Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

offtopic 2 :o)

2009-09-29 21:23:38+02
Mili obyvatelia a obyvatelky :o) Prinasam vam pokracovanie oblubenej temy vo fore, takze sa mozte realizovat v tom spravnom vlakne :o)
 
conan7
2010-09-04 00:26:47+02
príspevok od: IceDive1
D&B si pusti k bandurkam, nech ti to pekne od ruky ide. Ale celkom si ma navnadil, zeby som sa vytratil do Elamu? Mam ho tu tot 300m od domu.
tuto sme na dedine, ludia by pozerali na teba ako na ufa, keby si mal pri vykopávaní zemákov slúchatká v ušiach :)))))))))))))
že vytratiť sa hej? zadaný človek s vlastnou rodinou ano? :))))))))))) no kde ten svet speje :))))))))
 
Granko
2010-09-04 00:28:11+02
ty bláho, tak toto je ale fest dobré...dávam k obľúbeným...máš u mňa bod :o)
 
IceDive1
2010-09-04 00:30:03+02
Sak ja len zaspominat na stare zlate casy a mozno obcas aj ockom na nejaku peknu ritku kuknut. ;)
 
Granko
2010-09-04 00:31:51+02
ti hrabe? ja so slúchatkami chodím bežne, normálne v bude a tak...a je mi u zlatej žily, čo si ľudia myslia :o)
 
conan7
2010-09-04 00:33:30+02
príspevok od: IceDive1
Sak ja len zaspominat na stare zlate casy a mozno obcas aj ockom na nejaku peknu ritku kuknut. ;)
na to by ťa bolo ocino :)))))))
trošku sa u mňa prejavili schyzofrenické následky a pustil som si eminema :))))))) ale už som vypadol seruste...
 
conan7
2010-09-04 00:37:26+02
príspevok od: Granko
ti hrabe? ja so slúchatkami chodím bežne, normálne v bude a tak...a je mi u zlatej žily, čo si ľudia myslia :o)
si ty normálny? takto pred voľbami? si musím strážiť imidž
a to nevieš že dostal som ponuku od starostky že či nepojdem kandidovať za poslanca na popredných miestach jej kandidátky :) odmietol som s tým že o 4 roky pojdem na 100%, ale teraz radosťou zoberem funkciu v komisiách. teda pomaly začínam budovať svoju politick dráhu.
ale to je tajomstvo, nieže to vykecáš ako matovič...
 
Granko
2010-09-04 00:37:28+02
ako niekto povedal - prisahal som vernosť, nie to, že budem slepý :o)
idz ta už spať, lebo moralizuješ a to je už diagnóza :o)
 
Granko
2010-09-04 00:40:34+02
toto už je čistý koniec, keď ty ideš do politiky...som myslel, že politická satira zomrela s veľkým človekom zvaným Jaro Filip, ale asi nie ;o))
 
IceDive1
2010-09-04 00:40:44+02
Ja som naposledy prisahal v kasarnach v Poprade tusim takze keby nieco mozem sa aj dotknut. Ale to uz musi byt naozaj kvalitka. :D
 
IceDive1
2010-09-04 00:47:56+02
príspevok od: Granko
ty bláho, tak toto je ale fest dobré...dávam k obľúbeným...máš u mňa bod :o)
Tato je tiez fajna http://www.youtube.com/watch?v=yxqS5kAkEvE
 
Granko
2010-09-04 00:53:47+02
príspevok od: IceDive1
Ja som naposledy prisahal v kasarnach v Poprade tusim takze keby nieco mozem sa aj dotknut. Ale to uz musi byt naozaj kvalitka. :D
som zabudol :o)
a aj bez azbestových rukavíc? ;o))
 
IceDive1
2010-09-04 00:56:52+02
aj bez rukavic aj bez nohavic len si nesmiem pri tom zaslintat oblecenie. :)
 
IceDive1
2010-09-04 01:00:57+02
No a na tomto ficim posledny mesiac v aute. Pre mna nenormalna hudbicka a mam v hlave kopec klipov co by som si k tomu natocil.
http://www.youtube.com/watch?v=csIzJ5vAi8U
 
Granko
2010-09-04 01:02:51+02
kde sa toto v tebe berie...normálne že ostávam prekvapkaný ako káva cez automat :o))
 
Granko
2010-09-04 01:04:55+02
príspevok od: IceDive1
aj bez rukavic aj bez nohavic len si nesmiem pri tom zaslintat oblecenie. :)
hej, tie sliny idú ťažko dole po tom :o))
 
IceDive1
2010-09-04 01:07:49+02
príspevok od: Granko
kde sa toto v tebe berie...normálne že ostávam prekvapkaný ako káva cez automat :o))
ja na takychto vecickach ulietavam...mam to v aute, v kupelni, vsade kde travim cas
na zaver este jedna pohodovecka http://www.youtube.com/watch?v=6vm3cXo7mio
Jackovi uz tuhne krv v zilach....
 
Granko
2010-09-04 01:15:22+02
tak teraz si si u mňa dosť šplhol...toto je ideálne spojenie dvoch svetov muziky...album stiahnutý, na ploche v playliste, už aj v prehrávači...akože dovidenia...niečo nenormálne...
 
IceDive1
2010-09-04 01:20:58+02
Tak na nieco bol predsa len ten Titanic dobry, som rad ze ta hudbicka potesila. Idem si ju pustit k zubnej hygiene a vyvalit sa ku svojim laskam. Dobruuu
 
Granko
2010-09-04 01:26:02+02
príspevok od: IceDive1
Tak na nieco bol predsa len ten Titanic dobry, som rad ze ta hudbicka potesila. Idem si ju pustit k zubnej hygiene a vyvalit sa ku svojim laskam. Dobruuu
sa ti musím nejak za ňu revanžovať :o) pokiaľ by bolo niečo a budem vedieť, kľudne a hocikedy :o) ďakujem a dobrú noc :o)
 
Granko
2010-09-04 17:50:13+02
trochu smiechu nikdy nezaškodí a v tento upršaný deň zvlásť :o)

http://www.youtube.com/watch?v=sYjP1jdtQz8
 
Strana 344 z 402
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()