02
Vymente to a opravte aj nahlady nech sa nezvacsuju, max velkost by mala byt 1:1
 
KoCi
2012-05-22 13:56:22+02
Optimalne je nechat volbu radenia komentarov na pouzivatelovi, nech si v nastaveniach vyberie co mu viac vyhovuje. Neregistrovanym to moze byt aj fuk, kedze registrovat sa nebudu ani keby mali napisat svoj nazor k tejto teme
 
1970
2012-05-22 14:04:57+02
Mne vyhovuje sucasny stav, je logickejsi. Ale mozno by bola vhodna hned pod clankom/fotkou linka na posledny komentar, tak ako je teraz na konci stranky linka na vrch.
 
inkubbus
2012-05-22 15:31:53+02
spravte na to anketu.
 
RoboK
2012-05-22 15:43:33+02
príspevok od: Jozef Peniak
V rámci prebiehajúcich zmien uvažujeme o zmene zoradenia komentárov pod článkami vo fóre a v galérii. Teraz sú komentáre zoradené od najstaršieho po najnovší. Na iných portáloch sú komentáre zoradené naopak, čo sa nám zdá praktickejšie najmä vo fotogalérii. Prv než sa rozhodneme či zmeníme spôsob radenia chceme počuť názor užívateľov. Ďakujeme!
Nemente to čo je dobré, alebo aspoň spravte možnosť výberu.
 
bubu1687
2012-05-22 15:52:38+02
mno veru hodinu skrolovat sa ani mne nechce...ked chcem ale nekedy chytit nit co sa dialo aj tak musim skrolovat a hladat popravde ja som si uz zvykla
 
rbr69
2012-05-22 15:59:03+02
príspevok od: Jozef Peniak
V rámci prebiehajúcich zmien uvažujeme o zmene zoradenia komentárov pod článkami vo fóre a v galérii. Teraz sú komentáre zoradené od najstaršieho po najnovší. Na iných portáloch sú komentáre zoradené naopak, čo sa nám zdá praktickejšie najmä vo fotogalérii. Prv než sa rozhodneme či zmeníme spôsob radenia chceme počuť názor užívateľov. Ďakujeme!
osobne to vitam, daval som to ako podnet ... nie len pri fotkach je to dobre ... na margo zoradovania este jeden navrh, aby komentare k clankom boli tiez strankovane ... teraz je stav taky, ze ak nejaky clanok ma 1000 komentarov, tak natahuje po refresh celu dlhu stranku ... vyhoda strankovania je rychlost a cca standardna velkost, nevyhoda ta, ze v jednom dlhom texte jednej stranky so vsetkymi komentami sa da cez vyhladavanie ctrl-F najst rychlejsie text ...
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-05-22 16:50:31+02
Niektoré lepšie portály toto nechávajú na užívateľovi, nech sa rozhodne sám...

Sledujem tiež, že pribudla funkcia hodnotenia komentárov. S týmto prišlo už pred rokmi Vivo a neujalo sa. Je to anonymné a ľudia sú zákerní a mínusovali aj podnetné komentáre. Preto s tým Vivo skončilo. teraz to nejaký čas skúša FA a tam vo fóre som sa dočítal mnohé požiadavky, nech sa to zruší aj tam...
Škoda, že prichádzate s novinkami, ktoré sa už zavádzali inde a neujali sa... A to, čo máte originálne, to rušíte... Ach jaj...
 
DEVOTEE
ocenenie redakciou 2012-05-22 17:07:26+02
ponechal by som staré zoredenie
 
DEVOTEE
ocenenie redakciou 2012-05-22 17:09:13+02
príspevok od: Stratený Stano
Niektoré lepšie portály toto nechávajú na užívateľovi, nech sa rozhodne sám...

