Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

pravo na koment

leto
2009-06-06 21:44:14+02
mam taký navrh pre redakciu ephoto,ale zaujíma ma aj názor vas užívatelov,dnes,a denne sa tu k témam,ale hlavne k fotografiam vyjadruju vševedkovia,co nemaju v galérii ani cvak,su vsak odborníci na kazdu tému,a kritici najlepsí,tak čo im tak dat konečne cez prsty,a zavies pravidlo,že ak nemáš v galérii aspon tri fotografie,nemaš právo na komenty,a velkohubé vyjadrenia,co VY na to???
 
Vizionar
2009-06-06 21:50:54+02
Otázka je skôr či to pomôže.. hocikto si pridá do galérie tri cvaky a s kľudom bude vypisovať ďalej.
 
2009-06-06 21:52:37+02
neries ich.
po a) zmeni sa nieco, ak uploadnu nejake hluposti, alebo kradnute fotky?
po b) zmeni sa nieco, ak mas viac bodov v galerii?
po c) zmeni sa nieco, ak na nich nebudes reagovat a nechas ich hluposti zaniknut?

preco je tolko nenavisti medzi madarmi a slovakmi? lebo je to umelo nafuknute mediami. keby media ignorovali vyjadrenia par hlupakov na postoch, tak by bol klud a nieco ako madarska karta by neexistovala.
to iste s prasacou chripkou. kolko ludi chorych na sezonnu chripku je okolo nas? tisice. kolko s prasacou? 3! rocne celosvetovo zomrie 500.000 ludi na sezonnu chripku. kolko ich zomrelo na prasaciu? 120? mozno aj menej...

ignoracia je najlepsia zbran ;)
 
2009-06-06 21:54:19+02
priatelu, toto sa tu uz rozoberalo parkrat...a vysledok? ziadny...za prve je to diskriminacia, za druhe, preco prave tri, za tretie, kto zakaze ludom komentovat, ked si stiahnu 3 fotky z netu, cim splnia podmienku? odpoved nikto...takze tej navrh nema ziadny vyznam...tudy cesta nevede :o)))
 
leto
2009-06-06 21:55:01+02
príspevok od: Vizionar
Otázka je skôr či to pomôže.. hocikto si pridá do galérie tri cvaky a s kľudom bude vypisovať ďalej.
no,ak ta bude niekde prezentovat cvak,asi tvoj nazor nebude mat velku véhu,ale takto to je ešte smiešnejšie,či,,,
 
2009-06-06 22:00:51+02
príspevok od:
neries ich.
po a) zmeni sa nieco, ak uploadnu nejake hluposti, alebo kradnute fotky?
po b) zmeni sa nieco, ak mas viac bodov v galerii?
po c) zmeni sa nieco, ak na nich nebudes reagovat a nechas ich hluposti zaniknut?

preco je tolko nenavisti medzi madarmi a slovakmi? lebo je to umelo nafuknute mediami. keby media ignorovali vyjadrenia par hlupakov na postoch, tak by bol klud a nieco ako madarska karta by neexistovala.
to iste s prasacou chripkou. kolko ludi chorych na sezonnu chripku je okolo nas? tisice. kolko s prasacou? 3! rocne celosvetovo zomrie 500.000 ludi na sezonnu chripku. kolko ich zomrelo na prasaciu? 120? mozno aj menej...

ignoracia je najlepsia zbran ;)
mas pravdu, Karol...a uplnu...nikto nepovie, ze obycajna chripka kosi ludi rocne viac, ako ta prasacia...ale tej su plne noviny a web...a ohladom tych madarov mas zase pravdu...do HU to mam asi 40 minut, mam kamosov madarov a nic take, ako sa prezentuje v mediach tu nie je a ani oni nemaju taki nazor..sokonca ludia z okolia NZ sa boja priznat, ze vedia po madarsky, aby nahodou neboli povazovany za tych ´zlych´...takze jedine riesenie je fakt takych ludi ignorovat a pripadne blbe komenty nebrat v uvahu...
 
leto
2009-06-06 22:03:42+02
ale tu nejde len o ignoraciu,ktora mimochodom može,i nemusí byt najlepsím riešením,a k bodom,po a):prezentuju ta len tvoje fotky,a ak budu ukradnute,a prevalí sa to,co sa stane lahko,lebo niektorí su na každom port.tak si skoncil, po b)mne a asi nikomu nejde o body od niekoho,kto zrejme nespravil ani jeden cvak,lebo nevie o com vravi,a k ignoracii som uz povedal svoje,i ked aj s tebou v mnohom suhlasím,myslím že tato mala zmena nemože uskodit,,,
 
