Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

offtopic 2 :o)

2009-09-29 21:23:38+02
Mili obyvatelia a obyvatelky :o) Prinasam vam pokracovanie oblubenej temy vo fore, takze sa mozte realizovat v tom spravnom vlakne :o)
 
Granko
2010-09-05 22:37:34+02
vidíš, toto je pomalšie a už aj pre staršie ročníky ako som ja :o)
i keď sa dá vybrať i lepšie, no možno sa trafíš úplne, keď sa budeš snažiť ;o))
 
Granko
2010-09-05 22:38:32+02
príspevok od: conan7
no ani ja nie som nejak moc seriálový. kukám len supernatural a fringe.
ani jedno nepoznám...ale ani ma to nejak netrápi :o))
 
conan7
2010-09-05 22:39:47+02
príspevok od: Granko
ani jedno nepoznám...ale ani ma to nejak netrápi :o))
nebudz taký lahostajný, a flegmatický, lebo kludne ťa môžem aj zablokovať :))))))
 
Baluma
2010-09-05 22:46:02+02
príspevok od: conan7
to že do ephoto-smrti budem mať tvoj nick v profile. stačí?
hm takze toto nebolo pravdive ? :( no co uz :D snad prezijem..
 
Baluma
2010-09-05 22:48:40+02
príspevok od: Granko
no pokiaľ človek vie variť alebo piecť...inak e tá užitočnosť nulová :o)
stale lepsie ako telenovely a bulvar :) ci?
 
Granko
2010-09-05 22:52:15+02
príspevok od: conan7
nebudz taký lahostajný, a flegmatický, lebo kludne ťa môžem aj zablokovať :))))))
idz dokelu, stačí, že ťa vidím tu, mať ťa ešte aj v profile, tak si budem myslieť, že po mne ideš ;o)))
 
Granko
2010-09-05 22:52:40+02
príspevok od: Baluma
stale lepsie ako telenovely a bulvar :) ci?
z tohto pohľadu áno :o) ale závisí, ako pre koho :o))
 
Michal Matloň
redakcia ephoto.sk
- moderator
2010-09-05 22:55:26+02
http://www.youtube.com/watch?v=95aP0OWx4jY

a po náhodnom tipe moja chuťovka :)
http://www.youtube.com/watch?v=6rRJP8rVg-4
 
Granko
2010-09-05 22:58:43+02
no vidíš, keby si nešpekuloval a hneď dal BVSC, tak ti napíšem, že si dal veľmi dobrú grupu :o)
 
Michal Matloň
redakcia ephoto.sk
- moderator
2010-09-05 23:24:35+02
príspevok od: Granko
no vidíš, keby si nešpekuloval a hneď dal BVSC, tak ti napíšem, že si dal veľmi dobrú grupu :o)
Keď už je taká zima :D
http://www.youtube.com/watch?v=aQzlJRjXSGY
 
Granko
2010-09-05 23:30:18+02
v Tatrách aj hej :o)
človeče, ty počúvaš zvláštnu muziku na svoj vek...teda si asi prvý človek, čo k takémuto niečomu inklinuje, čo poznám...
 
conan7
2010-09-05 23:32:16+02
príspevok od: Baluma
hm takze toto nebolo pravdive ? :( no co uz :D snad prezijem..
počkať počkať. to bolo myslené tak, že ked mi nedáš tie sedmičky, tak ťa zablokujem a vtedy som si ešte myslel že budem mať tvoj nick tým pádom v profile. ale medzičasom som zistil, že to tak nie je ale fungovalo by opačne, teda ty bu si mala môj nick v profile. teda séria nedorozumení...

a ked sme pri tom :) ženy mi už klamali dosť, prišiel ten čas, že ja budem ženám klamať :))))))))))))))))
 
conan7
2010-09-05 23:33:32+02
príspevok od: Granko
idz dokelu, stačí, že ťa vidím tu, mať ťa ešte aj v profile, tak si budem myslieť, že po mne ideš ;o)))
preto ti hovorím že meň retoriku, lebo bude zle :)))))))))))
 
Michal Matloň
redakcia ephoto.sk
- moderator
2010-09-05 23:47:06+02
No, ja počúvam všeličo :)

A toto je tiež mňamka :)
http://www.youtube.com/watch?v=DqqclYU2GJY
 
Granko
2010-09-05 23:47:16+02
príspevok od: conan7
preto ti hovorím že meň retoriku, lebo bude zle :)))))))))))
asi to zoberiem vážne, lebo si dal 11 úsmevného smajla, lebo keby si dal 10, tak to nezoberiem vážne :o)
 
Granko
2010-09-05 23:49:45+02
a tak Yann mi je veľmi dobre známy :o)
 
conan7
2010-09-05 23:50:15+02
príspevok od: Granko
asi to zoberiem vážne, lebo si dal 11 úsmevného smajla, lebo keby si dal 10, tak to nezoberiem vážne :o)
a ked nedám smajlíkov? tak uveríš že som strašne nahnevaný?
 
Granko
2010-09-05 23:53:22+02
príspevok od: conan7
a ked nedám smajlíkov? tak uveríš že som strašne nahnevaný?
nie :o) ale keď ťa od jedu roztrhne ako žabu, tak je šanca...i keď malá, ale predsa :o))
 
sunajn
2010-09-07 04:57:20+02
A tento ste počuli? Traja lenivci ležia v stohu slamy. Jeden - tak sa mi zdá, že horíme. Druhý - však nás len dakto príde zahasiť. Tretí - že sa Vám chce toľko rozprávať.
Ja - len rozprávajte ďalej a jutjubové mňamky dávajte, nech si rozšírim obzory. Alebo otvorím..? :)
 
conan7
2010-09-07 10:32:20+02
ale mi nie sme leniví. :))))))))))
 
Strana 348 z 402
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()