Hore
Fórum » Právna poradňa
 

Fotografovanie pre podniky v 15 rokoch

adam.p
2020-03-22 17:57:30+01
Zdravím, mám 15 rokov a nakoľko fotím tak 2 roky a už mám nejaké tie skúsenosti a aj techniku tak by som sa chcel opýtať či je možné fotografovať v mojom veku napr. pre kaviarne, reštaurácie a pod. A či má niekto skúsenosti s týmto typom fotografovania.
 
Fuser
2020-03-22 20:50:53+01
A preco by si nemohol? Ak niekoho najdes a bude sa im to pacit, mozno ti aj zaplatia ....
Ale teraz mas kaviarne/restauracie zatvorene = financne problemy a tak skoro to neskonci...
 
seifi
2020-03-22 20:53:07+01
dobrá otázka; a čo chceš fotiť a do ktorej večernej hodiny ? celkom by ma zaujímalo, a budeš to mať naštudované, ako je to so vstupom osôb mladších ako 18 rokov do pohostinstiev či reštaurácii, kde sa podáva alkohol; nie ako to v skutočnosti je, ale čo o tom hovorí zákon ? vďaka
 
mirosz
2020-03-23 09:40:07+01
príspevok od: seifi
dobrá otázka; a čo chceš fotiť a do ktorej večernej hodiny ? celkom by ma zaujímalo, a budeš to mať naštudované, ako je to so vstupom osôb mladších ako 18 rokov do pohostinstiev či reštaurácii, kde sa podáva alkohol; nie ako to v skutočnosti je, ale čo o tom hovorí zákon ? vďaka
myslim ze VSTUP do pohostinstva nie je vekovo obmedzeny, ide o to ci mladsim naleju alebo nie...
V senku sa da kupit aj kofola, nie len chlast.
Mozem sa samozrejme mylit....
 
seifi
2020-03-23 11:12:23+01
príspevok od: mirosz
myslim ze VSTUP do pohostinstva nie je vekovo obmedzeny, ide o to ci mladsim naleju alebo nie...
V senku sa da kupit aj kofola, nie len chlast.
Mozem sa samozrejme mylit....
Našiel som len, že maloletí, t.j. do 15 rokov, po 21 hod. v sprievode rodičov či zákon.zástupcu; Adam neodpovedá, že čo chce fotiť, či na objednávku koho ... potom by to bolo jasnejšie; ak má Adan túto jar 15 rokov, to končí ZŠ. Čo na to jeho rodičia ? Ak fotí jedlá do menu, určite nie je problém. Ak oslavy a chlastačky do rána, tak to problém je. Ja by som si vybral , a to úplne vážne, fotenie detí v materskej skôlke.
 
adam.p
2020-03-23 12:01:48+01
príspevok od: seifi
Našiel som len, že maloletí, t.j. do 15 rokov, po 21 hod. v sprievode rodičov či zákon.zástupcu; Adam neodpovedá, že čo chce fotiť, či na objednávku koho ... potom by to bolo jasnejšie; ak má Adan túto jar 15 rokov, to končí ZŠ. Čo na to jeho rodičia ? Ak fotí jedlá do menu, určite nie je problém. Ak oslavy a chlastačky do rána, tak to problém je. Ja by som si vybral , a to úplne vážne, fotenie detí v materskej skôlke.
Fotiť by som chcel, ako si už napísal menu a podobné veci tomu. A rodičia ma v tom len podporujú takže, keby bolo niečo treba od nich radi mi pomôžu.
 
francesco
2020-03-23 12:20:15+01
Fotit mozes kolko chces, ale platit by ti mali od 16 rokov.
 
seifi
2020-03-23 12:47:22+01
príspevok od: adam.p
Fotiť by som chcel, ako si už napísal menu a podobné veci tomu. A rodičia ma v tom len podporujú takže, keby bolo niečo treba od nich radi mi pomôžu.
tak to máš v pohode, chyť sa príležitosti ...
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()