Hore
Fórum » VÝSTAVY A UDALOSTI
 

"stretko v BA" - február (wild, wild párty)

leto
leto 2011-02-06 15:35:19+01
Haló ePhotáci, fotomaniaci, náhodne pristavený,,,
Je tu naše druhé tohtoročné, pätnáste celkové a prvé skutočne divoké stretnutie užívateľov tohto portálu.
Posledných pár stretnutí ktoré sme spolu absolvovali sa konali v takom tom pokojnom, pohodovom, a príjemnými rozhovormi vedenom duchu,,,
Ale, teraz sme si povedali, že je načase opäť urobiť niečo navyše, spestriť tých pár piatkových, inak príjemných hodín v našej spoločnosti a snáď i prilákať viac užívateľov na naše „éfoťácke sejšn“
A na to je vhodné niečo naozaj horúce, akčné, najlepšie riadne divoké. Práve preto sme dali my z tímu bratislavských stretávkarov hlavy dokopy, a vyšlo nám jediné, už v piatok 18.02. 2011 v clube Caribic pub (za DK Ružinov) o 18 0 h začne skutočné divoká WILD FOTO PÁRTY na ktorej nám formou prednášky a prezentácii svojich fotografii predstavia svoju činnosť fotografka Lenka Gondová a Štefan Kardoš.
Prednáška začne o 18 0 hod. preto by bolo skvelé, ak by ste si svoj príchod naplánovali na ohlásenú 18-tu hodinu.
Okrem spomenutého programu Vás opäť čaká večer v spoločnosti priateľov fotografie a tohto portálu, plný rozhovor a skvelej nálady,,,
Pre čo najlepšiu prípravu tejto akcie Vás žiadame o potvrdenie svojej účasti,,,
Ak máte záujem podieľať sa na našich stretávkach, máte nápady ako spestriť program týchto akcii alebo chcete patriť do tejto komunity kliknite na www.ephoto.sk/komunita/skupiny/24/stretko-v-ba/
Za celý team „stretká v BA“ Vás pozýva a všetko dobré dovtedy praje
leto
 
leto
2011-02-07 20:05:06+01
príspevok od: Miro-Chevo
Ahoj ePhotaci
Som uzivatel tohoto portalu ale som len zacinajuci fotograf amater a chcem sa spytat ci toto stretnutie je len pre clenov nejakeho vasho zdruzenia, alebo sa tam mozu pristavit aj taky ako som ja a ziskat dobre rady a informacie ako sa zlepsit, popripade nezbierat inspiraciu!!
ty si presne ten, pre koho tieto stretká organizujeme, budeme radi ked prídeš, verím že sa tam budeš cítiť skvele ako my,,,
 
leto
2011-02-07 20:05:37+01
príspevok od: Big Lebowski
Prvý krát prídem. Mne blízka téma, rád sa pozriem, možno niečo nové naučím. Takže ma očakávajte.
výborne, píšem si ťa,,,
 
leto
2011-02-07 20:06:46+01
príspevok od: dusant
že prídem aj ja, to ti hádam ani nemusím písať
ty si to celé tento krát spískal, takže sa tomu nevyhneš,,,
 
leto
2011-02-07 20:13:41+01
kedže nám tu začínajú vznikať nové podvlákna (vraj z pocitu, že v tomto našom vládne chaos), dávam veci na spávnu mieru;
všetko ide podľa programu, Caribic pub je rezervovaný, počet osôb sa zvyšuje, zatial som nás narátal 14, ale vzhladom na to, že sa jedná o tématické stretko, verím že účasť bude celkom slušná,,,
pekný večer,,,
 
bebel
2011-02-07 20:40:32+01
príspevok od: leto
info o stretávke obdrzal každý člen v skupine komunity \"stretká v BA\"
myslím že to stačí, zapísať si to musí do svojho menstruacneho kalendára každý sám,,,
takze PMS ti je zname?
 
