Hore
Fórum » Ako fotografovať?
 

Fotografické miesta v okolí Žiliny

misík
2011-02-21 21:09:03+01
Chcel by som v tomto vlákne zmapovať nejaké pekné fotografické miesta v blízkom okolí Žiliny.Ak poznáte také miesta,vhodné pre krajinkárov,podelte sa.
 
trizzo
2011-02-21 21:12:16+01
Lietavský Hrad
Dolina pri Strečne + asfaltové jazero v Nezbudskej Lúčke
Terchová - Jánošíkove Diery
Vrátna - sedačková lanovka - celé okolie
Vychylovka
Rajecká dolina - Rajecké Teplice, Rajecká Lesná (kalvária), Slnečné Skaly (za Porúbkou).
stačí?
 
misík
2011-02-21 21:16:20+01
Ja mám pekné miesto nad dedinou Rosina,odkial sú pekné pohľady na západy slnka,samozrejme Súľov je fotogenický celý,pekné pohľady sú nad Bánovou,smerom na Brezany.Aj nočné snímky osvetleného hradu Strečno a Budatínskeho zámku stoja za hriech.Z vodopádov v okolí je to Hlbocký,Šútovský,Kľacký(nad obcou Vrícko),v Terchovských tiesňavách je pekný malý vodopádik,ktorý čaká na záber.
 
jozefmicic
2011-02-21 21:26:16+01
Nad Považským Chlmcom na tej hore s chatkami je teraz nová rúbaň a je z nej \"neopozeraný\" pohľad na Žilinu s oboma časťami Malej Fatry v pozadí http://velky-jojko.deviantart.com/gallery/?offset=24#/d32g56a . Malá Fatra v podstate kdekoľvek, ale najradšej chodím do Tiesňav, dá sa zísť na viacerých miestach pod cestu až ku Vrátňanke. Pekné pohľady sú aj zo Straníka - najmä na Krivánsku časť Malej Fatry, škoda len toho popredia - KIA.
 
kozape
2011-03-06 10:39:56+01
Neďaleko sútoku Oravy a Váhu je pekná Osada pod Šípom (drevenice).
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()