Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

offtopic 2 :o)

2009-09-29 21:23:38+02
Mili obyvatelia a obyvatelky :o) Prinasam vam pokracovanie oblubenej temy vo fore, takze sa mozte realizovat v tom spravnom vlakne :o)
 
Baluma
2010-09-04 18:18:44+02
príspevok od: Granko
trochu smiechu nikdy nezaškodí a v tento upršaný deň zvlásť :o)

http://www.youtube.com/watch?v=sYjP1jdtQz8
stare ale dobre :)

nj v takyto den by to chcelo vela smiechu .... este ze ide policajna akademia :D
 
Granko
2010-09-04 18:21:06+02
teba som tu nečakal, ale prekvapenia sa dejú a dnes u mňa akosi viac :o)
ja asi začnem telku pozerať, lebo včera mi ušiel Titanic, dnes Mahony :o))
 
Baluma
2010-09-04 18:26:21+02
príspevok od: Granko
teba som tu nečakal, ale prekvapenia sa dejú a dnes u mňa akosi viac :o)
ja asi začnem telku pozerať, lebo včera mi ušiel Titanic, dnes Mahony :o))
tak vidis ... dufam ze necakane ale prijemne prekvapenie :D :D :D ci?

... nj vidis o co prichadzas ked nekukas telku .... na youtube to hej, ale do telky kuknut to uz je moc co? :-P
(titanic som vcera dobrovolne premeskala aj ja ...ale idem si kuknut co za blbost je ten titanic 2)
 
Granko
2010-09-04 18:36:41+02
ešte si rozmyslím, že aké ;o))

no nekukám telku z jedného dôvodu - musím pozerať to, čo dávajú jednotlivé programy...na nete resp. pc si pozriem to, čo chcem ja a na čo mám práve chuť :o)
už je aj titanic2? preboha, kde ja žijem, keď o tom neviem :o)
 
Baluma
2010-09-04 18:45:09+02
príspevok od: Granko
ešte si rozmyslím, že aké ;o))

no nekukám telku z jedného dôvodu - musím pozerať to, čo dávajú jednotlivé programy...na nete resp. pc si pozriem to, čo chcem ja a na čo mám práve chuť :o)
už je aj titanic2? preboha, kde ja žijem, keď o tom neviem :o)
nj... rozmrazia di capria :D takze asi to bude dost zle... no uvidime ...
ja telku vidim zas len ked prechadzam cez obyvacku a je zapnuta no ...
 
Granko
2010-09-04 18:58:54+02
čo ja viem, roztečený nanuk nie je moja parketa :o))
ja asi tak, keď vyberám poštu zo schránky a je tam akýsi leták z elektra :o)
 
mago
2010-09-04 20:39:36+02
to je fake, never tomu...
 
Baluma
2010-09-04 21:07:16+02
príspevok od: mago
to je fake, never tomu...
sak ja viem ...

ale titanic 2 je, len je to trochu vacsia blbost ... :D
 
mago
2010-09-04 21:45:59+02
nuz, urcite mi potom zreferuj ten B-ckovy film, ja na to nemam odvahu :)
 
Michal Matloň
redakcia ephoto.sk
- moderator
2010-09-05 19:49:27+02
Tak dnes som prišiel na to, prečo by som si mal kúpiť lepší foťák. Z korunovačných slávností mám 3/4 fotiek blbo zaostrených...
 
Baluma
2010-09-05 19:54:24+02
príspevok od: mago
nuz, urcite mi potom zreferuj ten B-ckovy film, ja na to nemam odvahu :)
tak som to skusila...

vysledok: po dvoch minutach som sa tomu otocila chrbtom a zaspala som ...asi ine sa cakat nedalo :D

upozornujem na hodnotenie na IMDB : 2.3/10
 
Granko
2010-09-05 19:59:07+02
príspevok od: Michal Matloň
Tak dnes som prišiel na to, prečo by som si mal kúpiť lepší foťák. Z korunovačných slávností mám 3/4 fotiek blbo zaostrených...
s Tamronom či s Canonom?
 
Michal Matloň
redakcia ephoto.sk
- moderator
2010-09-05 20:04:59+02
príspevok od: Granko
s Tamronom či s Canonom?
S Canonom 70-200 f4, väčšinou som to mal servo, alebo AI focus, občas one shot, ale tak to je jasné, že nejde, keď sa hýbu.
 
mago
2010-09-05 20:06:07+02
2.3 tak to sa oplati...
ja sa uz len obavam aby sa nenasiel taky exot co natoci napriklad Shawshank redemption 2
 
Granko
2010-09-05 20:19:17+02
príspevok od: Michal Matloň
S Canonom 70-200 f4, väčšinou som to mal servo, alebo AI focus, občas one shot, ale tak to je jasné, že nejde, keď sa hýbu.
menil si ostriaci bod či furt na stred?
 
Cyril
2010-09-05 20:20:37+02
Skus pozicat ´Skafander a motyl´, davali nedavno na stv2. Super film :)
 
Michal Matloň
redakcia ephoto.sk
- moderator
2010-09-05 20:25:59+02
príspevok od: Granko
menil si ostriaci bod či furt na stred?
Občas som mal na stred, vtedy som ale skúšal predostriť (ale na servo to nejde, lebo sa ti to potom samo preostrí) a potom som mal na automatické body
 
Baluma
2010-09-05 20:33:53+02
príspevok od: Michal Matloň
Tak dnes som prišiel na to, prečo by som si mal kúpiť lepší foťák. Z korunovačných slávností mám 3/4 fotiek blbo zaostrených...
:) kto chce psa bit palicu si najde .... :-P
 
Granko
2010-09-05 20:37:55+02
príspevok od: Michal Matloň
Občas som mal na stred, vtedy som ale skúšal predostriť (ale na servo to nejde, lebo sa ti to potom samo preostrí) a potom som mal na automatické body
preto som sa pýtal na ostatné body, lebo asi po mesiaci používania som zistil, že použiteľný je len stredný na f4...ostatné som skúšal do 2,2 - tie idú, no na nejaké rýchle akcie to nie je, už pri 2,8 majú problémy...
 
Granko
2010-09-05 20:39:03+02
príspevok od: Baluma
:) kto chce psa bit palicu si najde .... :-P
toto som už niekde počul, len za toho oného neviem kde ;o))
 
Strana 345 z 402
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()