Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

Zoradenie komentárov

Jozef Peniak
Jozef Peniak redakcia ephoto.sk 2012-05-22 13:39:01+02
V rámci prebiehajúcich zmien uvažujeme o zmene zoradenia komentárov pod článkami vo fóre a v galérii. Teraz sú komentáre zoradené od najstaršieho po najnovší. Na iných portáloch sú komentáre zoradené naopak, čo sa nám zdá praktickejšie najmä vo fotogalérii. Prv než sa rozhodneme či zmeníme spôsob radenia chceme počuť názor užívateľov. Ďakujeme!
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-05-23 09:48:18+02
Páči sa mi pridanie informácie, kedy bola foto pridaná na kritiku...
 
rbr69
2012-05-23 09:49:04+02
rada:
ikonky novej funkcionality sa zobrazie nie len po refresh stranky, ale po "tvrdom" refresh stranky,a ten je pri niektorych prehliadacoch individualny
F5 ... normal refresh alebo ikonkou, spolocne u vsetkych prehiadacov / standard
CTRL+F5, CTRL+R, CTRL+SHIFT+R ... hard refresh, individualne u prehliadacov

preto sa to tvari niekomu, ze to nefunguje
http://www.wisegeek.com/what-is-a-hard-refresh.htm
 
seifi
2012-05-23 10:09:20+02
príspevok od: seifi
riešte problémy, ktoré máte aktuálne na stole; aj touto cestou chcem upozorniť, že týždeň mi nejde pridávať komenty pod všetky foto, vraj som v poradí, nezavešujte

Ale nie! Zdá sa, že tento odkaz nefunguje.
Návrhy:
Prejsť na stránku www.­ephoto.­sk
Vyhľadať www.ephoto.sk fotogaleria fotografie 281890 w21 none
Hľadať v službe Google:
Pomocník pre panel s nástrojmi Google - Prečo sa zobrazila táto stránka?

tie -4 sa mi skutočne páčia; bude to tu za chvíľu jednotné jak na UV,
 
rbr69
2012-05-23 10:20:23+02
príspevok od: seifi
tie -4 sa mi skutočne páčia; bude to tu za chvíľu jednotné jak na UV,
minus styri plus styri, ved je to jedno,ber to ako nedokonalu spaetnu vaezbu ... ved je to jedno, tak ako bodovanie ... s nazorom sa ide na trh s tym, ze je individualny a nemusi sa pacit alebo nemusia ini suhlasit, no neznamena, ze je zly
 
seifi
2012-05-23 10:24:47+02
nejde o nič iné, len že žiadna odozva; ak niekto napíše, že sa to rieši a uplynú ďalšie 4 dni, tak sa už chytám ďalších možnosti; alebo kričíš, a si zachránený alebo sa na teba v tej hŕbe problémov zabudne; je to v pohode, len na to zabudnem, píšem, a nakoniec ma to pošle do hajan
 
rbr69
2012-05-23 10:35:04+02
príspevok od: seifi
nejde o nič iné, len že žiadna odozva; ak niekto napíše, že sa to rieši a uplynú ďalšie 4 dni, tak sa už chytám ďalších možnosti; alebo kričíš, a si zachránený alebo sa na teba v tej hŕbe problémov zabudne; je to v pohode, len na to zabudnem, píšem, a nakoniec ma to pošle do hajan
pridaj screen vobec mi nie je jasne co Ti nejde, podla toho co si pisal, vyhladavnie mne ide
 
misík
2012-05-23 20:03:14+02
príspevok od: Jozef Peniak
V rámci prebiehajúcich zmien uvažujeme o zmene zoradenia komentárov pod článkami vo fóre a v galérii. Teraz sú komentáre zoradené od najstaršieho po najnovší. Na iných portáloch sú komentáre zoradené naopak, čo sa nám zdá praktickejšie najmä vo fotogalérii. Prv než sa rozhodneme či zmeníme spôsob radenia chceme počuť názor užívateľov. Ďakujeme!
Tiež by mi vyhovovalo zoradenie od najnovších po najstaršie,takže som za zmenu.
 
Imiy
2012-05-23 20:26:11+02
príspevok od: Marcel Rebro
... nech sa lubi mlady panko ...
... dostal si like ...
 
Marcel Rebro
2012-05-23 21:03:02+02
príspevok od: Imiy
... dostal si like ...
dik
 
Ľuboš Capcara
2013-02-10 13:06:25+01
Z tych komentarov som mimo, niekde ukazuje od najstarsich po najnovsie, niekde naopak... lezie to dost na nervy. A tam kde je tlaciko "zoradit od najstarsich" tak to vobec nefunguje (opera 12.14).

Ja som za aby boli vsade komentare zoradene od najstarsich po najnovsie ( z hora -> dole)
 
Marek Vančo
2013-02-10 14:13:24+01
Komentáre by mali byť zoradené vo vláknach. podobne ako komentáre na sme.sk. (vnorenie atď).
Prosím skúste sa inšpirovať...
 
Ľuboš Capcara
2013-02-10 15:02:18+01
tiez tu velmi chyba moznost editacie prispevku
 
Strana 3 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()