Hore
Fórum » Digitálne zrkadlovky
 

Aku zrkadlovku ?

Kuronu
Kuronu 2011-02-03 17:51:57+01
Zdravim potrebujem poradit planujem kupit novu zrkadlovku a chcel by som poradit aku ci Nikon, Canon, Pentax alebo este neviem aku znacku do teza som mal Canon 40D. Dik za rady
 
m-a-k-o
2011-02-21 14:13:18+01
príspevok od: wayne
m-a-k-o pockaj si na 1100D.
ahoj wayne.. radil si mi ze mam pockat na 1100D.. 1100D vysla a cena je az prilis zaujimava 400,-ecok.. skusal som precitat vlastnosti a parametre.. vyzeralo to celkom zaujimavo.. myslis ze to bude fajn rozhodnutie?? Dik
 
wayne
2011-02-21 14:30:46+01
príspevok od: m-a-k-o
ahoj wayne.. radil si mi ze mam pockat na 1100D.. 1100D vysla a cena je az prilis zaujimava 400,-ecok.. skusal som precitat vlastnosti a parametre.. vyzeralo to celkom zaujimavo.. myslis ze to bude fajn rozhodnutie?? Dik
podla mna urcite ano, len si vyber verziu so stabilizovanym objektivom. nema sice otocny displej, to ale nevadi, ukazkove snimky na dpreview ukazuju velmi slusnu kvalitu aj na ISO3200. tento rok patri podla mna low-end canonu. uvidime, co konkurencia, no chybu s 1100D urcite neurobis.
 
m-a-k-o
2011-02-21 17:05:16+01
hej.. tiez si myslim len ma napada ze ci nebude nahodou rozumnejsie za rovnaku cenu ist do 500D alebo 550D od canonu alebo nikon D90 alebo D5000.. toto je teraz moja dilema.. hm..
 
Timonela
2011-02-24 14:51:17+01
Zdravím, chcem sa poradiť aká zrkadlovka je vhodná pre začiatočníka (chcela by som fotiť najmä detičky) .. pozrela som toho už mnoho, no neviem si dať sama rady..Zaujal ma Olympus E620. Ďakujem za rady a tipy
 
scoty
2011-02-24 15:05:56+01
príspevok od: Timonela
Zdravím, chcem sa poradiť aká zrkadlovka je vhodná pre začiatočníka (chcela by som fotiť najmä detičky) .. pozrela som toho už mnoho, no neviem si dať sama rady..Zaujal ma Olympus E620. Ďakujem za rady a tipy
pokial nemas vacsie plany, tak pre fotenie deti ti postaci hociaka zrkadlovka... typu nikon D 3000, 3100, alebo canon,1100,ci 550, alebo pentax K-m,K-x, olympus by som nebral,ale to je len moj nazor..
 
NefroniK
2011-02-25 11:06:45+01
Ak nestaci 40D tak podla vsetkeho chce upgrade kvoli lepsiemu zvladaniu sumu na vyssie ISO. Ale podla tych fotiek v galerii menit 40D fakt nevidim.
 
kecal
2011-02-25 11:48:24+01
príspevok od: Timonela
Zdravím, chcem sa poradiť aká zrkadlovka je vhodná pre začiatočníka (chcela by som fotiť najmä detičky) .. pozrela som toho už mnoho, no neviem si dať sama rady..Zaujal ma Olympus E620. Ďakujem za rady a tipy
nerob to.
 
Marcel Rebro
2011-02-25 11:49:57+01
príspevok od: Timonela
Zdravím, chcem sa poradiť aká zrkadlovka je vhodná pre začiatočníka (chcela by som fotiť najmä detičky) .. pozrela som toho už mnoho, no neviem si dať sama rady..Zaujal ma Olympus E620. Ďakujem za rady a tipy
aj mna ... a napriek tomu by som ho nekupil ...
 
netmouse
2011-02-25 12:33:44+01
príspevok od: hombreee
Jazdene z zdruhej ruky sa oplati kupit. Napriklad nikon D80 kupis za cca 300EUR. Atd.
za 300-350 kupis nikon D200 a si na profi triede
 
Timonela
2011-02-25 14:05:43+01
príspevok od: Marcel Rebro
aj mna ... a napriek tomu by som ho nekupil ...
možno blbá otázka, ale prečo?
 
peteu
2011-04-02 13:22:39+02
čaute! poradil by mi niekto akú zrkadlovku (prípadne aj fototechniku) by som mal kúpť?bolo by to prevažne na prírodu a scenérie (doteraz som fotil na canon 450 D)....s rozpočtom by som sa chcel zmestiť do +-1500 €....ďakujem
 
majster333
2011-04-02 14:51:30+02
príspevok od: Timonela
Zdravím, chcem sa poradiť aká zrkadlovka je vhodná pre začiatočníka (chcela by som fotiť najmä detičky) .. pozrela som toho už mnoho, no neviem si dať sama rady..Zaujal ma Olympus E620. Ďakujem za rady a tipy
za také isté prachy kúpiš používanú E3 to by som bral radšej. teraz sa tu niekde predávala
 
Timonela
2011-04-04 19:39:04+02
príspevok od: majster333
za také isté prachy kúpiš používanú E3 to by som bral radšej. teraz sa tu niekde predávala
hmmm... Diky, no vyhral nakoniec nikon d3100
 
snowball
2011-04-04 20:06:20+02
Načo, čo je chyba s 40D
 
NefroniK
2011-04-04 20:09:44+02
príspevok od: peteu
čaute! poradil by mi niekto akú zrkadlovku (prípadne aj fototechniku) by som mal kúpť?bolo by to prevažne na prírodu a scenérie (doteraz som fotil na canon 450 D)....s rozpočtom by som sa chcel zmestiť do +-1500 €....ďakujem
Telo uz nepostacuje? Vezmi len nejaky kvalitny objektiv.
 
dadula
2011-04-13 13:16:02+02
ahojte, potrebujem poradiť, rozhodujem sa pre svoju prvú dig.zrkadlovku a mám vybraté dve a
neviem sa rozhodnúť
1./ NIKON D3100+18-55 AF-S DX
2./ NIKON D5000 +AF-S DX VR 18-55 MM+AF-S DX VR 55-200 MM
cenovo sú asi rovnako, len neviem či pri D3100 ma nečaká investícia do dalšieho objektívu

Dakujem
 
wayne
2011-04-13 13:52:15+02
a co nova D5100? stoji sice trosku viac ale rovnaky snimac ako v D7000 by stal za zvazenie... + ten vyklopny displej a slusny AF pocas videa. (video sa moze zdat ako zbytocnost, su vsak chvile ked sa moze zist... )

byt tebou, pokial by mi to financie dovolovali idem do D5100 (Karol Srnec spominal, ze v sete s 18-55VR bude stat 749 eur), pokial by som chcel vyslovene novy entry-level model od Nikonu.

AK by na znacke nezalezalo, bral by som asi Canon 1100D.
 
wayne
2011-04-13 13:55:24+02
z tych 2 by som bral asi D3100, je to predsalen novsi model....
 
dadula
2011-04-13 14:42:50+02
môj strop je 600€,
nad CANNON1100D som taktiež rozmýšlala, ale mám kompakt od Nikonu a bola
som s ním veľmi spokojná, preto som premýšlala zostať pri rovnakej značke.......
 
MX5_SVK
2011-04-13 14:59:32+02
A co takto bazarovu D90?? Samotne telo sa da kupit aj okolo 400-450€ + k tomu nejaky objektiv poriesit a bolo by. Ci chces cisto novy fotak?
 
Strana 6 z 7
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()