Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

offtopic :o)

2009-07-20 20:48:13+02
zdravim vas, ludkovia, znami aj neznami...ako ide zivot? pochvalte sa kto, co, kedy, kde, s kym a kolkokrat? :o)) nech som opat v obraze :o))
 
Slavo Jancisin
2009-07-21 16:44:58+02
príspevok od:
ked da tucnu proviziu, tak aj do 20.00 :o)))
keď tá provízia bude stačiť na nikkor 14-24/2,8 tak aj do 20:01 ...
 
Slavo Jancisin
2009-07-21 16:45:19+02
príspevok od: quintes
nie, len jedneho :)
:((
 
Strhak
2009-07-21 16:45:38+02
príspevok od:
skor to druhe :o))
No nie som si istí ja som z černobyľskej generácie, odchovaní na mrkve a pomarančoch s Kuby. Mňa už tak ľahko niečo neosvieti alebo neožiari
 
2009-07-21 16:46:50+02
príspevok od: Slavo Jancisin
keď tá provízia bude stačiť na nikkor 14-24/2,8 tak aj do 20:01 ...
ty kupujes take shity? prosim ta...ako keby si nevedel, ze 520 kit je najlepsi :o)
 
2009-07-21 16:47:07+02
príspevok od: Strhak
No nie som si istí ja som z černobyľskej generácie, odchovaní na mrkve a pomarančoch s Kuby. Mňa už tak ľahko niečo neosvieti alebo neožiari
myslim, ze 220 voltov to isti :o))
 
Strhak
2009-07-21 16:55:11+02
príspevok od:
myslim, ze 220 voltov to isti :o))
Aaa volty tie ti nič nespravia môže ich byť aj milión ale ak tam nebude žiaden Prúd (ampériky) tak ťa maximálne popáli. Mám odskúšané ako správny elektro technik. Ale už takých 25 milikov a nie som istí ;-)))
 
2009-07-21 16:55:47+02
a inak ja nie som odtial, len sa tak tvarim :o))) nemam ta preco cekovat, pokym ma nenaseries, co sa u teba ani nemoze stat :o))) a z registra obyvatelstva sa da vselico zistit, i z danoveho uradu, zdravotnej poistovne, telekomuniacii, dopravneho instektoratu atd :o))
 
2009-07-21 16:56:30+02
príspevok od: Strhak
Aaa volty tie ti nič nespravia môže ich byť aj milión ale ak tam nebude žiaden Prúd (ampériky) tak ťa maximálne popáli. Mám odskúšané ako správny elektro technik. Ale už takých 25 milikov a nie som istí ;-)))
25 je uz dost..ja osm skusal len 10 a jednosmerny :o))
 
Strhak
2009-07-21 16:57:02+02
príspevok od: Slavo Jancisin
ale, čo kecáš, však ja mám E-500 DZK + FS-FL36 a tomu sa 520 ani nepriblíži :))
a kúpa nikonu D300 bola osudová chyba :o)))
A ktorý kit je najlepší s pravou alebo s ľavou rukou???? Lebo kozmonaut to nešpecifikoval
 
2009-07-21 16:59:06+02
príspevok od: Strhak
A ktorý kit je najlepší s pravou alebo s ľavou rukou???? Lebo kozmonaut to nešpecifikoval
ja myslim, ze univerzal na obe svetove strany :o))
 
Strhak
2009-07-21 17:01:20+02
Nezabudnem na zábavu na škole s kondenzátormi, profák povedal že kto ho odpáli má za 5. Ešte nestihol ani odísť do kabinetu a už mal Strhák jednu, do konca dna sa mi podarilo nazbierať päť pätiek a vyhodiť elektriku v celom pavilóne :-DDD (ale tak to sa nedalo keď to strieľalo lepšie jak dáke smiešne petardy)
 
Strhak
2009-07-21 17:02:16+02
príspevok od:
ja myslim, ze univerzal na obe svetove strany :o))
aha to ma nenapadlo
 
2009-07-21 17:04:02+02
príspevok od: Strhak
Nezabudnem na zábavu na škole s kondenzátormi, profák povedal že kto ho odpáli má za 5. Ešte nestihol ani odísť do kabinetu a už mal Strhák jednu, do konca dna sa mi podarilo nazbierať päť pätiek a vyhodiť elektriku v celom pavilóne :-DDD (ale tak to sa nedalo keď to strieľalo lepšie jak dáke smiešne petardy)
to sme aj my skusali v skole...ale lepsie boli dute kluciky naplnene sirou, upchate klincom na spagatiku a tresk o zem :o))
 