Sledujem tiež, že pribudla funkcia hodnotenia komentárov. S týmto prišlo už pred rokmi Vivo a neujalo sa. Je to anonymné a ľudia sú zákerní a mínusovali aj podnetné komentáre. Preto s tým Vivo skončilo. teraz to nejaký čas skúša FA a tam vo fóre som sa dočítal mnohé požiadavky, nech sa to zruší aj tam...
Škoda, že prichádzate s novinkami, ktoré sa už zavádzali inde a neujali sa... A to, čo máte originálne, to rušíte... Ach jaj...
to ohodnotenie prispevku je take ako píšes.. aj na smečku to tak funguje.. a sama zakernosť a závisť slovenskóó :/


no som zvedavý
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-05-22 17:13:40+02
Pokiaľ už chcete počuť názory užívateľov, prihováram sa aj za ďalšiu možnosť, zvyšujúcu komfort pre užívateľov - voľba farby pozadia. Biele písmo na čiernom podklade sa horšie číta, ako keď je tomu naopak. Neviem - ale dalo by to veľa práce umožniť čitateľovi, aby jedným na to určeným tlačidlom si toto zmenil na opačné - t.j. biely podklad a čierne písmo...? Na to sme všetci zvyknutí už od prvej triedy základnej...
 
seifi
2012-05-22 17:15:13+02
môže zostať s pridaním šípky smerom nadol, alebo potom s možnosťou výberu, či od naj z jednej alebo druhej strany
 
Marek Janicko
2012-05-22 17:15:37+02
Ja osobne mam rad logicke veci a co je logicke na tom, ze clanok je napr. z 1.1.2012 a prvy komentar 1.12.2012? A je tu nespocet prikladov, ze cim viac prispevkov tym sa viac odbaca od temy.
Toto mne osobne je strasne proti srsti na kazdom portali. Alebo najnovsia moda, ze starsie prispvky stale boli sipka na konci stranky doprava a teraz tam drviva servrov dava najnovsie prispevky a najstarsie su na lavo.

A k sppminanej mode likeovania prispevkov? Celkom sranda, no osobne na to nikdy neklikam a ani si to nevsimam.
Najvacsia sranda je, ze toto je fotograficka forum a fotografovia poznaju take pravidlo, pozri sa na fotku z dialky a na fotke nesmie byt nic rusive. Ked sa odsuniem od stola, oci mi lietaju po tych rukach.
A apropo na co to ma vlastne sluzit? Co tym ephoto, akoze dokaze?
 
Martin Brojo
ocenenie redakciou 2012-05-22 17:16:19+02
Osobne som za zmenu, takto keď si prečítam komentáre a vrátim sa k fotografii musím to celé skrolovať, aby som sa dostal k najnovšiemu komentáru. Po novom, by bol takýto komentár hore.
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-05-22 17:16:37+02
príspevok od: DEVOTEE
to ohodnotenie prispevku je take ako píšes.. aj na smečku to tak funguje.. a sama zakernosť a závisť slovenskóó :/


no som zvedavý
Hej, na Vivo boli kvôli tomu veľké nezhody... Domnievam sa, že prevádzkovateľ portálu by mal sledovať i konkurenciu, tak ako je to bežné v podnikateľskom prostredí a vyvarovať sa toho, čo už inde bežalo a nebolo to dobré...
Ale možno sa mýlim a na ePhoto sú len seriózni a uvedomelí užívatelia... potom som nič nepovedal...
 
bubu1687
2012-05-22 17:37:39+02
príspevok od: Stratený Stano
Pokiaľ už chcete počuť názory užívateľov, prihováram sa aj za ďalšiu možnosť, zvyšujúcu komfort pre užívateľov - voľba farby pozadia. Biele písmo na čiernom podklade sa horšie číta, ako keď je tomu naopak. Neviem - ale dalo by to veľa práce umožniť čitateľovi, aby jedným na to určeným tlačidlom si toto zmenil na opačné - t.j. biely podklad a čierne písmo...? Na to sme všetci zvyknutí už od prvej triedy základnej...
s tymto suhlasim
 
Strana 1 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()