2009-06-06 22:04:08+02
príspevok od:
mas pravdu, Karol...a uplnu...nikto nepovie, ze obycajna chripka kosi ludi rocne viac, ako ta prasacia...ale tej su plne noviny a web...a ohladom tych madarov mas zase pravdu...do HU to mam asi 40 minut, mam kamosov madarov a nic take, ako sa prezentuje v mediach tu nie je a ani oni nemaju taki nazor..sokonca ludia z okolia NZ sa boja priznat, ze vedia po madarsky, aby nahodou neboli povazovany za tych ´zlych´...takze jedine riesenie je fakt takych ludi ignorovat a pripadne blbe komenty nebrat v uvahu...
asi idem spat, lebo tolko gramatickych chyb som este v zivote neurobil :o))) nasiel som ich 7 :o)))
 
2009-06-06 22:05:14+02
príspevok od:
mas pravdu, Karol...a uplnu...nikto nepovie, ze obycajna chripka kosi ludi rocne viac, ako ta prasacia...ale tej su plne noviny a web...a ohladom tych madarov mas zase pravdu...do HU to mam asi 40 minut, mam kamosov madarov a nic take, ako sa prezentuje v mediach tu nie je a ani oni nemaju taki nazor..sokonca ludia z okolia NZ sa boja priznat, ze vedia po madarsky, aby nahodou neboli povazovany za tych ´zlych´...takze jedine riesenie je fakt takych ludi ignorovat a pripadne blbe komenty nebrat v uvahu...
ja rozmyslam, ze sa zacnem ucit po madarsky, lebo zatial mam asi polovicu zakaznikov na svadby z juhu a navyse tam mam celkom dost kamaratov. preto ma to tak serie, co sa deje v mediach :(((
 
Vizionar
2009-06-06 22:05:36+02
príspevok od: leto
no,ak ta bude niekde prezentovat cvak,asi tvoj nazor nebude mat velku véhu,ale takto to je ešte smiešnejšie,či,,,
cvaky, kradnute fotky to je jedno ako to medzitým napísal afkaa.i či Granko :)
 
leto
2009-06-06 22:07:01+02
príspevok od:
priatelu, toto sa tu uz rozoberalo parkrat...a vysledok? ziadny...za prve je to diskriminacia, za druhe, preco prave tri, za tretie, kto zakaze ludom komentovat, ked si stiahnu 3 fotky z netu, cim splnia podmienku? odpoved nikto...takze tej navrh nema ziadny vyznam...tudy cesta nevede :o)))
a kde ano,v ignorácii,ako spomenul afkaa.i ?alebo ako to riesit, inak tri foto musiš mat napr. na jednej ceskej arene,a tam to pomohlo,je tam menej ´odbornikov´
 
Kveto
2009-06-06 22:15:01+02
hm, no ja mám len dve fotky, tak to aby som rýchlo niečo odfotil :)
 
2009-06-06 22:15:10+02
príspevok od:
ja rozmyslam, ze sa zacnem ucit po madarsky, lebo zatial mam asi polovicu zakaznikov na svadby z juhu a navyse tam mam celkom dost kamaratov. preto ma to tak serie, co sa deje v mediach :(((
ver tomu, ze nie si sam...ludia su krmeni takymi somarinami, ze az...urobia si na zaklade toho nejaky nazor a potom im je tazko dokazat pravdu...a najsmutnejsie je, ze clovek, ktory nieco vie, sa musi za to hanbit...pre svoj lepsi zivot...je to ako v stredoveku...toto nepochopim zrejme nikdy...
 
leto
2009-06-06 22:15:15+02
ja by som nikoho nechcel obmedzovat,ci diskriminovat,ja sam bojujem z ludskou hlupostou denne,apropo,moja priatelka je madarka,takze viem,co to je boj z predsudkami,,,
 
leto
2009-06-06 22:17:50+02
príspevok od: Kveto
hm, no ja mám len dve fotky, tak to aby som rýchlo niečo odfotil :)
to je slovo do bitky:))tak dobre svetlo,,,
 
