ja môžem vyskakovať lebo ja nemám čo stratiť, pre mňa smrť je len darom, víš ne? :))))))))))
tak daj nejakú tému, nie len moralizuj, lebo prisámbohu zručím účet :) alebo víš čo? idem kukať supernatural radšej :)
zase ti nefunguje na klávesnici R-ko, aby si vo winampe vypol Repeat? lebo to nemá na teba dobrý vplyv :o))
nespomínaj meno najvyššieho nadarmo - som niekde čítal :o) neviem, čo je supernatural, ja pôjdem asi spať či možno nie :o)
seriály - no aj to časom človeka prejde...občas si niečo kuknem cez net zo zvedavosti, ale inak nie...teda ak sa za seriál nepovažuje aj Sedem sro :o))
seriály - no aj to časom človeka prejde...občas si niečo kuknem cez net zo zvedavosti, ale inak nie...teda ak sa za seriál nepovažuje aj Sedem sro :o))
no ani ja nie som nejak moc seriálový. kukám len supernatural a fringe.
offtopic 2 :o)
tém je habadej - recepty, telenovely, bulvár atď :o)))
tak daj nejakú tému, nie len moralizuj, lebo prisámbohu zručím účet :) alebo víš čo? idem kukať supernatural radšej :)
http://www.youtube.com/watch?v=Rl0JZRmIdHA
tém je habadej - recepty, telenovely, bulvár atď :o)))
nespomínaj meno najvyššieho nadarmo - som niekde čítal :o) neviem, čo je supernatural, ja pôjdem asi spať či možno nie :o)
supernatural je fajnový serial.
Aj keď vlastne, aj toto je celkom rýchle ;)
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte sa