hm takze toto nebolo pravdive ? :( no co uz :D snad prezijem..
počkať počkať. to bolo myslené tak, že ked mi nedáš tie sedmičky, tak ťa zablokujem a vtedy som si ešte myslel že budem mať tvoj nick tým pádom v profile. ale medzičasom som zistil, že to tak nie je ale fungovalo by opačne, teda ty bu si mala môj nick v profile. teda séria nedorozumení...
a ked sme pri tom :) ženy mi už klamali dosť, prišiel ten čas, že ja budem ženám klamať :))))))))))))))))
A tento ste počuli? Traja lenivci ležia v stohu slamy. Jeden - tak sa mi zdá, že horíme. Druhý - však nás len dakto príde zahasiť. Tretí - že sa Vám chce toľko rozprávať.
Ja - len rozprávajte ďalej a jutjubové mňamky dávajte, nech si rozšírim obzory. Alebo otvorím..? :)
offtopic 2 :o)
i keď sa dá vybrať i lepšie, no možno sa trafíš úplne, keď sa budeš snažiť ;o))
a po náhodnom tipe moja chuťovka :)
http://www.youtube.com/watch?v=6rRJP8rVg-4
http://www.youtube.com/watch?v=aQzlJRjXSGY
človeče, ty počúvaš zvláštnu muziku na svoj vek...teda si asi prvý človek, čo k takémuto niečomu inklinuje, čo poznám...
a ked sme pri tom :) ženy mi už klamali dosť, prišiel ten čas, že ja budem ženám klamať :))))))))))))))))
A toto je tiež mňamka :)
http://www.youtube.com/watch?v=DqqclYU2GJY
Ja - len rozprávajte ďalej a jutjubové mňamky dávajte, nech si rozšírim obzory. Alebo otvorím..? :)
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte sa