Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

offtopic 2 :o)

2009-09-29 21:23:38+02
Mili obyvatelia a obyvatelky :o) Prinasam vam pokracovanie oblubenej temy vo fore, takze sa mozte realizovat v tom spravnom vlakne :o)
 
sunajn
2010-09-08 18:46:37+02
príspevok od: leto
z myjavy všecko dobré,,,
:))
:)
 
conan7
2010-09-08 20:22:40+02
príspevok od: Granko
15 mesiacov :o)
ok. tých 14 rokov som ochotný čakať :)))))))
 
Granko
2010-09-08 20:34:20+02
príspevok od: conan7
ok. tých 14 rokov som ochotný čakať :)))))))
ani v myšlienkach nech ťa také niečo nenapadne vo vlastnom záujme...moju priceznú ochránim aj keby čo bolo :o)
 
conan7
2010-09-08 20:42:19+02
príspevok od: Granko
ani v myšlienkach nech ťa také niečo nenapadne vo vlastnom záujme...moju priceznú ochránim aj keby čo bolo :o)
chutné mäsko biele :)))))))) myslím nie teraz :)))
ale maTTovi by si ju dal čo?
 
Granko
2010-09-08 20:47:39+02
ja ti dám mäsko...keď ti tupým príborovým nožíkom odkrojím niečo a zavesím ťa za zvyšok do prievanu :o)
maťo je na iné, to by si musel byť v KE, aby si vedel viac :o)
 
conan7
2010-09-08 20:50:39+02
ja len tolko, že ked ma budeš rezať, krojiť, tak nezabudni doma okuliare, lebo bez nich bude ťažké :) aj lupu si pribal pre istotu :)
 
Granko
2010-09-08 20:56:09+02
príspevok od: conan7
ja len tolko, že ked ma budeš rezať, krojiť, tak nezabudni doma okuliare, lebo bez nich bude ťažké :) aj lupu si pribal pre istotu :)
len tak informatívne, že sa pohybuješ na tenkom ľade...
 
conan7
2010-09-08 21:12:00+02
príspevok od: Granko
len tak informatívne, že sa pohybuješ na tenkom ľade...
len tak informatívne, akoby mrco povedal si asi štepený proti humoru.tak vysvetlím nadrzovku.
nemyslel som na tvoje zrakové schopnosti, ale na moje nevyvinuté telo. chápeš, alebo nakreslím ti? :)))))))))))
 
Granko
2010-09-08 21:28:20+02
mňa štepili, keď som bol malý a odvtedy to vyprchalo :o)
šak povedz rovno - nenos príborový nožík ale veľké kladivo :o)
 
conan7
2010-09-08 21:36:14+02
nechápavý si dnes.
kladivom hlavne veľkým netrafíš!!!!!!!!!!!!!!!!!!
či je ten ľad tenký alebo nie, bud prinesieš lupu, alebo nepochodíš. môžeš si vybrať :)))))))))
 
IceDive1
2010-09-08 21:42:27+02
Dnes to mame v topke nejake divoke neee?
 
Michal Matloň
redakcia ephoto.sk
- moderator
2010-09-08 21:46:26+02
príspevok od: IceDive1
Dnes to mame v topke nejake divoke neee?
Myslíš poslednú fotku, alebo ako sa to mení? :D
 
IceDive1
2010-09-08 21:54:43+02
príspevok od: Michal Matloň
Myslíš poslednú fotku, alebo ako sa to mení? :D
Co refresh to iny top kua. Som z toho zmateny. Tot pred chvilou sa na mna dievcina so zelinkou na hlave usmievala a uz jej skoro niet.
 
Granko
2010-09-08 22:01:10+02
príspevok od: IceDive1
Dnes to mame v topke nejake divoke neee?
ej točí sa mi, točí, fotka dňa sťa na kolotoči ;o)
 
IceDive1
2010-09-08 22:27:33+02
príspevok od: Granko
ej točí sa mi, točí, fotka dňa sťa na kolotoči ;o)
tak ale je to napinak az do sameho konca...no nicto bohovsky sa mi nechce ale idem stiahnut fotky...dnes mal drobec prve oficialne kupanie v bazene....pol hodku plakal a na zaverecnych 5 minut sa mu to zacalo aj pacit. :)
 
sunajn
2010-09-08 22:31:21+02
príspevok od: Granko
červená má základ vo veľa veciach, to je pravda :o)
A hlavne, že sme ´zdraví´a máme červené líčka... :)
 
sunajn
2010-09-08 22:38:08+02
Kukám, dnes sa to tu schyľuje k sadomäsku... :)
 
Granko
2010-09-08 22:45:18+02
príspevok od: IceDive1
tak ale je to napinak az do sameho konca...no nicto bohovsky sa mi nechce ale idem stiahnut fotky...dnes mal drobec prve oficialne kupanie v bazene....pol hodku plakal a na zaverecnych 5 minut sa mu to zacalo aj pacit. :)
no ako guma v gatiach :o))
tak to je veľká chvíľa...ono to tak býva a keď sa má ísť už preč, tak ani keby čo bolo, lebo je to zrazu super :o)
 
Granko
2010-09-08 22:45:26+02
ako inak :o)
 
sunajn
2010-09-08 22:54:38+02
príspevok od: Granko
ako inak :o)
Len treba rozlišovať líčka červené od pobytu na čerstvom vzduchu alebo po bitiu :)
 
Strana 352 z 402
 





Inzercia