leto
2011-02-07 20:49:19+01
príspevok od: bebel
takze PMS ti je zname?
neviem, ale pod PMS si toho predstavujem,,,
a ako pestro,,,
 
intropunk
2011-02-07 21:33:56+01
ahojte,

aj ja by som sa rad zucastnil a spoznal dalsich nadsencov fotografie, dobrej nalady a fanusikov ephoto.sk
bude to moja prvotina a tak by som aj rad vedel asi ako to priblizne prebieha..

dakujem.
 
leto
2011-02-07 21:37:36+01
príspevok od: intropunk
ahojte,

aj ja by som sa rad zucastnil a spoznal dalsich nadsencov fotografie, dobrej nalady a fanusikov ephoto.sk
bude to moja prvotina a tak by som aj rad vedel asi ako to priblizne prebieha..

dakujem.
ak chces, pozri reporty z predoslých akcii, je ich tu, spolu s fotkami asi 10,,,
ale v podstate sa debatuje, aj o fotení,,,
a popíja,,,
tešíme sa!
 
bear
- moderator
2011-02-07 21:40:46+01
Tema zaujimava, ale vzhladom na zafajcene prostredie sa opat nezucastnim.
 
leto
2011-02-07 21:55:47+01
príspevok od: bear
Tema zaujimava, ale vzhladom na zafajcene prostredie sa opat nezucastnim.
je mi lúto, že ťa ako stáleho účastníka táto, aj pre mna nepíjemná vec odraduje od účasti,,,
minule to bolo lepšie ako v decembri, už majú aktívnu klímu, žiaľ ked príde viac ludí( mimo našich) a zapália si 5, neskor už jej účinnosť nie je taká dostačujúca,,,
snád nás bude tento krát videc, a nsplníme celý piastor, a nik tam fajčiť nebude,,,
je to na tebe,,,
 
IceDive1
2011-02-07 22:11:09+01
príspevok od: bear
Tema zaujimava, ale vzhladom na zafajcene prostredie sa opat nezucastnim.
Michal sak regulatori mas a flase ti mozem poziciat.
 
bear
- moderator
2011-02-07 22:13:52+01
príspevok od: IceDive1
Michal sak regulatori mas a flase ti mozem poziciat.
Flasa nie je problem, ale mas aj celotvarovu masku, aby som si mohol pokecat, vies s regulatrom v ustach sa dost blbo diskutuje a potapacsky posunkovy slovnik je odst obmedzeny.
 
IceDive1
2011-02-07 22:19:30+01
príspevok od: bear
Flasa nie je problem, ale mas aj celotvarovu masku, aby som si mohol pokecat, vies s regulatrom v ustach sa dost blbo diskutuje a potapacsky posunkovy slovnik je odst obmedzeny.
Micha ratal som s tym ze ty ako freediver vies povedat celkom dlhe suvetie na jeden vydych.
 
lu_boss
2011-02-07 22:24:13+01
príspevok od: bear
Tema zaujimava, ale vzhladom na zafajcene prostredie sa opat nezucastnim.
No jo... Je to nekonecny problem. Aj ja to neznasam, resp. velmi tazko to znasam. Minule to bolo o chlp lepsie, ale aj tak som prisiel domov nasmradeny ako lacna stetka.
 
Matak
2011-02-07 22:37:25+01
Tak Wild Wild party? To sa pridam aj ked to najdivokejsie co som kedy odfotila bol jeden lenivy svist v tatrach Tesim sa.
 
leto
2011-02-07 22:44:40+01
príspevok od: Matak
Tak Wild Wild party? To sa pridam aj ked to najdivokejsie co som kedy odfotila bol jeden lenivy svist v tatrach Tesim sa.
skvelé, píšem si ta!
 
brki
2011-02-08 10:39:55+01
rád prídem, môžete so mnou rátať
 
jaza
2011-02-08 10:40:19+01
tiez ma zaujalo spestrenie programu, ak sa nic mimoriadne nestane, pridem
 
karol77
2011-02-09 22:56:28+01
Tema velmi zaujimava a lakava ale kvoli zafajcenemu prostrediu sa tiez nezucastnim .
 
Marcel Rebro
2011-02-09 22:59:14+01
ked pridem budem tam .... ale skusim prist v IPCHOJ aby som zas nemusel tzyden handry na balkone vetrat
 
Strana 2 z 5
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()