Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

offtopic 2 :o)

2009-09-29 21:23:38+02
Mili obyvatelia a obyvatelky :o) Prinasam vam pokracovanie oblubenej temy vo fore, takze sa mozte realizovat v tom spravnom vlakne :o)
 
Granko
2010-09-05 22:14:28+02
príspevok od: Michal Matloň
Stále lepšie ako keby som založil na fóre tému: UŽ MA FAKT ČTVE RICHLOST OSTRNIA NA D450 :///
dal by som tomu lepší názov a zmenil D450 na 450D, ale prečo nie :o))
 
conan7
2010-09-05 22:14:58+02
príspevok od: Michal Matloň
Stále lepšie ako keby som založil na fóre tému: UŽ MA FAKT ČTVE RICHLOST OSTRNIA NA D450 :///
tak to si teraz dobre dal :)))))))))))
 
Granko
2010-09-05 22:16:24+02
máš u mňa bod ;o)

tém je habadej - recepty, telenovely, bulvár atď :o)))
 
conan7
2010-09-05 22:18:04+02
ja môžem vyskakovať lebo ja nemám čo stratiť, pre mňa smrť je len darom, víš ne? :))))))))))
tak daj nejakú tému, nie len moralizuj, lebo prisámbohu zručím účet :) alebo víš čo? idem kukať supernatural radšej :)
 
conan7
2010-09-05 22:19:13+02
ale ani tu romantyčkovať to dopredu vám oznamujem.
 
conan7
2010-09-05 22:19:27+02
nebudeme
 
Baluma
2010-09-05 22:22:08+02
príspevok od: conan7
nebudeme
ja stale cakam ze si ma das do profilu za tie sedmicky :D
 
Michal Matloň
redakcia ephoto.sk
- moderator
2010-09-05 22:22:57+02
Tak si dajme pesničku, aj keď neviem, či som trafil žáner :)

http://www.youtube.com/watch?v=Rl0JZRmIdHA
 
Baluma
2010-09-05 22:23:06+02
príspevok od: Granko
máš u mňa bod ;o)

tém je habadej - recepty, telenovely, bulvár atď :o)))
ok vyberam si recepty :D to je aspon uzitocne do zivota :D
 
Granko
2010-09-05 22:24:23+02
zase ti nefunguje na klávesnici R-ko, aby si vo winampe vypol Repeat? lebo to nemá na teba dobrý vplyv :o))
nespomínaj meno najvyššieho nadarmo - som niekde čítal :o) neviem, čo je supernatural, ja pôjdem asi spať či možno nie :o)
 
Granko
2010-09-05 22:24:40+02
príspevok od: conan7
ale ani tu romantyčkovať to dopredu vám oznamujem.
ty to ani nevieš :o)
 
conan7
2010-09-05 22:26:57+02
príspevok od: Baluma
ja stale cakam ze si ma das do profilu za tie sedmicky :D
aby som dal nejakú babu, ženu do profilu to by musela tá dotyčná naozaj veeeeeeeeeeeeľmi veľaa dobrého mi robiť víš :)
 
Granko
2010-09-05 22:27:17+02
no tento trance, house, či moc rýchly štýl u mňa nie :o)
 
Granko
2010-09-05 22:27:55+02
príspevok od: Baluma
ok vyberam si recepty :D to je aspon uzitocne do zivota :D
no pokiaľ človek vie variť alebo piecť...inak e tá užitočnosť nulová :o)
 
conan7
2010-09-05 22:29:11+02
ani veriaci nie som, teda ani trest zhora mi nehrozí.
supernatural je fajnový serial.
 
conan7
2010-09-05 22:30:36+02
príspevok od: Granko
ty to ani nevieš :o)
hej hej. sakramentsky rýchlo som si odvykol. radšej.
 
Michal Matloň
redakcia ephoto.sk
- moderator
2010-09-05 22:31:16+02
príspevok od: Granko
no tento trance, house, či moc rýchly štýl u mňa nie :o)
http://www.youtube.com/watch?v=v8UFgGlZWNk

Aj keď vlastne, aj toto je celkom rýchle ;)
 
Granko
2010-09-05 22:34:24+02
seriály - no aj to časom človeka prejde...občas si niečo kuknem cez net zo zvedavosti, ale inak nie...teda ak sa za seriál nepovažuje aj Sedem sro :o))
 
Granko
2010-09-05 22:35:09+02
príspevok od: conan7
hej hej. sakramentsky rýchlo som si odvykol. radšej.
ok
 
conan7
2010-09-05 22:36:03+02
príspevok od: Granko
seriály - no aj to časom človeka prejde...občas si niečo kuknem cez net zo zvedavosti, ale inak nie...teda ak sa za seriál nepovažuje aj Sedem sro :o))
no ani ja nie som nejak moc seriálový. kukám len supernatural a fringe.
 
Strana 347 z 402
 





Inzercia