Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

pravo na koment

leto
leto 2009-06-06 21:44:14+02
mam taký navrh pre redakciu ephoto,ale zaujíma ma aj názor vas užívatelov,dnes,a denne sa tu k témam,ale hlavne k fotografiam vyjadruju vševedkovia,co nemaju v galérii ani cvak,su vsak odborníci na kazdu tému,a kritici najlepsí,tak čo im tak dat konečne cez prsty,a zavies pravidlo,že ak nemáš v galérii aspon tri fotografie,nemaš právo na komenty,a velkohubé vyjadrenia,co VY na to???
 
Kveto
2009-06-12 19:16:57+02
príspevok od: leto
nikto tu nikomu neberie právo na náladu,prejav vkusu,na emocie,neodsudzujem(e)žiadne kulturne zázemie,či smerovanie,nemam pocit že ja,ani kto kolvek z nás je nedospelí,a nevie niečo prežut,nepotrebuje sa tu buchat do prs,lebo každý je tu amatér,len niekto je tu superodborník,a pri tom si este necvakol,som rad,že si sa vyjadril k téme,tvoj názor akceptujem,no ja budem(pre teba nepoxopitelne)bojovat proti veterním mlynom,,,
Ďakujem za prejav úplného nepochopenia :)
Prepáč, ale mám len dve otázočky :
1. ako vieš že tu nie je niekto dospelí, na tomto portáli predsa môžu byť aj deti, či nie ?
2. napísal som ´ dospejú do určitého štádia života ´, myslíš že toto slovné spojenie hovorí o tebe či o iných, že sú ešte nedospelý ?
 
leto
2009-06-12 21:25:24+02
ale ja som ta myslím pochopil,a v podstate je mi jedno,či tu ma niekto 15 alebo 30,alebo 60,ved sa aj tak podaktorí ako deti správaju,a vztahovačný rozhodne nie som,neurazil som sa,ani nikto z nás,aspon myslím,,,
 
Kveto
2009-06-12 21:27:45+02
príspevok od: leto
ale ja som ta myslím pochopil,a v podstate je mi jedno,či tu ma niekto 15 alebo 30,alebo 60,ved sa aj tak podaktorí ako deti správaju,a vztahovačný rozhodne nie som,neurazil som sa,ani nikto z nás,aspon myslím,,,
:) OK
 
duroslav
2009-06-12 21:33:57+02
príspevok od: leto
ale ja som ta myslím pochopil,a v podstate je mi jedno,či tu ma niekto 15 alebo 30,alebo 60,ved sa aj tak podaktorí ako deti správaju,a vztahovačný rozhodne nie som,neurazil som sa,ani nikto z nás,aspon myslím,,,
To by si sa divil, koľko ľudí sa tu na fóre uráža a potom vypisujú súkromné správy :-)
 
2009-06-12 21:43:59+02
príspevok od: duroslav
To by si sa divil, koľko ľudí sa tu na fóre uráža a potom vypisujú súkromné správy :-)
ale naozaj? to ti neverim :o)))))) to len taka poznamka z prispevkovej a komentovej ilegality :o)))
 
leto
2009-06-12 21:47:16+02
mno,ked tak čítam,čo sa tu za posledné dva mesiace udialo,,,podvody,obvinenia,urážky,odchody,blokovania,spory,,,je mi jasne že sme ludia,ale kulturu,a istu uroven očakávam aj do amamaterov,,,dobre svetlo všetkým,,,
 
leto
2009-06-12 21:47:54+02
príspevok od:
ale naozaj? to ti neverim :o)))))) to len taka poznamka z prispevkovej a komentovej ilegality :o)))
vitaj:)
 
2009-06-12 21:51:38+02
príspevok od: leto
vitaj:)
dik, ale idem naspat :o)) tak pekne piste, nech je co citat :o))) mahalo
 
leto
2009-06-12 21:57:02+02
Wilsonicujeme,ephoto mam ako fajn kulisu,,,:)))))
 
duroslav
2009-06-12 22:04:21+02
príspevok od:
ale naozaj? to ti neverim :o)))))) to len taka poznamka z prispevkovej a komentovej ilegality :o)))
Jeden sa mi dokonca verejne vyhrážal zablokovaním :-)))
 
banjo
2009-06-13 14:18:39+02
príspevok od: leto
mno,ked tak čítam,čo sa tu za posledné dva mesiace udialo,,,podvody,obvinenia,urážky,odchody,blokovania,spory,,,je mi jasne že sme ludia,ale kulturu,a istu uroven očakávam aj do amamaterov,,,dobre svetlo všetkým,,,
Amateri sme tu vsetci.ak sa tu niekto na tomto fore zivi fotografovanim, tak sa mu ospravedlnujem on nie je amater, ak si to myslel tak ze podla teba amateri davaju amaterske rady amaterom a niektori amateri sa na to urazia a zacnu nedospelo a mentalne nevyrovnane reagovat, pripadne skodit, tak mas pravdu, ale pokial bude Ephoto pristupny sirokej verejnosti, zadarmo,bez akychkolvek narocnejsich registracnych podmienok, sa nieje co cudovat, a si myslim ze dobry umysel zakladatelov Ephota pozdvyhnut uroven fotografie na slovensku sa splnil iba ciastocne,bude sa musiet nieco zmenit, a o tom bolo otvorenych vela vlakien.
Dobre svetlo vsetkym :)
 
javelin
2009-06-13 17:03:12+02
príspevok od: duroslav
Jeden sa mi dokonca verejne vyhrážal zablokovaním :-)))
No ten je len jeden....ja mu vravím tak familiarne, že LenOn.....ale nie John kurňa...:)))
 
Strana 5 z 5
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()