Daniel.U
2009-06-06 22:21:27+02
nikdy nebudes vediet s kym pises a ci je dotycny hoden alebo nehoden. A v relativnych temach ako je hodnotenie fotiek alebo to co si na mna reagoval vedla by to bolo na dlhu polemiku aj pri osobnom kontakte. Ja nemam dobre skusenosti s vystavovanim fotiek preto tu ziadne nemam. Ked hodnotim, tak pochvalim dobru, priemernu radsej necham tak. Ty si sice cestny, ze mas naplnenu vlastnu galeriu, ale verim, ze casom tam budes mat aj lepsiu vizitku. Tak sa moc netrap s tym kto ma co v galerii
 
2009-06-06 22:22:25+02
príspevok od: Daniel.U
nikdy nebudes vediet s kym pises a ci je dotycny hoden alebo nehoden. A v relativnych temach ako je hodnotenie fotiek alebo to co si na mna reagoval vedla by to bolo na dlhu polemiku aj pri osobnom kontakte. Ja nemam dobre skusenosti s vystavovanim fotiek preto tu ziadne nemam. Ked hodnotim, tak pochvalim dobru, priemernu radsej necham tak. Ty si sice cestny, ze mas naplnenu vlastnu galeriu, ale verim, ze casom tam budes mat aj lepsiu vizitku. Tak sa moc netrap s tym kto ma co v galerii
riesenim, podla mna jedinym, je moderovane forum, presne pisomne urcenie pravidiel fora, udelovanie tzv. basy, v opodstatnenych pripadoch aj zrusenie konta a mozno podmienit konto pisomnou-listovou aktivaciou...uz to na svk takto funguje...pre niekoho to je mozno az prilis krute, no pre poriadok a minimalne udrzanie nejakej urovne a jej zvysovanie, je to vhodne priam nevyhnutne...
 
leto
2009-06-06 22:25:03+02
príspevok od: Daniel.U
nikdy nebudes vediet s kym pises a ci je dotycny hoden alebo nehoden. A v relativnych temach ako je hodnotenie fotiek alebo to co si na mna reagoval vedla by to bolo na dlhu polemiku aj pri osobnom kontakte. Ja nemam dobre skusenosti s vystavovanim fotiek preto tu ziadne nemam. Ked hodnotim, tak pochvalim dobru, priemernu radsej necham tak. Ty si sice cestny, ze mas naplnenu vlastnu galeriu, ale verim, ze casom tam budes mat aj lepsiu vizitku. Tak sa moc netrap s tym kto ma co v galerii
možno som na teba vedla reagoval trocha prchko,ale stava sa to tu pravidlo,ze sa to tu zaplna keckami bez najmensej skusenosti,preto ta reakcia,a preto aj toto vlakno,neber osobne
 
leto
2009-06-06 22:28:47+02
príspevok od:
riesenim, podla mna jedinym, je moderovane forum, presne pisomne urcenie pravidiel fora, udelovanie tzv. basy, v opodstatnenych pripadoch aj zrusenie konta a mozno podmienit konto pisomnou-listovou aktivaciou...uz to na svk takto funguje...pre niekoho to je mozno az prilis krute, no pre poriadok a minimalne udrzanie nejakej urovne a jej zvysovanie, je to vhodne priam nevyhnutne...
mno,prave ten moderátor,je možno najobmedzovanejšia,ale zrejme jediná možnost,ako to tu prečistit,,,
 
Daniel.U
2009-06-06 22:47:50+02
mozno by nebolo zle keby kazdy sam seba podla vlastneho svedomia zakategorizoval napriklad do dvoch oblasti, ktorym sa venuje najviac a potom by s touto ´povestou´ vystupoval. Dve preto , aby si niekto nedal, ze je odbornik na vsetko a bude vsetko komentovat. Vysledkom by bolo, ze by si zakladatel otazky alebo vkladac fotografie mohol robit usudok, koho pocuvat a koho nie. Napriklad som si vsimol, ze realtivne malo ludi strka nos do temy colormanagement. Mna tato problematika zaujima. Taktiez by mohol niekto o sebe povedat, ze je svadobny fotograf. Od toho si vypocujem kolko bere za pozovacky alebo ake dostal zakusky ako vysluzku, ale nenecham si kecat do krajinky. Kazdy nech da do profilu cestne vyhlasenie o svojom zamerani. Samozrejme nie az potom, zo rozburi diskusiu.
 
Strana 1 z 5
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()