Strhak
2009-07-21 17:13:03+02
príspevok od:
to sme aj my skusali v skole...ale lepsie boli dute kluciky naplnene sirou, upchate klincom na spagatiku a tresk o zem :o))
No tak to je možne malé kondenzátory búchali slabo ale taký riadni macek čo už ani naše regulované zdroje nedokázali odpáliť to bolo iné kafe. Som zobral ten najväčší a pichol na priamo do zásuvky a chvíľu počkal. Najskôr sa s neho len dymilo potom prišiel do triedi profák a potom to buchlo. Mali sme šťastie že boli okná otvorené lebo tlaková vlna by ich asi rozbila. Kondenzátory sú plnené papierom vieš koľko ho poletovalo, v labáku to vypadalo ako keby snežilo a elektriku potom pól hodinu hľadali že kde ju to až odpálilo. Toto bola Strháková piata päťka za ten deň :-DD
 
2009-07-21 17:20:06+02
príspevok od: Strhak
No tak to je možne malé kondenzátory búchali slabo ale taký riadni macek čo už ani naše regulované zdroje nedokázali odpáliť to bolo iné kafe. Som zobral ten najväčší a pichol na priamo do zásuvky a chvíľu počkal. Najskôr sa s neho len dymilo potom prišiel do triedi profák a potom to buchlo. Mali sme šťastie že boli okná otvorené lebo tlaková vlna by ich asi rozbila. Kondenzátory sú plnené papierom vieš koľko ho poletovalo, v labáku to vypadalo ako keby snežilo a elektriku potom pól hodinu hľadali že kde ju to až odpálilo. Toto bola Strháková piata päťka za ten deň :-DD
sikovny chlapec :o)))
 
Strhak
2009-07-21 17:25:19+02
príspevok od:
sikovny chlapec :o)))
No ja viem, ale tak mne to prišlo ako z toho filmu kde riaditeľ školy vravy žiakom aby neoblizovali námrazu na plote a čo žiaci spravia, no samozrejme ju oblíznu ( myslím že sa film volal Obecná škola). No a presne tak to vypadalo u nás, ani by ma nenapadlo to spraviť keby nám to nepovie že sa to dá a ja rád skúšam nové veci ;-)
 
branislavbuzek
ocenenie redakciou 2009-07-21 17:27:44+02
ohromne...heď to idem skúsiť. Len ten kondík musím z niečoho vymontovať. Myslím, že v mojom kit sú také dva
 
2009-07-21 17:32:58+02
príspevok od: Strhak
No ja viem, ale tak mne to prišlo ako z toho filmu kde riaditeľ školy vravy žiakom aby neoblizovali námrazu na plote a čo žiaci spravia, no samozrejme ju oblíznu ( myslím že sa film volal Obecná škola). No a presne tak to vypadalo u nás, ani by ma nenapadlo to spraviť keby nám to nepovie že sa to dá a ja rád skúšam nové veci ;-)
jasne, zakazane ovocie najlepsie chuti :o)))
 
duroslav
2009-07-21 17:33:57+02
príspevok od: Strhak
No tak to je možne malé kondenzátory búchali slabo ale taký riadni macek čo už ani naše regulované zdroje nedokázali odpáliť to bolo iné kafe. Som zobral ten najväčší a pichol na priamo do zásuvky a chvíľu počkal. Najskôr sa s neho len dymilo potom prišiel do triedi profák a potom to buchlo. Mali sme šťastie že boli okná otvorené lebo tlaková vlna by ich asi rozbila. Kondenzátory sú plnené papierom vieš koľko ho poletovalo, v labáku to vypadalo ako keby snežilo a elektriku potom pól hodinu hľadali že kde ju to až odpálilo. Toto bola Strháková piata päťka za ten deň :-DD
Akú kapacitu mal kondík? Práve sa začínam pohrávať s myšlienkou, že sa zabavím s kondíkom, ktorý mám v aute pri zosíku :-)))
 
Strhak
2009-07-21 17:34:52+02
príspevok od:
jasne, zakazane ovocie najlepsie chuti :o)))
Tak tak, jáj už som moc rád, hlava nebolí a vypadá že nebude ani svalovka v nohách
 
Strana 5 z 28
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()